kris2005a

CD-ACTION

38291 postów w tym temacie

raczej nie wpuszczają pojedyńczych interesantów a wycieczki szkolne to oprowadzają w tempie ''turbo''... więc większych szans nie widzę :) aczkolwiek będzie jeszcze gorzej w przeddzień deadline''u.... np. Czarny Iwan może cie pobić jak się skapnie że przez miesiąc nie ukończył nawet 50% My Little Pony :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A w 3 klasie zapowiada nam się wycieczka do Wrocka... szkoda, że większości klasy CDA zupełnie nie obchodzi, właściwie to chętnych na pójście do redakcji jest trzech: ja, Ranveld i Bosssj, ale obawiam się, że ten ostatni jeszcze się na forum nie wypowiadał. Ciekawe, czy trzech delikwentów by wpuścili... w każdym razie zebrałbym autografy, gdyby się dało i gdyby MacAbra nie pogonił mnie z metkownicą-artefaktem :D.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.06.2007 o 19:53, kondzioff napisał:

/ciach.../



Pamiętam, że zwijałem się na podłodze z komiksu o dresie, był tam taki jeden tekst: "Prawo dresa: Ciało wprawione w ruch ma wyp*******ć!!!" xD

@ awesome

Popatrz, co te kobiety potrafią zrobić z człowiekiem! Ja nie jestem taki uległy. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Let''s begin!
Ktoś dzisiaj do mnie dzwoni , numer mi nie znany (hmmm?) Odbieram.
-Wydawnictwo BAUER, czy brał pan w konkursie CDA?
-mówię "tak", ale se pomyślałem w którym?
Nic, podałem adres inne pierdoły. Wygrałem Kubek i film Eragon. Spoko, tylko że ja nigdy nie wybierałem kubka ani filmu (tak sie zawsze robiło z nagrodami w gadżecie). Okej przeglądam numery, patrze - urodzinowy ... Heh, no to wiem już skąd ta nagroda. Nie żebym wybrzydzał albo co, ale już zdążyłem totalnie zapomnieć o tym konkursie, myślałem że zawiadomienia o wygranej przychodzą w momencie wycofania starego numeru, a ja ich nabyłem już kilka ;P W każdym razie dla wszystkich którzy narzekają że nic nie wygrali w konkursach SMS - Cierpliwość jest cnotą, poczekajcie jeszcze trochę, a może do was też zadzwoni miła pani z wydawnictwa BAUER :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

[ciach!]

Hehe, to gratulacje :D. Ja kiedyś wysłałem smsa, z któregoś z tamtorocznych numerów, na kierownicę. Niestety, do dzisiaj nic się nie działo :(.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.06.2007 o 10:57, master matrox napisał:

Ja wysyłam SMS''a do prawie każdego konkursu, jeżeli są interesujące nagrody ;-) Nic jeszcze
nie wygrałem ;-(

Też czesto wysyłam i nic...jak dla mnie to ten numer 7164 to jakieś fatum! Ten sam numer pojawia się w innych gazetach/czasopismach również na sms-owe konkursy. Wysyłam pod ten numer i nigdy nic...W ogóle takie ilości nagród jak są w CDA na taką ilość czytelników to zdeka mało. Powiedzmy w danym konkursie są 4 nagrody do wygrania--a czytelników z 400 tysięcy. Gdyby każdy wysłał smsa to mam szanse 1 na 100000 :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.06.2007 o 10:57, master matrox napisał:

Ja wysyłam SMS''a do prawie każdego konkursu, jeżeli są interesujące nagrody ;-) Nic jeszcze
nie wygrałem ;-(


Powodzenia... Pomijając fakt, że wygra jeden na 100 tyś. czytelników masz ogromne szanse na wygraną.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam ktos tam pisał ze woli tracic te pieniądze na dziewczyne niz na CDA i ja cie stary w zupelnosci popieram i wiem jak to jest tez mam dziewczyne (Patrycja) juz od ponad roku i wlasnie od tamtego czasu zaprzestałem kupywac cda chociarz mam owiele wiecej kieszonkowego niz kosztuje cda (pisalem ile w temacie ile dostajecie kieszonkowego) ale to co dostane za miesiąc wole stracic na dziewczyne i widziec jej szczescie niz kupic gazete z grami bo nie ma nic lepszego niz radosc ukochanej osoby :D
ps. ale cda i tak mam co miesiac bo kumpel mi pozycza gazetki po przeczytaniu i gierki ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Właśnie, a co do konkursów, to jeżeli jeszcze mi nie przysłali mojej nagrody, którą wygrałem, to gdzie mam się zgłosić, bo ponad miesiąc temu dzwonili do mnie i mówili, że w ciągu miesiąca przyjdzie paczka z nagrodą i nie przyszła...

Bardzo proszę o pomoc!

Z góry dziękuję...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.06.2007 o 11:50, tomek ostry napisał:

Z góry dziękuję...

Pewnie ta paczka wędruje po Polsce. Jeśli to była jakaś czapka albo inny badziew to olej a jeśli ci na tym zależy popytaj na poczcie :P... a potem napisz list do CDA ;] powodzenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.06.2007 o 11:50, tomek ostry napisał:

Właśnie, a co do konkursów, to jeżeli jeszcze mi nie przysłali mojej nagrody, którą wygrałem,
to gdzie mam się zgłosić, bo ponad miesiąc temu dzwonili do mnie i mówili, że w ciągu miesiąca
przyjdzie paczka z nagrodą i nie przyszła...

Bardzo proszę o pomoc!

Z góry dziękuję...


Według mnie powinieneś skontaktować się mailowo z CD Action i zapytać się, co masz w tej sprawie zrobić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.06.2007 o 12:02, Yanek12 napisał:

> Z góry dziękuję...
Pewnie ta paczka wędruje po Polsce. Jeśli to była jakaś czapka albo inny badziew to olej a
jeśli ci na tym zależy popytaj na poczcie :P... a potem napisz list do CDA ;] powodzenia.


Nie, to nie była czapka, tylko kamerka internetowa :]

Dzięki za pomoc, napisze maila do CDA :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.06.2007 o 23:58, awesome napisał:

/ciach?


i wlasnie dlatego nie mam dziewczyny, nie liczac jeszcze tego ze jestem chamem i dobrze mi z tym :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.06.2007 o 19:09, crespo1 napisał:

kiedy wychodzi następny numer CDA i co wnim bedzie jak macie przecieki:D

Nowy numer wychodzi 10 lipca. Przecieki przecież są na stronie CDA na ok. tydzień przed wydaniem. Więc w tym tygodniu się powinny pojawić ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.06.2007 o 19:11, FlankerD napisał:

Nastepny numer wyjdzie 12.07.2007 we wtorek a co do przecieków to jak narazie ich brak. No
chyba że o czymś nie wiem.

12 to chyba czwartek :P A CD-Action wychodzi 10 - we wtorek :P
Mam nadzieję że znów dadzą tylko dwa pełniaki, ale porządne :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się