kris2005a

CD-ACTION

38291 postów w tym temacie

Dnia 06.07.2007 o 16:09, kolektor napisał:

> kurde a mi nie daja na czasopismo i mnie nie stac chlip :(
Ja niestety kieszonkowego nie dostaję (mam 16 lat), ale nie odczuwam tego. Po prostu idę do
starszej, czy starszego i mówię" "Daj no 15 zeta na czasopismo". I tyle :P Nawet się już nie
pytają na jakie, bo kupuję tylko CD-Action ;)

No to mamy kolektor taką samą sytuacje ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.07.2007 o 17:31, Eye-Maze napisał:

Wiecie co? Żaden z tytułów mi nic nie mówi, ale i tak kupie...w pełniaki na pewno zagram...a
i poczytać jest zawsze co ^^

Empire Earth NIC Ci nie mówi? Ooooo_OOOOO. Dobra. Pytanko - ten numer specjalny z Bad Day L.A. I Tipsomaniakiem też 10 wychodzi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.07.2007 o 17:41, Ballackinho napisał:

> Wiecie co? Żaden z tytułów mi nic nie mówi, ale i tak kupie...w pełniaki na pewno zagram...a

> i poczytać jest zawsze co ^^
Empire Earth NIC Ci nie mówi? Ooooo_OOOOO. Dobra. Pytanko - ten numer specjalny z Bad Day L.A.
I Tipsomaniakiem też 10 wychodzi?

To jest ta strategia co bambusy mogą się lać z nową technologią? :P Dobrze kojarze??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.07.2007 o 17:41, Ballackinho napisał:

Dobra. Pytanko - ten numer specjalny z Bad Day L.A.
I Tipsomaniakiem też 10 wychodzi?

Mógłbyś trochę wyjaśnić pytanie, bo trochę go nie rozumiem. Przecież BDLA było już kiedyś w CDA.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.07.2007 o 17:55, awesome napisał:

Eh, myslałem że dadzą coś lepszego w tym numerze. Jednak chyba będzie to drugi numer CDA którego
nie kupie :/


Czy ty musisz wiecznie narzekac.....? Może TOBIE sie ten numer nie podoba, ale wydaje mi się że innych to mało interesuje zwłaszcza że można już przewidziec twoje narzekania:) Mi sie numerek podoba. Poza tym co lepszego? "dóma3" i "half lajfa2"? Zachowujesz sie jak antyfan^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.07.2007 o 17:59, Blackbeard napisał:

> Eh, myslałem że dadzą coś lepszego w tym numerze. Jednak chyba będzie to drugi numer CDA
którego
> nie kupie :/

Czy ty musisz wiecznie narzekac.....? Może TOBIE sie ten numer nie podoba, ale wydaje mi się
że innych to mało interesuje zwłaszcza że można już przewidziec twoje narzekania:) Mi sie numerek
podoba. Poza tym co lepszego? "dóma3" i "half lajfa2"? Zachowujesz sie jak antyfan^^



Pisac kazdy moze. To ze tobie sie nie podoba nie znaczy ze mnie tez musi. Wyrażam swoją opinie, chyba mi nie zabronisz. Play jakos lepsze daje te pełniaki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.07.2007 o 18:01, awesome napisał:

> > Eh, myslałem że dadzą coś lepszego w tym numerze. Jednak chyba będzie to drugi numer
CDA
> którego
> > nie kupie :/
>
> Czy ty musisz wiecznie narzekac.....? Może TOBIE sie ten numer nie podoba, ale wydaje
mi się
> że innych to mało interesuje zwłaszcza że można już przewidziec twoje narzekania:) Mi
sie numerek
> podoba. Poza tym co lepszego? "dóma3" i "half lajfa2"? Zachowujesz sie jak antyfan^^


Pisac kazdy moze. To ze tobie sie nie podoba nie znaczy ze mnie tez musi. Wyrażam swoją opinie,
chyba mi nie zabronisz. Play jakos lepsze daje te pełniaki.


kolejne dziecko kupujące CZASOPISMA dla gier...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.07.2007 o 18:05, plmko napisał:

> > > >>............


NIe wiem czy masz tyle lat co ja (19) wiec nie nazywaj mnie tu dzieckiem.

Pozatym tak to prawda, kupuje CDA dla gier bo recki i inne rzeczy czytam w necie for free

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tylko play-a według mnie nie ma sensu kupować kosztuje tylko 5 zł mniej a jest mniej ciekawy i ma ponad 2 razy mniej stron niż cd-action

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.07.2007 o 18:05, plmko napisał:

kolejne dziecko kupujące CZASOPISMA dla gier...

LOL. Ile ty masz lat ? Przyznaj, tak z ręką na sercu. Bo awesome 19 latek ma, jeśli dobrze pamiętam. I dobrze Ci radzę. Nie rób sobie pelno wrogów na forum. Ja już Ci napisałem - ja NIE KUPUJĘ CZASOPISMA DLA GIER. Ale widzę że do Ciebie nic nie dociera.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A kazuję Ci podzielac moją opinię? Czytanie ze zrozumieniem się kłania:P Poza tym Play ma to do siebie że ogólnie daje średnie pełniaki, ale jak coś da to da:) Zależy od gustu, ja tam rajdówek nie lubię to Colin04 mi sie nie podoba:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wiesz co ? Nie ma co z nim dyskutować. Przyszedł na forum, napisał ledwie co 20 postów i już się do wszystkich rzuca. Ale koniec tego off-topowania. Ja już napisałem - CD-Action nie kupuję tylko dla gier

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.07.2007 o 18:10, kolektor napisał:

Wiesz co ? Nie ma co z nim dyskutować. Przyszedł na forum, napisał ledwie co 20 postów i już
się do wszystkich rzuca. Ale koniec tego off-topowania. Ja już napisałem - CD-Action nie kupuję
tylko dla gier


No właśnie, jak można kupowac dla gier czasopismo które ma 150 stron? No dobra można, ale już narzekanie na CD-A pod względem niskiej jakości DODATKU(zawartośc coverka) do niego to lekka przesada. To jakby kupic mercedesa i narzekac na aluminiowe felgi jakie były gratis że sie nie podobają. To już prędzej Playa można dla gier kupowac bo ma mało stron, więc niedużo do czytania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeja ludzie dajcie sobie spokój. Każdy kupuje to na co ma ochote. Jeden woli cd-action drugi woli play i niech tak sobie kupują. Jak napisał blackbeard zależy od gustu i tyle:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.07.2007 o 18:08, kolektor napisał:

> kolejne dziecko kupujące CZASOPISMA dla gier...
LOL. Ile ty masz lat ? Przyznaj, tak z ręką na sercu. Bo awesome 19 latek ma, jeśli dobrze
pamiętam. I dobrze Ci radzę. Nie rób sobie pelno wrogów na forum. Ja już Ci napisałem - ja
NIE KUPUJĘ CZASOPISMA DLA GIER. Ale widzę że do Ciebie nic nie dociera.


teraz nienapisałem że ty kupujesz czasopismo dla gier tylko awesome. Poprostu wkurza mnie że ludzie cały czas piszą same negatywne komentarze w stronę cd-action mówiąc że ma słabe pełniaki. owszem jestem młodszy od niego o 3 lata ale to chyba niema nic do rzeczy. Napisałem "...kolejne dziecko..." ponieważ niewiedziałem ile ma lat, a zazwyczaj czasopisma dla gier to kupują dzieci którym niechce sie czytać. Wracając do wcześniejszego sporu (niemogę się powstrzymać...) moja chrzestna która skończyła studia z polonistyki powiedziała że czasopismo to jeden z typów gazety.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie zgadzam się z tobą, że cd-action kupują raczej tylko dzieci. Kupują je fani i ci którzy chcą sobie pograć w jakieś gierki, a jeśli twierdzisz, że dzieci bo im się nie chce czytaćto cd-action nie jest czasopismem, w którym położony jest nacisk na pełniaki tak jak play. CD-action daje gryżeby pograć i gazete do poczytania nowości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się