Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Spellbound stworzy czwartego Gothica

138 postów w tym temacie

Dnia 24.08.2007 o 09:41, Galadin napisał:

> Jezu.....nie mogli to dać ubisoftowi albo bioware jakiemuś innemu poważnemu studiu......aha,

> mniej kasy by wtedy dla nich by było ;)

Lol, Bioware czy Ubisoft zniszczyliby cały klimat tej serii, te wielkie firmy moim zdaniem
już się wypaliły jeżeli chodzi o świeżość itd. Ubisoft ratuje się jeszcze Assassin Creed...chociaż
z tego co widać, to ta gra może polegać wyłącznie na bieganiu i zabijaniu...daleko im do poziomu
Gothica 2...


Może bioware ale ubi....on wciąż robi bardzo dobre gry. Ale w sumie dziwmy by był gothic bez błędów i bugów :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wg mnie po trylogii powinien być koniec. Boję się że mogą to bardziej skopać niż trójkę. Ja też, ajk wielu nie wyobrażam sobie Gothica bez PB. Nawet nie wiem, czy będę sprawdzał G4, o ile On wyjdzie. Jestem przekonany, że gra nie będzie miała duszy i tego "czegoś"...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

"Wydawca i nowo wybrany developer zgodnie i optymistycznie twierdzą, że Gothic 4 będzie najlepszą częścią serii - wierną jej tradycjom, ale jednocześnie zbudowaną od podstaw."

Śmieszne, po prostu śmieszne... nie mają szans pobić Gothica I, czy choćby II. A główną winę za niecopracowanie silnika G3 ponosi JoWood, popędzali PB. Gothic IV mógł przecież powstać na zmodyfikowanym, i zoptymalizowanym silniku G3, PB z gotowym silnikiem miało by czas na optymalizację, fabułę itp.
Coś czuję, że to będzie takie nijakie ten nowy Gothic, a szkoda bo to jedna z moich ulubionych serii. Trójka była dobra, ale poległa przez engine, a to wszystko wina JW, które ciągle popędzało PB...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.08.2007 o 09:41, Galadin napisał:

z tego co widać, to ta gra może polegać wyłącznie na bieganiu i zabijaniu...daleko im do poziomu
Gothica 2...


Hłe,hłe, a w Gothicu to nie chodzi czasem o bieganie i zabijanie? Rozmowy są sporadyczne, mamy na nie mały wpływ. Już rozmów i rozwiązań nie-siłowych będzie więcej chyba w Assasin Creed niż w Gothicu. <;

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zobaczymy czy nowy developer sprosta zadaniu i wyda nam grę, która nas zadowoli chociaż szkoda mi Piranha Bytes ale mam nadzieję, że będzie wszystko dobrze;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dajcie spokój. Jestem wielkim fanem serii Gothic, i po tym co zobaczyłem w trójce nie chce więcej. Nie mówię że była to zła gra, po prostu... wszystkie wątki zostały zakończone, wszystkie niepewności rozwiane i nie ma sensu robienie czwórki. Poza tym trójka była jednak widocznie gorsza od pozostałych (znowu przez JoWood, chcieli wydać grę szybciej, i w wyniku tego otrzymaliśmy wersje alpha, co najwyżej beta tej gry. Naprawdę było sporo do naprawiana w trójce). Seria Gothic miała być trylogią (w zamyśle PB), ale JoWood oczywiście musi spieprzyć tą piękną konwencje i wydawać czwórkę, która jest tanim skokiem na kasę. Spellbound to nie studio do gier RPG, SpellForce mi się nie podobał, Desperados to nie mój gatunek gier. No ale widać, że JoWood kompletnie nie ma pomysłu na zrobienie nowatorskiej gry, w związku z czym masowo wali kiszne sequele dobrych gier.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Desperados było świetną grą. W Robin Hooda grało mi się przyjemnie ( myszką sterowało się mieczem :) ).
Co do Gothica 4 to mam mieszane uczucia :/, ciekawe jaka będzie fabuła ?
Dopóki nie podadzą szczegółów dotyczących fabuły, nie wiążę z nią wielkich nadziei ;p.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.08.2007 o 08:27, Forgotten napisał:

Tja, gorszej gry niż gothic 3 raczej nie zrobią;P

hehe, to fakt bardziej skopanego silnika nie mozna zrobić ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.08.2007 o 08:46, Kukowsky napisał:

Zaiste dość dziwny wybór by przekazywać jedną z najpopularniejszej serii RPG w ręce osób, która
RPG-ami nigdy się nie zajmowali, a to mówienie, że to będzie najlepsza część serii to takie
trochę gadanie na wyrost... Nie jestem nastawiony optymistycznie, jednak może coś z tego wyjdzie.

no, jak widać nie jestem jedyną osobą która podchodzi z obawami do tego projektu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

..Moim zdaniem to źle jest ze Pirania nie będzie już w spółpracy z JoWood.. Ponieważ oni widzieli jak robić Gothica a to studio będzie wszystko od Zera i zdaje mi się ze jeżeli Gothic 4 nie bedzie lepszy od 2 Oraz nieudanej 3 to bedzie z tego wielka klapa choć jestem fanem Gothica i z pewnoscia kupie każdą część lecz co do dalszych losów Gothica jestem Jakos Uprzedzony a zwlaszcza po 3 poniewaz Utraciła klimat i zostala przeniesona w Bajkowy Raj.....
Choc Miejmy nadzieje ze Postarają sie..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

zgadzam się z tobą jowood widzi kase teraz będą robić taśmociągi bezsensu jak need for speed, a może zrobią z gothica hack''n''slash z elementami rpg to będzie innowacja w gothicu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

a ja i tak nie kupie 4 gothica, bo wydawca jest joowód który mnie i 500 tys innych graczy po prostu olał! gdzie jest patch ja się pytam? do każdej innej gry wychodzą porządne patche, nawet do polskiego two worlds, a tu nic,jzu widze jak ta firma wspolpracuje z pirania i robia patch do 3.. a takie plotki chodza, i joowod mnie totalnie zdenerwował tym ze wydaje g3 a konsole-czyli od nowa trzeba napisac wiekszosc kodu gry.. a patcha zrobic to nie ma komu oczywiscie.. no bo JAK TO, za patch nikt nie zapłaci..a za konwersje na konsole owszem. kupi g3 kolejne kilkaset tys ludzi,ja nie wymgan cudów, ale poprawcie silnk gry zeby mi na 2 gb ram gra nie chrupała!bo to ze wymaga mocnehgo sprzetu to jedno, a ze nie umei z niego korzystac to drugie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Racja JoWood Kase chce Gothic utraci klimacik Dostempny tylko na PCta i Pecet mial swoja Atautową gre Ile fainych gier jest na Xbox czy Na konsole Sony i nie wychodza na PCta a Gothic na Konsole??.... Z tego zrobi się czysta masówka nie bedzie im zalezalo na tym aby gracze niemogli doczekac sie koleinej części tylko beda czekac kiedy wkoncu wyjdzie ten PRAWDZIWY GOTHIC a nie Bajka...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

jakbys był fanem gothica chciałbyś by się skończył na trzeciej cześci ew. na dodatku do 3, przecież piranie mieli koncept i go zrealizowali, a teraz żądni pieniędzy robią taśmociąg, ja nie kupie 4 części w życiu przynajmniej nie premierowego wydania.
Z drugiej jednak strony jakby zostawili bezimiennego w spokoju przenieśli fabułę wiele lat przed bezim i opowiedzieli historie jarkendaru byłoby nieźle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

a ja kupię i mam zamiaru się na jowood obrażać, bo to trochę niepoważne. Jako zagorzały fan serii kupię kolejne zcęści niezaleznie od tego kto je zrobi.
Wkurza mnie gadanie typu jestem fanem i nie chcę g4. Duuupa a nie fan. najpierw jeden z drugim skaka z radości że mu w edycji kolekcjonerskiej jakiś wisiorem czy mapke dorzucą, a potem po szczeniacku popada w jakiś bezsensowny upór i twierdzi ze jak nie nie piranie to on gry nie chce. slub z piraniami brał czy co?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zgadzam się z tobą pendej Mogli by pokazac Np historie przez beziminnym lub po nim Gothic 3 utracil to cos Klimat nawet jak wchodziles do jaskini to bylo mrocznie a 3^^ Grobowiec jak ..... W 3 Powinni Dodac cos bardziej Krwawszego;] Np na przykladzie Dark Messiah of Might and Magic tu jest bardzo ladnie oddana walka Jest Mroczniej I tak powinien rozwijac się gothic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Widać brał 0.". Hyhy....w Gothici 1 i 2 grałem kilkadziesiąt(set) godzin...zaś g3...G3 to Gothic można przejść bez WIĘKSZEGO wstrętu, to nie była ta sama magia ale dało się(czasem hyhy) grać..Z gier spellbound grałem w Robina i ta gra jest świetna, grałem też w demo Desperados 2...i ono niestety było jak papier toaletowy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.08.2007 o 09:17, castlerock napisał:

> "Pomimo tego, wydawca i nowo wybrany developer zgodnie i optymistycznie twierdzą, że Gothic

> 4 będzie najlepszą częścią serii" no chyba watpie najlepszy to byl gothic 1

a co mają mówić? że bedzie gorszy niż poprzednie części? az tak głupi nie są :D


no tja.. tak samo jak Bethesda ogłasza, że Fallout 3 będzie "wielki" ;))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować