Zaloguj się, aby obserwować  
Kaziu02

Baldur''s Gate + Mody - temat ogólny

101 postów w tym temacie

Dnia 28.05.2006 o 22:17, Mistic napisał:

Poza tym z Kagainem jest problem z powodu jego charakteru złego :/

Tu sie zgodze chociaż znalazłem na to myk. Wystarczy utrzymywać reputacje na poziomie 18 (np. odłączać i przyłączać Viconie gdy osiągnie się 20) i niet probliema :-]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.05.2006 o 22:18, Hubi Koshi napisał:

> Poza tym z Kagainem jest problem z powodu jego charakteru złego :/
Tu sie zgodze chociaż znalazłem na to myk. Wystarczy utrzymywać reputacje na poziomie 18 (np.
odłączać i przyłączać Viconie gdy osiągnie się 20) i niet probliema :-]


A za najlepszą kapłanke która uważasz? Ja preferuje zawsze Branwen :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hhmmm... Khalid odpada, bo bez Jaheiry nie pójdzie... musiałabym dać jej zginąć... Podobnie Dynaheir i Minsc ( no chyba, że się nie spotkają )... A co do Kagaina - nie wiem, jak długo wytrzyma w mojej neutralnie dobrej drużynie... ? Ale spróbuję. Dzięki :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.05.2006 o 22:29, Mistic napisał:

A za najlepszą kapłanke która uważasz? Ja preferuje zawsze Branwen :)

Niom ja miałem problemy z decyzją bo i Viconia i Branwen dobre, co prawda Viconia ma o jeden punkcik niższą mądrość, ale to ciekawa postać :-P Ale jestem pewien że kiedyś i Branwen przetestuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.05.2006 o 22:30, Łukol napisał:

Hhmmm... Khalid odpada, bo bez Jaheiry nie pójdzie... musiałabym dać jej zginąć... Podobnie
Dynaheir i Minsc ( no chyba, że się nie spotkają )... A co do Kagaina - nie wiem, jak długo
wytrzyma w mojej neutralnie dobrej drużynie... ? Ale spróbuję. Dzięki :D


Probowałaś kiedyś miec i Edwina i Dynaheir z Minsciem na raz? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.05.2006 o 22:30, Łukol napisał:

Hhmmm... Khalid odpada, bo bez Jaheiry nie pójdzie... musiałabym dać jej zginąć... Podobnie
Dynaheir i Minsc

Wiem że okaże sie zimnosercym draniem, ale co za problem puścić Jaheire w samych stringach :-P w sam środek bandy gnolli albo innych stworków ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.05.2006 o 22:32, Hubi Koshi napisał:

> Hhmmm... Khalid odpada, bo bez Jaheiry nie pójdzie... musiałabym dać jej zginąć... Podobnie

> Dynaheir i Minsc
Wiem że okaże sie zimnosercym draniem, ale co za problem puścić Jaheire w samych stringach
:-P w sam środek bandy gnolli albo innych stworków ??


Dokładnie, Jaheira moim zdaniem w jedynce jest za słaba żeby mieć miejsce w reprezentacji dziecka Bhaala :) Lepiej juz wziasc za nia rasowa kaplanke.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.05.2006 o 22:31, Mistic napisał:

Probowałaś kiedyś miec i Edwina i Dynaheir z Minsciem na raz? :)


O ile dobrze pamiętam, to po odbiciu razem z Minsciem Dynaheir, Edwin nie chciał juz ze mną gadać. Chyba nie da się pogodzić obu... ocalić ją i zabić jednocześnie... nie da się, prawda? Czy się da? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.05.2006 o 22:32, Hubi Koshi napisał:

Wiem że okaże sie zimnosercym draniem, ale co za problem puścić Jaheire w samych stringach
:-P w sam środek bandy gnolli albo innych stworków ??


Ci faceci... A ja myślę, że jej stringi wywarłyby skutek wręcz odwrotny... Dobrze, że w BG robię za faceta, bo byłabym zazdrosna ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.05.2006 o 22:39, Łukol napisał:

Ci faceci... A ja myślę, że jej stringi wywarłyby skutek wręcz odwrotny... Dobrze, że w BG
robię za faceta, bo byłabym zazdrosna ;D

Przyznaje sie przyznaje jestem męską szowinistyczną świnią (Kwiiik) Anyway ja często stosowałem taką zagrywke że gdy pasowała mi tylko jedna postać z pary to tą drugą likwidowałem w... wypadku przy pracy ;-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.05.2006 o 22:41, Hubi Koshi napisał:

Przyznaje sie przyznaje jestem męską szowinistyczną świnią (Kwiiik) Anyway ja często stosowałem
taką zagrywke że gdy pasowała mi tylko jedna postać z pary to tą drugą likwidowałem w... wypadku
przy pracy ;-P


No ja też :D Tyle tylko, że zawsze było mi - osobiście - jakoś tak dziwnie... nawet charakter miałam praworządny dobry. Ale powoli wychodzę na prostą - najlepszy dowód, to to, że jestem JUŻ neutralna dobra :DD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.05.2006 o 22:36, Łukol napisał:

> Probowałaś kiedyś miec i Edwina i Dynaheir z Minsciem na raz? :)

O ile dobrze pamiętam, to po odbiciu razem z Minsciem Dynaheir, Edwin nie chciał juz ze mną
gadać. Chyba nie da się pogodzić obu... ocalić ją i zabić jednocześnie... nie da się, prawda?
Czy się da? :D


Da sie, ale nie wiem jak, trzeba bylo powiedziec ze obaj magowie sa ci potrzebni i trzeba bylo miec minsca i edwina w teamie w trakcie ratowania dynaheir.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.05.2006 o 22:46, Łukol napisał:

Ale powoli wychodzę na prostą - najlepszy dowód, to to, że jestem
JUŻ neutralna dobra :DD

Wierz mi miałem podobnie, ale to przecież TYLKO gra no ostatecznie możesz sobie wyobrazić że te postacie poszły do nieba i są teraz szczęśliwe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.05.2006 o 22:04, Łukol napisał:

To może podpowiesz mi, kogo mam zatrudnić jako wojownika, a kogo jako maga? Edwin i Minsc odpadają.
Na razie wędruję z Imoen - złodziejem ( 6 poziom ) i zastanawiam się, czy nie zrobić z niej
maga właśnie.

Na maga najdalej na siódmym poziomie. Ale dwuklasowcem, to ona bedzie dopiero jak złapiesz maks doświadczenia w grze dla niej. Dynaheir tez jest niezła, jest jeszcze Xan w kopalni, ale z nim trzeba wytrzymnać piersze 4 poziomy bo jest cienki i smęci. Potem smęci nadal, ale przy okazji wymiata. :)
Ze zbrojnych niezły jest paladyn Ajantis, ale dopiero jak go podpakujesz pierścieniem zręczności, Kivan (broń dwuręczna lub magiczna halabarda), a nawet woj/kapłan Yesclick tez w kopalni, tej do zalania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.05.2006 o 22:59, Olamagato napisał:

Potem smęci nadal, ale przy
okazji wymiata. :)

Ja dodam od siebie że moje uszy nie mogły tego smęcenia wytrzymać normalnie sobie ciągle myślałem "jego musi spotkać jakiś paskudny wypadek"

Dnia 28.05.2006 o 22:59, Olamagato napisał:

pierścieniem zręczności,

Słyszałem o rękawicach zręczności ale Pierścień.... Gdzie go można znaleźdź :-> ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.05.2006 o 22:59, Olamagato napisał:

> /.../ jest jeszcze Xan w kopalni, ale
z nim trzeba wytrzymnać piersze 4 poziomy bo jest cienki i smęci. Potem smęci nadal, ale przy
okazji wymiata. :)

A gdzie tam wymiata. U mnie zna czary na bodaj 7 poziomie, tylko zapamiętać żadnego nie może. Taki bug mi się zrobił po wgraniu trzech modów: NTotSC, Level 50 rules i MaxHP per l-l

Dnia 28.05.2006 o 22:59, Olamagato napisał:

Ze zbrojnych niezły jest paladyn Ajantis, ale dopiero jak go podpakujesz pierścieniem zręczności, /.../

To wymienię Xana na Ajantisa. W końcu po co mi znakomity czarownik nie pamiętający zaklęć...
Jak Yesclick też nie będzie mógł zapamiętywać czarów, to chyba nie skończę BG 1 tylko przejdę do BD2 ;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.05.2006 o 23:04, Hubi Koshi napisał:

Słyszałem o rękawicach zręczności ale Pierścień.... Gdzie go można znaleźdź :-> ??

Ech, sorry, pomyłeczka. Oczywiście rękawicami zręczności. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.05.2006 o 23:09, KrzysztofMarek napisał:

Taki bug mi się zrobił po wgraniu trzech modów: NTotSC, Level 50 rules i MaxHP per l-l

O ile mi się zdaje, to NTOTSC jest niezgodny z tymi dwoma pozostałymi modami. Nie potrzeba dodatkowych modów bo rozszerzenie to jest kompletne (zawiera nawet poprawki fixpacka, muzyki i jeszcze parę usprawnień z innej beczki).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.05.2006 o 23:49, Olamagato napisał:

> /.../> O ile mi się zdaje, to NTOTSC jest niezgodny z tymi dwoma pozostałymi modami. /.../

Patrz, nie miałem o tym pojęcia. Chyba znowu albo eksportuję swoją postać albo spróbuję wgrać NTotSC jeszcze raz, może pomoże...
Bo ja już tyle razy eksportowałem postać, że Hulk Hogan to przy nim mały dzidziuś ;)
Dziękuję :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Buuuuu!!! Czy znajdzie się człek jaki prawy, co białogłowę z tarapatów strasznych wybawi? W kopalni Nashkel owe problemy mnie dopadły, gdzie nie bacząc na wrogi wszelakie, górników suchotami straszących i całkiem zniszczoną koronkową suknię z zamorskich krajów przez ojca mego przywiezioną do naniższego poziomu dotarłam i nijak dotrzeć do sedna sprawy nie mogę, bo gra mi się niemiłosiernie wywala... buuuuu... Czy człek ten, którego czyny zaskarbią sobie wdzięczność mej i dzieci moich do 20-go pokolenia włącznie mógłby wgrać mojego sejwa, tylko wejść do jaskini i odesłać mi go?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować