Zaloguj się, aby obserwować  
zdjuna

TS - seria Topseller

1746 postów w tym temacie

Dnia 28.08.2007 o 15:40, pitel napisał:

Pierwszymi grami w TS będą:
Act of War z dodatkiem High Treason
F.E.A.R.
Titan Quest
SWAT 4


A skąd ta pewność znowu? :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.08.2007 o 15:40, pitel napisał:

Pierwszymi grami w TS będą:
Act of War z dodatkiem High Treason
F.E.A.R.
Titan Quest
SWAT 4

a skad to wiesz jesli mozna spytac?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Już widzę :-)

No cóz, biorę Titan Questa, ale czekam również na dodatek. Jutro mają pojawić się kolejne tytuły. Przy okazji warto by było, aby ktoś opisał jak wygląda pudełko, grube, cienkie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To jeszcze nie wszystkie tytuły :) Więcej zostanie ujawnione jutro. Czekam na więcej bo z tej listy to mnie najwyzej Titan Quest kręci.

Fear ---> grałem i według mnie badziew bez polotu. Do tego nie przepadam za FPSami
SWAT ---> Jak wyżej, gra podobno bardzo dobra, ale ja klasycznych FPSów nie lubie
Act of War ----> Też podobno dobra gra, ale strategi wojennych nie lubie poprostu :P
Titan Quest ---> Gra chyba dobra, dio tego bardzo rozbudowany hack ''n'' slash. Jedyne co mnie z tej czwórki interesuje.

Swoją droga CDP zaczyna mnie (sory za wyrażenie) wqr...ć tymi dzielonymi newsami. :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 28.08.2007 o 15:59, Pawłek napisał:

Titan Quest ---> Gra chyba dobra, dio tego bardzo rozbudowany hack ''n'' slash. Jedyne co

Rozbudowany, heheeh. Zagraj w Loki, zobaczysz rozbudowana gre, albo w Diablo i poczujesz klimat. Titan Quest to tylko zdeczka wyrozniajacy sie hack n'' slash, poniewaz wielu gier z tego gatunku nie ma :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.08.2007 o 15:46, Mistic napisał:

Już widzę :-)

No cóz, biorę Titan Questa, ale czekam również na dodatek. Jutro mają pojawić się kolejne tytuły.
Przy okazji warto by było, aby ktoś opisał jak wygląda pudełko, grube, cienkie?

"Grube".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.08.2007 o 16:02, Budyn napisał:

Rozbudowany, heheeh. Zagraj w Loki, zobaczysz rozbudowana gre, albo w Diablo i poczujesz klimat.
Titan Quest to tylko zdeczka wyrozniajacy sie hack n'' slash, poniewaz wielu gier z tego gatunku
nie ma :P


Diablo nie lubie :p A Loki mnie jakoś po recenzjach odrzuciło :) W sumie to rzeczywiście mało jest dobrych gier z tego gatunku, bo Titan Quest to też jakoś tak bardzo mnie nie ciągnie, ale z braku lepszych klimatów może być.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować