Zaloguj się, aby obserwować  
kris2005a

CDPROJEKT kontra CENEGA

7682 postów w tym temacie

Dnia 30.11.2007 o 15:35, bonbon napisał:


> jest też fajne info:
> cyt.
> ''''Aby uczcić powstanie nowego sklepu dla wszystkich osób zarejestrowanych w Kompanii
Graczy
> przygotowaliśmy nie lada okazję. Każdy użytkownik naszego programu lojalnościowego już
w piątek
> znajdzie na swojej skrzynce e-mailowej specjalny kod uprawniający do zniżki na gry na
komputery
> osobiste wydane przez firmę Cenega Poland. Jeszcze raz serdecznie zapraszamy do zakupów
pod
> adresem www.sklep.cenega.pl – kupowanie gier jeszcze nigdy nie było tak proste,
wygodne
> i przyjemne!"
>


Jest piatek, godzina 15.30 i w mojej skrzynce e-mailowej nadal pusto... Czy jest jeszcze jakis
inny program lojalnosciowy oprocz samej Kompanii Graczy?
I czy z teg sklepu mozna odbierac zakupy osobiscie?


ja też nie dostałem jeszcze kodu, mają przerwę techniczną, dzisiaj wysyłali zapytania o adres w związku z konkursem superseller, gdzie wysyłają każdemu uczestnikowi koszulkę i grę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.11.2007 o 15:53, Emillo2 napisał:

dzisiaj wysyłali zapytania o adres w związku z konkursem superseller, gdzie wysyłają każdemu uczestnikowi
koszulkę i grę

Dobrze wiedzieć, bo ja jeszcze nie dostałem maila...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 30.11.2007 o 15:53, Emillo2 napisał:

ja też nie dostałem jeszcze kodu, mają przerwę techniczną, dzisiaj wysyłali zapytania o adres
w związku z konkursem superseller, gdzie wysyłają każdemu uczestnikowi koszulkę i grę


czyli w Cenedze bez zmian ;) Ktos tam ma fajne pomysly, ale zawsze cos sie skaszani ... Dobrze ze chociaz gry wydaja mniej wiecej w terminie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.11.2007 o 17:33, BuckRogersXXV napisał:


> ja też nie dostałem jeszcze kodu, mają przerwę techniczną, dzisiaj wysyłali zapytania
o adres
> w związku z konkursem superseller, gdzie wysyłają każdemu uczestnikowi koszulkę i grę


czyli w Cenedze bez zmian ;) Ktos tam ma fajne pomysly, ale zawsze cos sie skaszani ... Dobrze
ze chociaz gry wydaja mniej wiecej w terminie...


jeden dzień to nie tragedia, może w nowym sklepie są problemy z aktywacją kodów, może zamiast 50% rabatu wychodzi 150% ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ich strona ruszyła - ale bez zmian. Za to w aktualności jest napisane, że zniżki w sklepie nawet o kilkaset procent!!! (będą dopłacać, czy jak...?):

Obniżki cen sięgają od kilkudziesięciu do nawet kilkuset procent!

Duży plus dla Cenegi za szybkość dziłania KGC - słuchawki zamówiłem w nocy z wtorku na środę (parę minut po północy), a w czwartek już były - bardzo solidnie zapakowane.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.12.2007 o 12:02, jakubcjusz napisał:

Ich strona ruszyła - ale bez zmian. Za to w aktualności jest napisane, że zniżki w sklepie
nawet o kilkaset procent!!! (będą dopłacać, czy jak...?):

Obniżki cen sięgają od kilkudziesięciu do nawet kilkuset procent!


Bo to dotyczy gier na konsole. Faktycznie, jak w koncu przecenili takie Blazing Angels na x360, to maja obnizke o te 120%...
Albo Red Star na ps2 z 89 na 29... Tyle, ze akurat RS nawet i te 29zl nie jest warte...

A kodu nadal nie ma.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 01.12.2007 o 13:06, bonbon napisał:

Bo to dotyczy gier na konsole. Faktycznie, jak w koncu przecenili takie Blazing Angels na x360,
to maja obnizke o te 120%...


ile to jest obniżka 120% ?
bo jakbym nie liczył, to obniżka to max 100% :|

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ciahc

Dnia 30.11.2007 o 15:35, bonbon napisał:


Jest piatek, godzina 15.30 i w mojej skrzynce e-mailowej nadal pusto... Czy jest jeszcze jakis
inny program lojalnosciowy oprocz samej Kompanii Graczy?
I czy z teg sklepu mozna odbierac zakupy osobiscie?


Kody będą w poniedziałek. Bo stwierdziliśmy że lepiej wysłać coś co działa na 1000% niż coś co może mieć straszne bugi. Poza tym będzie on miał wystarczającą datę ważności aby się nim dłuuugo nacieszyć.

Tak można osobiście

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja mam inne pytanie. Czy wysłaliście wszystkim potwierdzenia danych adresowych jeśli chodzi o Odjechany Konkurs? Bo ja niczego nie dostałem, a nie jestem pewien, czy nie pomyliłem się np. o jedną literkę. Jeśli tak, to czy da się to jakoś odkręcić, jeśli mam profil w Kompanii Graczy z identycznymi danymi osobowymi i mailem zmienionym o jakąś literkę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.12.2007 o 20:51, mikal15 napisał:

A ja mam inne pytanie. Czy wysłaliście wszystkim potwierdzenia danych adresowych jeśli chodzi
o Odjechany Konkurs? Bo ja niczego nie dostałem, a nie jestem pewien, czy nie pomyliłem się
np. o jedną literkę. Jeśli tak, to czy da się to jakoś odkręcić, jeśli mam profil w Kompanii
Graczy z identycznymi danymi osobowymi i mailem zmienionym o jakąś literkę?


Zapytam kogo trzeba. Bo nie znam tematu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja mam pytanie,które zostało już zadne kilka razy ale nie było jeszcze na nie odpowiedzi.Czy wydacie grę europa Universalis 3;Napoleon''s Ambition?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A czy te kody będą też na gry PS2? Bardziej mnie interesuje GTA 3 i do tego tańszy Final Fantasy XII niż jakieś gierki na komputer, które nawet mi nie ruszą :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.12.2007 o 18:29, wonski85 napisał:


> Bo to dotyczy gier na konsole. Faktycznie, jak w koncu przecenili takie Blazing Angels
na x360,
> to maja obnizke o te 120%...

ile to jest obniżka 120% ?
bo jakbym nie liczył, to obniżka to max 100% :|

obniżka 120% jest wtedy gdy np. kupisz coś za 100 zł, a zamiast płacić dostajesz jeszcze 20 zł :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.12.2007 o 14:30, Budyn napisał:

A czy te kody będą też na gry PS2? Bardziej mnie interesuje GTA 3 i do tego tańszy Final Fantasy
XII niż jakieś gierki na komputer, które nawet mi nie ruszą :P


Poszukaj na angielskim eBayu GTA3 :P Ja swoją premierówkę kupiłem za 1 funta, czyli ok. 5zł, z wysyłką wyszło 19zł ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.12.2007 o 15:04, mtwarog napisał:

> A czy te kody będą też na gry PS2? Bardziej mnie interesuje GTA 3 i do tego tańszy Final
Fantasy
> XII niż jakieś gierki na komputer, które nawet mi nie ruszą :P

Poszukaj na angielskim eBayu GTA3 :P Ja swoją premierówkę kupiłem za 1 funta, czyli ok. 5zł,
z wysyłką wyszło 19zł ;)

Problem w tym, że nie posiadam karty kredytowej i jest to spore utrudnienie, a rodzice nie pożyczą :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja to bardziej lubię gry CDProjektu ponieważ Cenega nie robi bardzo dobrych gier (no może najbardziej mi się podobała gra Gta San Andreas).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.12.2007 o 15:51, muniok napisał:

Ja to bardziej lubię gry CDProjektu ponieważ Cenega nie robi bardzo dobrych gier (no może najbardziej
mi się podobała gra Gta San Andreas).

CDP też nie robi gier. Co najwyżej jedną zrobiło, i to CDP Red ;].

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.12.2007 o 15:53, mesiu59 napisał:

> Ja to bardziej lubię gry CDProjektu ponieważ Cenega nie robi bardzo dobrych gier (no może
najbardziej
> mi się podobała gra Gta San Andreas).
CDP też nie robi gier. Co najwyżej jedną zrobiło, i to CDP Red ;].

Ale i tak jest lepszy CDProjekt niż Cenega Poland przynajmniej ja tak uważam (każdy może uważać jak chce).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.12.2007 o 14:30, Budyn napisał:

A czy te kody będą też na gry PS2? Bardziej mnie interesuje GTA 3 i do tego tańszy Final Fantasy
XII niż jakieś gierki na komputer, które nawet mi nie ruszą :P


Hyh na konsole to jest właśnie... a co będę mówił poszukaj :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować