Zaloguj się, aby obserwować  
Safiram

Empire: Total War - temat ogólny

2497 postów w tym temacie

Wiecie może kiedy ma wyść jakiś patch?? Bo normalnie kur***y zaraz dostane ciągle mnie wywala do windowsa jak nie wczasie bitwy, to podczas kampanii i jak tu grać po ludzku:///

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jest to patch do patcha. Naprawia jedną rzecz. Brak słów. Zamiast posiedzieć i zrobić jakiegoś porządnego patcha wypuszczają jakiegoś lipnego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tu się nie zgadzam ;)
To ja już wolę pograć teraz z 60 % szansą na CTD niż z 100 % jak po patchu z 26-go. I tak wypuścili tego hotfoxa 4 dni za późno.
A na patch z prawdziwego zdarzenia to mogę poczekać nawet miesiąc ( AI i inne dopieszczenia), ale chciałbym sobie pograć w tym czasie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.03.2009 o 21:16, Pariah-UK napisał:

Tu się nie zgadzam ;)
To ja już wolę pograć teraz z 60 % szansą na CTD niż z 100 % jak po patchu z 26-go. I
tak wypuścili tego hotfoxa 4 dni za późno.
A na patch z prawdziwego zdarzenia to mogę poczekać nawet miesiąc ( AI i inne dopieszczenia),
ale chciałbym sobie pograć w tym czasie...

no ale chyba nie wiesz że patch nie poprawi jakości myślenia AI, co najwyżej bugi może poprawić takie jak wchodzenie załóżmy pod teksturę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

nie uwierzycie!!
po reinstalacji systemu (wypadek z explorerem hehe )i ponownym zainstalowaniu ETW mimo zachowania konta STEAM i jego ustawień, gra sam pobiera aktualizację mimo, że jest ustawione by tego nie robiła nosz qwa mać

ciekawe jak będzie z save-mi?? dam znać


Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.03.2009 o 23:13, Major W napisał:

no ale chyba nie wiesz że patch nie poprawi jakości myślenia AI, co najwyżej bugi może
poprawić takie jak wchodzenie załóżmy pod teksturę


nie,no... oczywiście, żę zdaję sobie z tego sprawę. Chodzi mi po prostu o to, że cieszę się z tego hotfixa, gdyż mimo że poprawia on tylko jeden błąd, to jednak czyni grę znów grywalną, a definitywnie po 26 marca taką nie była, biorąc pod uwagę te crashe jakie powodowała... Pomimo że daleko jej do doskonałości, to teraz przynajmniej można juz pograć jakoś ;)
Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ta gra to jeden wielki SYF. Nagle po tygodniu grania, jak chcę wziąć następną turę, wywala mnie do pulpitu. I g*** mogę zrobić, no chyba że za milion lat steam zainstaluje kolejną poprawkę, tym razem naprawiającą cokolwiek. Już pomijam miliard innych bugów (jak np to ze czasami część jednostek porusza się w spowolnionym tempie - bullet time czy co?), tym razem gra widać sp*** się na dobre. Wybaczcie emocje ale co innego mi pozostało....;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.03.2009 o 14:06, misiakpitra napisał:

jakie mam korzysci jak swoim statkiem zablokuje (napadne) na szlak chandlowy wroga?


Ty - zadnych, ale wrog ma na zerowy dochod z handlu. Mozna tak doprowadzic do bankructwa kraju (ja tak Rosje cisne xD). Tylko nie wiem, kiedy kraj bankrutuje i co sie wtedy dzieje...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ej ja mam teraz taki problem z tym... czymś :
Zaaktualizowałem gierce i nie mogę jej uruchomić. Pokazuje mi sie : Przygotowanie do uruchomienia E:TW, i nagle to znika. i jest tak jakby nic nie było... .
Plz powiedzcie co to mzoe być bo szlag mnie chce już trafić z tą grą.

P.S : A piraci i tak się śmieją z tych " zabezpieczeń" ( cyt. STEAMA)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja na gre nie narzekam. Wszystko chodzi tak jak trzeba i żadnych problemów z nią nie mam. Choć na samym początku miałem to samo, co ty Karus. Też mi się nie chciała uruchomić i przeinstalowałem raz jeszcze ją i wszystko było ładnie i pięknie :)

p.s. AI dalej jest do bani!!! Poprawcie to panowie jakoś, błagam was!!! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

DracoX nie ty jeden masz problemy. Mi pomimo instalacji core-optimizer i drivery do mego athlona i dupa blada, dalej to samo, czyli skacze prędkość. Od strony technicznej, aż razi niedopracowaniem, chyba zabrakło kasy na beta-testy. Od strony historycznej też się nie popisali mimo zapowiedzi. Choćby z tym, że każda jednostka wygląda tak samo, zmieniono tylko kolory mundurów. Gram w to coś kiedy mi się naprawdę nudzi, bo tytuł to dno.
Kasy naprawdę mi żal już na pewno nie zamówię dodatku w pre-orderze, poczekam na ocenę graczy po premierze. Spartaczyli, żeby nie użyć mocniejszego określenia najlepszą markę!
Medieval II był o niebo lepszy i wolę grać w niego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam zastanawiam się nad wymianą grafiki , aby pogra w Empire . Czy gra ruszy na HD 3850 , Intel P4 3.0GHz, 1GB ramu? Nie liczę na grę powyżej minimalnych 800x600 ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.03.2009 o 18:11, karus napisał:

Ej ja mam teraz taki problem z tym... czymś :
Zaaktualizowałem gierce i nie mogę jej uruchomić. Pokazuje mi sie : Przygotowanie do
uruchomienia E:TW, i nagle to znika. i jest tak jakby nic nie było... .
Plz powiedzcie co to mzoe być bo szlag mnie chce już trafić z tą grą.


Instalowałeś jakieś mody, podmieniałeś pliki?

Dnia 31.03.2009 o 18:11, karus napisał:

P.S : A piraci i tak się śmieją z tych " zabezpieczeń" ( cyt. STEAMA)


A co ma do tego Steam, że gra jest niedopracowana? Poza tym, piraci na patche nie mogą liczyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować