kris2005a

CD-ACTION

38291 postów w tym temacie

Dnia 05.07.2007 o 23:24, cichy10 napisał:

Dlaczego? Przecież przeciek tworzyli forumowicze. więc Ghost będzie mógł umywać rączki i się
cieszyć jak to nas wyrolowali.:P A''propos, to jest prawidłowy sposób rozwiązania:

Niby tak. Ale kto daje wszystkie podpowiedzi ? Ghost. W chwilach depresji, fani nie będą się zastanawiać kto tworzył. Na pierwszy ogień pójdzie Ghost ;) I zauważ jeszcze, że przeciek został opublikowany za zgodą Ghosta. ;) Forumowicze stworzyli i mogą także umyć ręce: "Mogli nie publikować" ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.07.2007 o 23:31, kolektor napisał:

/.../


każdy będzie mógł umywać ręce, ale ci co bardziej nierozgarnięci i żadziej myślący będą obwiniać ghosta/CDA. więc nie ważne kto ogłosił i gdzie, chodzi o grę w CDA, wszyscy się męczą, więc oczywiste jest kto kogo będzie obwiniał...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.07.2007 o 03:13, IMPERATOR1990 napisał:

Wie ktoś jaka jest dokładna data wydania lipcowego NR.141? ;-)


Z tego co mi wiadomo, to 10.07. Tak przynajmniej pisze w ostatnim numerze.

>i przy okazji jakie dadzą gry i dema ;-)

Dzisiaj będzie zapowiedź Smugglera i wszystkiego się dowiesz ;) A tak przy okazji - ostatni pełniak to Empire Earth + dodatek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ostatnia gra to wg. mnie Dawn of War. Gra sprzedaje sie CDP dosyc słabo, a jest już dość stara. Jeden użytkownik forum CDA opisał dość dokładnie dlaczego DoW pasuje do zdania z przecieku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.07.2007 o 07:50, rob300i napisał:

Gra sprzedaje sie CDP dosyc słabo,

Aleś walnął teraz bzdurę. To tak jakby powiedzieć że CDA to pismo o grach na konsole. Skąd ty niby wiesz że słabo się sprzedaje, zwłaszcza że niedawno wyszedł do niej drugi dodatek? Wiesz ile ludzi z Polski gra w nią przez sieć? Gra się bardzo dobrze sprzedaje.
>a jest już dość stara.
Nie tak stara jak morrowind. Ona ma "zaledwie" 4 lata, oczywiście mówimy o podstawce, bo najnowszy dodatek do niej ma zaledwie rok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nikt już gdybać nie musi. Ostatni pełniak to:
Empire Earth + Sztuka Podboju.
Wiadomo z tajnych źródeł :P
IMO, mam już tą grę, ale nadal jest świetna, więc nie ma co narzekać.
Chociaż kombinowania było zdecydowanie za dużo, by odgadnąć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.07.2007 o 08:58, Tomek1990 napisał:

Nikt już gdybać nie musi. Ostatni pełniak to:
Empire Earth + Sztuka Podboju.

Hej,może nawet sobie kupie:)
Jedynka jest lepsza od dwójki, grałem trochę, naprawdę niezła gra. I od razu z dodatkiem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja nie moge tyle czekania. I co? Znowu dali same RPG-i i Strategie. Ja już mam tego dośc. Przydałaby się jakaś wyścigówka, jakaś akcja TPP albo sportówka, a oni znów gry z tego gatunku!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.07.2007 o 10:56, PRINCE JANEK napisał:

Ja nie moge tyle czekania. I co? Znowu dali same RPG-i i Strategie. Ja już mam tego dośc. Przydałaby
się jakaś wyścigówka, jakaś akcja TPP albo sportówka, a oni znów gry z tego gatunku!!!


Instict to gra akcji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.07.2007 o 10:56, PRINCE JANEK napisał:

Ja nie moge tyle czekania. I co? Znowu dali same RPG-i i Strategie. Ja już mam tego dośc. Przydałaby
się jakaś wyścigówka, jakaś akcja TPP albo sportówka, a oni znów gry z tego gatunku!!!

Wszystkim nie dogozisz - dla mnie pełniaki bomba !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się