Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

PC-towi gracze przejdą na PS3? Tak twierdzi NCSoft

941 postów w tym temacie

A ja właśnie planuje zakup jak stanieje ps3, bo gram sobie u kolegi na płaskim telewizorze nie LCD ani plazmie a grafika i tak wygląda super, ale na kompie też będę grał, bo nie wyobrażam sobie CSS na konsole

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

BUAHAH chyba koleś poślizgnoł sie w toalecie i łupnoł dyńką w klozet że takie głupoty gada. Jak ktos mi da 2500zl to PS3 se kupie ale i tak wole PeCeta bo jest bardziej uniwersalny i do zabawy i do pracy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Aha jasne. ja JESTEM PCtowym graczem i twierdzę zupełnie inaczej. Lepiej, żeby było na odwrót. A to jakaś firma będzie swoje mądrości głosiła. PHI...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zapewniam was, że on nie mówił o Polsce. Poza tym to chyba jasne, że każdy twórca chwali konsolę na którą robi gry (a nawet jak nie chwali to po rozmowie z szefostwem chwalić zacznie :)).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Niedoczekanie.
Nie mam zamiaru za byle grę płacić po 150zł - tyle to mogę dać za coś naprawdę fajnego i to w EK.

Może gracze w US, bo tam ciągle są "udogodnienia" i instrukcje obsługi drabiny i innych "skomplikowanych" narzędzi. No i wtedy to może konfiguracja PC`ta do gier jest rzeczywiście za trudna :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak tylko dostanę PS3 na 18 (hehe)-akurat kilka miesięcy po premierze GTA 4 to na bank zmieniam maszynę do gry wiadomo-na PS3 :) Na kompie opłaca się grać(bo tanie gry, można modować itp) ale za to kompa trza wymieniać co pół roku :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hahaha... Nie ma mowy żebym zrezygnował z PCeta dla jakiejkolwiek konsoli. Gdybym miał więcej kasy to może bym się zastanowił nad kompem i konsolą jednocześnie, ale na pewno nie nad samą konsolą. Jeszcze mnie nie pogięło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Racja, grafika to nie wszystko. Jednak (według mnie) niewielu PC-towców przejdzie na konsole. Czasami jak idę do brata ciotecznego (lat ma 19) to gram na PS2. Ale jest to rzadkie. Wg. mnie, wątpliwe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Koleś duby smalone prawi. Migracja konsole->PC i PC->konsole jest zjawiskiem stale obecnym. Poza tym, moim zdaniem, znaczna część graczy PC gra na tej platformie głównie dlatego, że poza graniem robi na niej coś jeszcze co na konsolach jest niemożliwe.
Naprawdę, Sony musiałoby pokazać coś wspaniałego czego nie mają inni (nie zapowiada się na to) ale jak dotąd to Nintendo ma tu pałeczkę i szybciej Wii właśnie kupię niż inną konsolę (również z racji tego, ze Nintendo ma prawdziwe exlusivy a nie takie, co po roku wychodzą na PC i innych konsolach).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować