Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

TOPSELLER: trzecia grupa tytułów ujawniona!

163 postów w tym temacie

Przy następnym przypływie gotówki chyba kupię sobie F.E.A.R :D Ale to chyba ! :P Bo nie wiem czy się bać nie będę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.08.2007 o 21:15, Baal Namib napisał:

Przy następnym przypływie gotówki chyba kupię sobie F.E.A.R :D Ale to chyba ! :P Bo nie wiem
czy się bać nie będę...


Bać to się można przy Forbriden Siren czy Silent Hillu :P. FEAR czasami potrafi podnieść lekko adrenalinę, ale to sie zdarza bardzo rzadka, aż za rzadko... Chociaż jako strzelanka to świetna gr:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tylko trochę ?! To wyobrażam sobie grę Silent Hill. Bo film to żem oglądał :D Ale nie raz niechcącą kompa od dołu kopłem. Tak mi adrenalina skoczyła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.08.2007 o 21:15, Baal Namib napisał:

Przy następnym przypływie gotówki chyba kupię sobie F.E.A.R :D Ale to chyba ! :P Bo nie wiem
czy się bać nie będę...


Mam dokładnie taki sam dylemat :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A jak to jest z ceną złotej edycji FEARa? Poniżej 80zł? bo może bardziej się to opłaca kupić tą złotą edycję niż raz Fear za 40 i dodatek tez za 40

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.08.2007 o 22:10, sirxobo napisał:

Co tam robi Eragon?[ilość znaków zapytania została skrócona jako, że pogłoska mówi, że im więcej ich tym
mniejsze IQ piszącego je] Czy niedługo w eXtra Klasyce będzie Harry Potter?....No bez
jaj...Zamiast wreszcie diablo 2 np wrzucić


A, co nie może być Eragon? Jest to sprzeczne z jakimiś ogólno pojętymi zasadami? Eragon ma swoją grupę odbiorców, którzy chętnie ją zakupią, tak samo swoich zwolenników mają inne gry, więc nie ma sensu toczyć pianę z ust bo coś się nie podoba. A cdp wielokrotnie już stwierdziło, że tytuły Bllizarda nie podlegają zwykłym obniżkom i przeniesieniom do tańszych serii. Więc możesz sobie pomarzyć. I dobrze bo i tak syf na kanałach jest, nie ma co jeszcze napuszczać koeljnych niewychowanych ludzi ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.08.2007 o 22:12, tomoliop napisał:

A jak to jest z ceną złotej edycji FEARa? Poniżej 80zł? bo może bardziej się to opłaca kupić
tą złotą edycję niż raz Fear za 40 i dodatek tez za 40


szukaj złotej edycji, ta sama kasa ale pudełko jak należy ( i wszystko w jednym )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeden tytul z tej czwórki mi odpada bo wygralem w konkursie to jest JTF oczywiscie ciesze się z tego bo dostałem dodatkowo 35 zl wirtualnych pieniędzy. Mam już ich mnustwo i pytanie w zwiazku z tym dlaczego jeśli robicie takie serie TOPSeller nie zrobicie czegoś wrodzaju karty klubowej aby te punkty można bylo wydać na Wasze gry np w Empikach albo aby można bylo za wiekszą cześć gry zapłacić u Was, a tak pomniejszacie cene o marne złte i doliczacie wysyłkę ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No ostatnio kumpel chciał "pożyczyć" ode mnie Diabełka - nie mógł zrozumieć, że nie ma na piracie nie zagra przez battle.net. Jak tacy by mieli grać to ja rezygnuję z Diablo II. No to koniec offtopa:))) Nie śmiejcie się z Eragona - gdybym miał kasę to chętnie bym kupił, bo chociaż film był mocno średni to książka mnie wciągnęła prawie jak Tolkien. Z tego rzutu chętnie bym zakupił jeszcze Fahrenheita - słyszałem że fajne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

[...]

Dnia 30.08.2007 o 22:31, Mistic napisał:


A, co nie może być Eragon? Jest to sprzeczne z jakimiś ogólno pojętymi zasadami? Eragon ma
swoją grupę odbiorców, którzy chętnie ją zakupią, tak samo swoich zwolenników mają inne gry,
więc nie ma sensu toczyć pianę z ust bo coś się nie podoba.


Right, dokladnie o to chodzi!
Jedni sie ciesza z FEAR, drudzy z Dark Mesjasza, inni jeszcze z rewelacyjnego Fahrenheita etc. I tak ma byc, nigdy wszystkim naraz nie da sie dogodzic, to jasne. Wazne zeby kazdy cos znalazl dla siebie i bedzie gralo. (glosy typu "oo jaki badziew" pomijam milczeniem, tacy narzekacze zawsze sie znajda)

Dnia 30.08.2007 o 22:31, Mistic napisał:

A cdp wielokrotnie już stwierdziło,
że tytuły Bllizarda nie podlegają zwykłym obniżkom i przeniesieniom do tańszych serii. Więc
możesz sobie pomarzyć. I dobrze bo i tak syf na kanałach jest, nie ma co jeszcze napuszczać
koeljnych niewychowanych ludzi ;-)


A propos Blizzarda - ten motyw przewija sie od dluzszego czasu i zawsze sie doskonale bawie, gdy ktos powtarza, ze Blizzard ma z CDP tajna umowe na trzymanie ceny :))))) Ze niby spisek.
Prawda jest bardziej prozaiczna (niestety) - po prostu za te gry Bliz pobiera tak bardzo wysokie oplaty, ze nie mozna znizyc ceny, aby nie dokladac do biznesu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.08.2007 o 22:55, Mario CDP napisał:

Prawda jest bardziej prozaiczna (niestety) - po prostu za te gry Bliz pobiera tak bardzo wysokie
oplaty, ze nie mozna znizyc ceny, aby nie dokladac do biznesu.


Firma się po prostu ceni ;)
Z tego co widzę to chyba jako jedyna w ten sposób, bo taki Microsoft lubi na początku przywalić "z grubej rury": 320 zł za Flight Simulator albo 250 zł za Halo 2.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

[...]

Dnia 30.08.2007 o 22:59, Klimos napisał:

Z tego co widzę to chyba jako jedyna w ten sposób, bo taki Microsoft lubi na początku przywalić
"z grubej rury": 320 zł za Flight Simulator albo 250 zł za Halo 2.


też się cenią :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>>> Wazne zeby kazdy cos znalazl

Dnia 30.08.2007 o 22:55, Mario CDP napisał:

dla siebie i bedzie gralo. (glosy typu "oo jaki badziew" pomijam milczeniem, tacy narzekacze
zawsze sie znajda)


Ta, każdy ma cos znaleźc tylko jakos nie widze ani jednej wyścigówki typu Toca, ani jednej strzelanki FPS z czasów wojny, nie mówiąc już o FPSach typu Far Cry

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.08.2007 o 23:02, Mario CDP napisał:

też się cenią :)


A jak! Z czegoś te darmowe śniadania i obiady codziennie oraz piwo w piątki pracownicy mają :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tylko błagam nie skalajcie Heroesa V umieszczając go w takim ohydnym pudełku ;( wiem, że dużo by chciało, żeby taniej kupić... ale dla mnie to będzie traumatyczne przeżycie, jeśli H5 zostanie zapakowane do tych jadowitych pudełek ;<

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować