Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

PC-towi gracze przejdą na PS3? Tak twierdzi NCSoft

941 postów w tym temacie

Dnia 30.08.2007 o 12:02, Nekromantik napisał:

Stalker jest przeciętny? Black to przy nim właśnie radosna strzelanka... Widac nie graleś,
może z 10 minut i psy Cię zabiły...

hahahahahahaha dobre hehe albo wlazł w anomalie i stwierdziłale lipna gra co to jest wogóle... ja chce postrzelać ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.08.2007 o 12:19, Łysy Bydgoszcz napisał:

> to wymień mi wyjątkowego-full-wypas-FPSa z ostatnich 2 lat, który zmiażdżył konsolowe
FPSy
> i był exclusivem na PC...Stalker ? - > muahahha
wysmarkaj sie bo jakos sie dziwne smiejesz chyba masz nos zapchany...
a dla mnie to HALO jest smieszne... wymień mi jakiegos exclusiva na kosloe co miażdzy gry na
PC... STALKER jest fajny ale to nie tylko FPS...

FPSy z ostatnich 2 lat. Nie wymieniłem wszystkich, tylko te najlepsze i nie wymieniłem też FPSów z konsol przenośnych. I nie pisz mi, że to nie są "miażdzyciele", bo na pewno są to lepsze FPSy niż te na PC, które zostały wydane w ciągu ostatnich 2 lat. Ślędzę, rynek gier PC, bo trzeba poznać wroga swego ;P i nie widziałem wybijającego się z tłumu niskobudżetowych krapów FPSa.

Perfect Dark Zero, Black, Metroid Prime 3, Call Of Duty 3, Rsistance Fall od Man, Darkness, Medal of Honor: Vanguard + prawie wszystkie najważniejsze FPSy z PC

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.08.2007 o 12:14, slawomeer napisał:

> > WYJAŚNIJ MI CO TO JEST ZA OKREŚLENIE KLONIARZ...?
> kloniarz - tak się nazywa graczy pecetowych, którzy grają gry na PC, które są swoimi klonami...yyy...no

> chodzi o to, że prawie każdy FPS, RTS czy cRPG jest kalką innego FPSa, RTSa i cRPGa
>
> > slawomeer
> no commments
>

Każdy FPS, RTS, RPG to klony innych??? Na konsole wyszło może kilka fajnych gierek, może :).
Ale człowieku na konsolach gra się głownie w skaczące króliki, żabki, jeże i inne ustrojstwa,
które biegają i zbierają jakieś gwiazdki, dzwonki, monetki itp, a jeżeli wyjdzie jakaś inna
gra to jest coś w rodzaju onimusha, przeciez w to sie nie da grać. I ty mówisz o grach i ich
klonach.

I dodam jeszcze że jak to coś wyjdzie to od razu jest exclusivem... żenada... właśnie dlateo konsole kupuje głównie ze względu na to iż mam dzieci... bo te skakanie, zbieranie monetek to właśnie gry dla dzieci :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.08.2007 o 12:25, hallas napisał:

Grz3chy: tracę do Ciebie szacunek przez Twoje coraz bardziej wydumane pomysły/argumenty
"Kloniarz" pasuje jak ulał do graczy konsolowych... Tekken et consortes, platformówki mniej
lub bardziej udolnie starające się sklonować Mario64. Jest dość sporo gier oryginalnych ale
tak samo jest na PC. Nie wciskaj ciemnoty.
Jak widzisz, że oponenta nie przekonasz, bo ma swoje zdane podparte wieloletnią praktyką to
przynajmniej przestań się ośmieszać (ja wiem, ty tego nie dostrzegasz).

wybacz, ale gdybym nadal się jarał grami na PC to byłbym skazany na co najmniej 10 RTSów co miesiąc, 5 niskobudżetowych FPSów, 6 słabych przygodówek i może 1 hita, z któregoś z wymienionych przeze mnie gatunków...na szczęście uciekłem od tego :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach


> A co tylko jeden gatunek gier istnieje że akurat FPS wam trzeba... aj gram czasem w FPS ale
> nie czuje sie ekspertem w tej dziedzinie ja powiem tyle np. WoW czy Guild Wars to jest exclusiv
> PC
tak to prawda mmo sa exclusivami PC ale jak dlugo? to sie jeszcze okarze, A Grzechu mial racje na PC dobrych gier jest malo, bo wszyskie gry to w sumie kopie np Cryssic to ulepszona wersja Far Cry''a z dodatkowymi bajerami, Na konsolach ma sie to podobnie ale progrmiscie potrafia odchodzic od standardow i powstaja naprawde dobre gry (np. Liar znajdziecie podobna gra na PC?)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.08.2007 o 12:27, Łysy Bydgoszcz napisał:

A tu się z Toba zgadzam ponieważ jak pisałem kupie konsole pewnie ale dlal dzieci... Xboxa
360 Elite jakos na gwiazdkie...

to zły z ciebie ojciec hehe i co Twoje dzieci będą grały w Gears Of War lub inne brutalne i wulgarne gry przeznaczone dla dorosłych ? No tak jest Viva Pinata...
Jak już coś to Wii jest konsolą dla dzieci\rodziny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.08.2007 o 12:27, Nekromantik napisał:

Prawda jest taka, że gdyby nie ogromna kampania reklamowa, to takie Halo mogło pozostac w ogóle
zignorowane, zresztą prawie tak się stało.

Łysy Stalker to fps z elementami rpg. Ta gra była legendą zanim się ukazała... fanatycy militariów
radzieckich szczytują grając w stalkera. Na razie to najbardziej realistyczny fps jaki wyszedł.
Mody cały czas ulepszają grę. A jakie mody masz na Halo - "szczelanke" dla dzieci? :D

Wiem wiem mam S.T.A.L.K.E.R.A. i widziłem dopiero 3 zakończenia ...:-) jeszcze przedmna następne... ale co tu pisac dużo jak nie dociera do niektórych... że ta gra jest fajna. i właśnie takie FPS mi sie podoba z zawartymi elementami RPG a nie tylko dure kroczenie do przodu i sptrzselanie do coraz wikszej ilości jakiś kosmitów... lub tez innego mięsa armatniego...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Właśnie straciłem do Ciebie szacunek. Widzę, że się znasz na rynku PC tak jak ja na konsolowym (dokładna znajomość ta kończy się na roku 2003).
Bzdury po prostu pleciesz jak każdy nie szanujący się fanboy.
Nie kłopocz się z odpowiadaniem na tego posta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.08.2007 o 12:38, Grz3chu napisał:

> > to wymień mi wyjątkowego-full-wypas-FPSa z ostatnich 2 lat, który zmiażdżył konsolowe

> FPSy
> > i był exclusivem na PC...Stalker ? - > muahahha
> wysmarkaj sie bo jakos sie dziwne smiejesz chyba masz nos zapchany...
> a dla mnie to HALO jest smieszne... wymień mi jakiegos exclusiva na kosloe co miażdzy
gry na
> PC... STALKER jest fajny ale to nie tylko FPS...
FPSy z ostatnich 2 lat. Nie wymieniłem wszystkich, tylko te najlepsze i nie wymieniłem też
FPSów z konsol przenośnych. I nie pisz mi, że to nie są "miażdzyciele", bo na pewno są to lepsze
FPSy niż te na PC, które zostały wydane w ciągu ostatnich 2 lat. Ślędzę, rynek gier PC, bo
trzeba poznać wroga swego ;P i nie widziałem wybijającego się z tłumu niskobudżetowych krapów
FPSa.

Perfect Dark Zero, Black, Metroid Prime 3, Call Of Duty 3, Rsistance Fall od Man, Darkness,
Medal of Honor: Vanguard + prawie wszystkie najważniejsze FPSy z PC


Widzisz sam sie przyznajesz ze fanboy z Ciebie bo napisałeś że jest wrogiem i wszyscy gracze PC więc wniosek jest krótki z Tobą nie ma co dyskutować... bo i tak nic nie zakumasz... Ja już pisałem w tym temacie wielokrotnie że zakupie konsole dla dzieci ale cóż nie jest to PS3 więc jestem i tak wrogiem :-) hehehehehehehe i nie traktuje ludzi którzy maja kansole a PC i twoerdzą że wolą konsole... ich sprawa ale oni twierdzą żę oni wola konsole a nie że wszyscy na świecie chcą mieć konsole bo PC to złom tylko ja i kilka osób to pomyleńcy bo wolimy mieć PC lub PC i konsole ale jako gadzet... i ma gorsze gry i wogóle to jest jakies metalowe pudełko zagracające mieszkanie... :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Grz3chu te niskobudżetowe fpsy na PC za 19,90 biją na glowę dzisiejsze megaprodukcje konsolowe. Jedyne czym mozesz Się pochwalic, to konwersje starych shoterów, które i tak zostały dostosowane do wymogów konsol, inaczej mogły by niegrywalne.. Bioshock - takimi grami z bajkową grafiką podniecają się dzieci..

Łysy Stalker to zajebiscie realistyczna, jakiej jeszcze nie było, nic dziwnego że tak pochłania każdego za wyjątkiem fanboyów Sony, przyzwyczajonych do walenia na oślep z automatycznym celowaniem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.08.2007 o 12:43, Grz3chu napisał:

> Grz3chy: tracę do Ciebie szacunek przez Twoje coraz bardziej wydumane pomysły/argumenty

> "Kloniarz" pasuje jak ulał do graczy konsolowych... Tekken et consortes, platformówki
mniej
> lub bardziej udolnie starające się sklonować Mario64. Jest dość sporo gier oryginalnych
ale
> tak samo jest na PC. Nie wciskaj ciemnoty.
> Jak widzisz, że oponenta nie przekonasz, bo ma swoje zdane podparte wieloletnią praktyką
to
> przynajmniej przestań się ośmieszać (ja wiem, ty tego nie dostrzegasz).
wybacz, ale gdybym nadal się jarał grami na PC to byłbym skazany na co najmniej 10 RTSów co
miesiąc, 5 niskobudżetowych FPSów, 6 słabych przygodówek i może 1 hita, z któregoś z wymienionych
przeze mnie gatunków...na szczęście uciekłem od tego :)



dziwe człowieku tu wypisujesz pierdoły... na konsole tez wychodzi mnustwo szjsu. t6ak samo jak na PC ale to jak twierdzisz że byłbyś skazny na to to cóż masz dziwny gust nik ci niczego nie wmusza na siłe abys w to grał nie jestes testerem gier... po to masz wolna wole aby wybrac to co ci odpowiada a jak wybierasz sam szjs to kogo winisz... Akurat na PC jest o wiele łatwiej potyestowac gry niz na konsolach jest o wiele wiecej dem gier na PC niż na konsole... Ja jakoś dużo szjsu nie kupiłem a mam około 300 orginalnych gier obecnie na PC... i załuje moze zakupu 8... więc hmmm chyba masz jakiś dziwny gust...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.08.2007 o 12:43, Grz3chu napisał:

wybacz, ale gdybym nadal się jarał grami na PC to byłbym skazany na co najmniej 10 RTSów co
miesiąc, 5 niskobudżetowych FPSów, 6 słabych przygodówek i może 1 hita, z któregoś z wymienionych
przeze mnie gatunków...na szczęście uciekłem od tego :)

syndrom fanbooya konsol widać po twojej wypowiedzi jakby tylko FPP,RTS,cRPG na PC wychodziły no i 6 słabych pprzygodówek to wymień mi te 6 mocnych na konsole które nie maja widoku tpp!!(bo rasowe przygodówki to point&click!!)!! Niskobudżetowa gra za 19,99 - Painkiller a jaka sławę zdobyła i została przeniesiona na xbx-a !! to juz o czymś swiadczy!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.08.2007 o 12:47, Mateusz9214 napisał:


> A co tylko jeden gatunek gier istnieje że akurat FPS wam trzeba... aj gram czasem w FPS
ale
> nie czuje sie ekspertem w tej dziedzinie ja powiem tyle np. WoW czy Guild Wars to jest
exclusiv
> PC
tak to prawda mmo sa exclusivami PC ale jak dlugo? to sie jeszcze okarze, A Grzechu mial racje
na PC dobrych gier jest malo, bo wszyskie gry to w sumie kopie np Cryssic to ulepszona wersja
Far Cry''a z dodatkowymi bajerami, Na konsolach ma sie to podobnie ale progrmiscie potrafia
odchodzic od standardow i powstaja naprawde dobre gry (np. Liar znajdziecie podobna gra na
PC?)

CO jak długo WoW nie bedzie nigdy na konsole to jest pewne blizzard to potwierdził... a toże bedą kiedys jakieś MMO na konsole to pewn jest chodzi mi o jakies pozadne... ale i tak sterowniae padem w takiej grze bedzie dość niewygodne..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.08.2007 o 12:54, hallas napisał:

Widzę, że się znasz na rynku PC tak jak ja na konsolowym
(dokładna znajomość ta kończy się na roku 2003).

bo ?

Dnia 30.08.2007 o 12:54, hallas napisał:

Bzdury po prostu pleciesz jak każdy nie szanujący się fanboy.

fanbojem nie jestem. Sony bardzo lubię, bo od ponad 15 lat dostarczają najlepszą konsolę, nie mającą konkurencji na rynku. Gier na PC nie lubię, bo jestem zbyt wymagający, a poza tym lubię wygodę jaką daje mi pad+duży TV+ fotel ;-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.08.2007 o 12:48, Grz3chu napisał:

> A tu się z Toba zgadzam ponieważ jak pisałem kupie konsole pewnie ale dlal dzieci... Xboxa

> 360 Elite jakos na gwiazdkie...
to zły z ciebie ojciec hehe i co Twoje dzieci będą grały w Gears Of War lub inne brutalne i
wulgarne gry przeznaczone dla dorosłych ? No tak jest Viva Pinata...
Jak już coś to Wii jest konsolą dla dzieci\rodziny

No a ten znowu swoje... jak bym miał zamiar kupic PS 3 to byłoby good??
Nie bedagrać w atkie gry... na PS3 jest też mnustwo takiego typu gier...
A moja konsolka nie bedzie przerobiona dzieci bedą miały tylko orginały wiec jak maja grać w takie gry ? hmm ciekawe... nie rozumiem po za tym moje dzieci sa raczej wychowywane w taki sposób iz wiedza co im wolno a co nie... więc o to raczej nie musze sie bać już ci pisałem nie oceanij nikogo po sobie... jak ty miałeś lub masz nadal szczeniackie lata i grasz lub grałeś w wieku 8 lat w takie gry nie znaczy że każdy tak robi... nie jestem wapniakiem mam 27 lat moje dzieci mają 8 i 7 lat są wychowywane na luzie ale nie do pzresady i to właśnie jest cała tajemnica że mnie nie robia w balona bo dużo im wolno ale wiedzą gdzie jest granica... A na kompie przesiadując cóż internet ma to do siebie że można pogadać z każdym a na dziecaki w tym wieku ma d=uzy wpływ otocznie jak rónież to z kim roamwiaja np na necie... chyba sie wszyscy ze mna zgodza... A co do gier to własnie cena tych gier na konsole raczej nie pozwala na to aby dzieciaki sie grami wymieniały... zreszta ja swoich nie pożyczam nikomu niezalerznie od ceny to samo dotyczny sie moich filmów DVD...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Grz3chu ja też lubię wygodę, którą mi daje wygodne wyro, a obok laptop. Sony nie dostarcza najlepszych konsol, konkurencja ma lepsze (Xbox360 oraz Wii), teraz gdy odebrano Sony kluczowe excluzivy to już zupełnie inna gadka szmatka się zrobiła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.08.2007 o 13:19, Nekromantik napisał:

Grz3chu ja też lubię wygodę, którą mi daje wygodne wyro, a obok laptop.

też korzystam z tego luksusu :)

Dnia 30.08.2007 o 13:19, Nekromantik napisał:

Sony nie dostarcza
najlepszych konsol, konkurencja ma lepsze (Xbox360 oraz Wii), teraz gdy odebrano Sony kluczowe
excluzivy to już zupełnie inna gadka szmatka się zrobiła.

Podsumujemy to pod koniec obecnej, siódmej generacji konsol. Zobaczymy jak będzie kiedy już na PS3 tafi MGS4, FFXIII i GT5 - system sellery tej konsoli. Jak na razie najlepszym wyborem jeśli idzie o next-gena jest X360 i się zgodzę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Łysy przyjdzie taki czas, że dzieci zainteresują się kompem i będziesz musiał czy chcesz tego czy nie udostępnic im PC. Strony komunikatory wszystko można zablokowac filtrem rodzicielskim oraz monitorowac odwiedzane stroniki przez Twoje pociechy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować