Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

PC-towi gracze przejdą na PS3? Tak twierdzi NCSoft

941 postów w tym temacie

Dnia 30.08.2007 o 21:49, Tomek1120 napisał:

tylko właśnie najgorszą sprawą dla mnie są ceny gier na ps3. taki rainbow six vegas jest na
ps3 za 200zł a mogę go kupić na pc za 50zł to naprawdę jest dla mnie spora różnica


Tomek pozostają jeszcze gry z drugiego obiegu na aukcjach typu allegro.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

nie mam zaufania do allegro. w życiu tam nic nie kupiłem i kupować nie zamierzam. sprzeda mi gość porysowaną płytę i nie będę mógł nigdzie zgłosić bo powie że to ja porysowałem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja na pewno nie przesiądę siię na PS3, szczerze mówiąc nigdy nie porzucę PeCeta. W przyszłości zamierzam kupić konsolę, i wbrew temu co mówi NCSoft będzie to X360 ma (od razu zanznaczm, że jest to IMO) lepszą bibliotekę gier, jej też nie porzucę (w sensie konsoli :)), dlaczego? Bo fajnie się gra, tak jak na PieCu. Na pytanie co jest dla mnie lepszą platformą do grania PC, czy konsola, odpowiem: oba.

BTW Z tego co pamiętam (mogę się mylić, więc mnie nie obluzgajcie) to na konsole najpierw wychodziły gry, więc to one sąpierwotnie przeznaczone do grania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.08.2007 o 21:56, Tomek1120 napisał:

nie mam zaufania do allegro. w życiu tam nic nie kupiłem i kupować nie zamierzam. sprzeda mi
gość porysowaną płytę i nie będę mógł nigdzie zgłosić bo powie że to ja porysowałem


Kupiłem kilka gier używanych na allegro i jak do tej pory wszystko było zgodne z opisem na aukcji i nośniki były w stanie bardzo dobrym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nigdy nie przejde na jakąś za przeproszeniem gównianą konsole. Choćby i mieli przestać wydawać gry na BLASZAKI, nigdy ps3 nie dorówna mistrzowi PeCetowi i nawet gdyby mieli mnie kastrować bez znieczulenia to nie przejde na ps3 (pisze małymi literami "ps3" bo nie mam do tego badziewia szacunku). POZDRO dla wszytkich PeCetowych graczy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ale jest jeszcze sprawa telewizora full hd którego nie mam mam tylko ten w salonie który jest ciągle zajęty przez innych domowników. a na full hd to mnie nie stać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.08.2007 o 22:03, Reters napisał:

Nigdy nie przejde na jakąś za przeproszeniem gównianą konsole. Choćby i mieli przestać wydawać
gry na BLASZAKI, nigdy ps3 nie dorówna mistrzowi PeCetowi i nawet gdyby mieli mnie kastrować
bez znieczulenia to nie przejde na ps3 (pisze małymi literami "ps3" bo nie mam do tego badziewia
szacunku). POZDRO dla wszytkich PeCetowych graczy ;)


fanboy

Dnia 30.08.2007 o 22:03, Reters napisał:

nie mam zaufania do allegro. w życiu tam nic nie kupiłem i kupować nie zamierzam. sprzeda mi
gość porysowaną płytę i nie będę mógł nigdzie zgłosić bo powie że to ja porysowałem


bierzesz gościa co ma dużo pozytywów i zero negatywnych komentarzy i gotowe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.08.2007 o 22:03, Tomek1120 napisał:

ale jest jeszcze sprawa telewizora full hd którego nie mam mam tylko ten w salonie który jest
ciągle zajęty przez innych domowników. a na full hd to mnie nie stać


i znowu TV FULL HD ile razy można powtarzać że i na zwykłym też można grać, ktoś już pisał to że dobrze wygląda na zwykłym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Stolicy też od razu nie zbudowali ;-P
Dziś kupujesz konsolę i okazyjnie jakieś gierki, grasz na monitorze (jeśli da się podpiąć, nie orientuję się w tej materii) lub kupujesz za grosze jakiś telewizorek w komisie. Z czasem dorobisz się i fullHD z 42" ;-]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Lol, ciekawe skąd ten koleś wyciągnął ten wniosek.
Ja blaszaka nie porzucę dla konsoli, chociażby ze względu na wiele zalet PC''ta, których nie ma żadna konsola.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>Gram żeby dobrze się bawić, a z takich tekstów jak Twój wynika, że grasz/posiadasz konsolę dla szpanu, żeby inni mogli Tobie tego pozazdrościć


Naprade gram tylko dla zabawy bo do dziś wzruszają mnie takie tytóly jak FFVII, ,,heroesi"3,MGS1,Worms armageddon czy party tekken 3(no i TTT)Ridge racer V,Driver (1i2) i krepują mnie dzieciaki co dostały neostrade na komunie i piszą o Resident Evil 4 nie znając korzeni tej gry.A pamiętacie jak sie jeszcze kradło wozy w GTA widzianym z góry(london i gta 2 do dziś są na chonorowym imiejscu) a SH to pamiętam jak mnie potrafił przestraszyć jak mało co.......ehhhh może zamiast robić kolejnego hiciora odświeżyli by te gry graficznie(mam namyśli bez zmiany systemu gry tylko grafike)eh przy takich tytółach to dopiero można było sie zabawić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To kup go na PC. Jeżeli jest w stanie ci go pociągnąć, to nawet się nie zastanawiaj. Serio. Bo po co przepłacać. W przypadku gier, które wychodzą na kilka platform, oczywiste jest, że w naszych realiach wybierzemy najtańszą z nam dostępnych.

Ja np. na konsole kupuję gry, których nigdzie indziej nie uświadczę, jak Gran Turismo, Tekken, seria Final Fantasy oraz inne jRPG, bo tych na PC jak na lekarstwo (czyt. od czasów FF VIII chyba nic nie wyszło godnego uwagi), a te w które mogę grać na PC, kupuje na PC.

Tak patrzę, że tu sama młodzież :) "PS2 na komunię" :) Ja dostałem Pegasusa i to był MEGA WYPAS :) Kurde, stary się czuje :)

>> no bo można dokupić pada do komputera. a poza tym nie będę wydawał 2400zł na ps3 i kilku tyś. na telewizor FULL HD żeby czasem pograć z kolegami
Ale kto ci każe? W sumie prawie żadna gra nie obsługuje Full HD atm.a nawet jak będą, to bez problemu pograsz na zwykłym LCD. Jako przedstawiciel gospodarstwa domowego klasy średniej, w którym właśnie pojawia się LCD 32'' mogę powiedzieć, że już wchodzą pod strzechy :) Nie mogę się już doczekać grania na next-genie :)

>> Nie żałuję. Konsole mają swoje dedykowane gatunki (platformówki, bojatyki, shot''em upy, nawalanki, arcade''owe wyścigi) i dopóki nie zmienią się peryferia, te gatunki będą najlepsze. Reszta będzie próbowała wzorować się na PC...
Głównie chodzi mi o fragment o arcade''owych wyścigach. To ciekawe, bo z tego co mi się wydaje to właśnie PC króluje w tej kwestii z serią NFS, ale cóż (która, mimo że wyszła na konsole, jest stricte PCtowa, nikt nie zaprzeczy). I z tego co mi się wydaje, to wyścigi o najlepiej opracowanym modelu jazdy są wydawane właśnie na konsolach. Jak seria Gran Turismo czy Forza Motorsport 2.Ale to nie jest mój ulubiony gatunek, więc mogę się mylić.

Tak patrzę, że mnie poniosło i wychodzę na konsolowego fan-boya. Cóż, jako terapię trzeba będzie chyba pograć trochę w WoW''a :)

Acha, i MMO jest już na konsolach, FF XI

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>Lol, ciekawe skąd ten koleś wyciągnął ten wniosek.
Ja blaszaka nie porzucę dla konsoli, chociażby ze względu na wiele zalet PC''ta, których nie ma żadna konsola.


ja też niezamienił bym konsoli za komputer i na odwrót bo jak już zauważyłeś komputer to całkiem inna bajka a jeśli chodzi o gry to trzymam strone konsol:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Cóż, znajomość starych gier jakoś nie idzie w parze z twoją ortografią ;)
A tak poza tym, konsole nigdy nie zastąpią PC''tów i odwrotnie. PC to PC, a konsola to konsola.
Co prawda PC''ty mnie o wiele bardziej denerwują jeżeli chodzi o kompatybilność (z czym w konsoli nie ma problemu), lecz z drugiej strony w polsce gry na PC są o wiele tańsze.
Jeden fakt pozostaje, że konsole (przynajmniej te ze starszych generacji) miały genialny klimat, którego PC''ty nigdy nie zdobędą.
A i chcę przypomnieć, że do roku 2003, konsole były 10x lepsze technologicznie niż Pc''ty.
Dajmy na to takiego Mario 64 z 1996 roku na Nintendo 64. Na PC''ty gry o takiej grafie może w 2000 były. To tak jakby teraz dopiero wyszedł, umm, Gothic 2 ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>> Rozśmieszają mnie głosy mówiace o lepszych FPS-ach niż na PC.

Dnia 30.08.2007 o 21:34, Blizzard Beast napisał:

A mnie nie. Uważam, że najlepsze FPSy kiedykolwiek stworzone to Perfect Dark, Perfect Dark
Zero i Timesplitters. I co mi powiesz?


W PD grałem i niespecjalnie mnie ona wkręciła. Pomijam, że na padzie po prostu grać nie lubię w FPS-y - bo się nie nadaje do nich zwyczajnie.

Dnia 30.08.2007 o 21:34, Blizzard Beast napisał:

Żebym grał w FPSy na PC, czyli tam, gdzie tych gier nie uświadczę? Nie rozśmieszaj mnie.


No cóż, FPS-y nie kończą się na wymienionych wyżej tytułach. Jeśli tylko te 3 uważasz za odpowiednie do gry, to albo masz wyśrubowane (i/lub skrzywione) wymagania, albo nie grałeś w wiele z nich, bądź jedno i drugie. Tak czy siak nie zazdroszczę. Tak się składa, że gram w FPS-y od momentu kiedy zaczęły się pojawiać na świecie (1992) i wiele z nich były warte niejednej zarwanej nocy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> i chcę przypomnieć, że do roku 2003, konsole były 10x lepsze technologicznie niż Pc''ty.


nawet nie zdajesz se sprawy jak doskonale pamietam te czasy.do dzis po pokoju walają mi sie gazety z tytółami PSX fan,PSX extreme,Konsole...ah piekne czasy jakich niezapomnę do końca mojego życia a w szaraka i czarnule gram nawet w tych czasach w tekkeny i inne gry które moim zdaniem są królami nie do obalenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>W PD grałem i niespecjalnie mnie ona wkręciła. Pomijam, że na padzie po prostu grać nie lubię w FPS-y - bo się nie nadaje do nich zwyczajnie.


jakbyście śledził byś te rozmowe od pierwszych postów to wiedział byś że NIE PORÓWNUJEMY SPRZĘTU PONIWEWAŻ PADA POĄCZYĆ MOŻNA DO pc A KLAWIATURE MYSZKE I NETA DO KONSOL!!!!!dYSKUSJA TRWA NA TEMAT GIER!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować