Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

TOPSELLER: trzecia grupa tytułów ujawniona!

163 postów w tym temacie

To dlatego ten FEAR wczoraj (czy tam przedwczoraj) był tylko podstawka. Szkoda, bo jakby był zestaw w jednym pudełku to brałbym na pewno :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czy zdecydować sie na Act of War: Złota Edycja czy na JTF. Wprawdzie AoW jest podobno fajny, i to z dodatkiem, ale JTF tworzyli (głównie) twórcy od Codename: Panzers, a Codename: Panzers (Faza 1 i 2) jest dla mnie najlepszą strategią. No oprócz StarCrafta :).
PS. Zapomniałem dodać, iż interesuje mnie jeszcze RoN: Rise of Legends

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.08.2007 o 15:55, swietlik94 napisał:

Nie wiem czy zdecydować sie na Act of War: Złota Edycja czy na JTF. Wprawdzie AoW jest podobno
fajny, i to z dodatkiem, ale JTF tworzyli (głównie) twórcy od Codename: Panzers....bla bla

Weź AoW. JTF jest zje...dziwny jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Znów nic specjalnego... Czekam na ostatnie 4 tytuły. Może w końcu okażą się warte kupna (chociaż jakoś w to wątpię).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

dodatek do FEAR''a pfff.., kupiłem w MM za 35 zeta.. dzisiajsza prezentacja TS''a w 2óch słowach: aaalleeee kicha. czekam na jutrzejsze rewelacje ( S.T.A.L.K.E.R. - moje wczorajsze proroctwo, może sie spełni ) bo te dzisiajsze nimi nie są.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.08.2007 o 16:10, Badyl13 napisał:

Dziś średnio... wczorajszy rzut był lepszy, mam nadzieję, że jutro mnie czymś zaskoczycie :)


Najlepsze zazwyczaj zostawia się na koniec. Miejmy nadzieję, że tak będzie i tym razem :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.08.2007 o 16:34, Tal441 napisał:

może gothic2 zlota edycja bedzie


G2 ZE to ty będziesz miał w CDA następnym więc jaki jest sens wrzucać to to do TS?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować