Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Prezent od użytkowników forum gram.pl trafia do firmy CD Projekt...

72 postów w tym temacie

Przynajmiej z tych zdięc widzimy jak wygladasz Keroth i twój kumpel :D
No właśnie zgadzam sie z Half-Devil''em ;] Przygotujcie ich duzo;] Przybede spadochronem wiec przyszykujcie lotnisko na dachu zebym miał gdzie wylądowac:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach


Miło było uczestniczyć w tej inicjatywie, fajnie że wszystko się udało. Jeszcze raz gratulacje dla Kerotha, animatora całego projektu i podziękowania dla cdp za miłe przyjęcie i newsa.
Moge się tylko pochwalić, że imię Gramiś to mój pomysł :P
Zzyczeń już nie piszę bo są na michu ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hehe extra! Miło, że wszystko się udało i wypadło bardzo dobrze. Chyba nie ma takiej drugiej firmy w Polsce jak CDP, która by dostała prezent od swoich klientów. :-D Czekam z niecierpliwością na filmową relację. :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

zwrócie uwage że dostali plakay jakieś :D zapewne ,,Wiedźmina", pomysł wypasiony i mam nadzieje ze inni naborą zaufania do organizatorów :D powodzenia i więcej takich akcji :D ellorap

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Udało się! :D Widać CDP było zadowolone jak i sami uczestnicy w projekcie! Gratuluję, a w szczególności Kerothowi za inicjatywę ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zaluje, ze nie moglem tam byc. Chetnie poznal bym pracownikow CDP ;)

Brawa dla pomyslodawcy, gr8 idea.

A przy okazji zycze Wam wesolych, zdrowych i pogodnych swiat oraz szczesliwego nowego roku :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Co do tych gadżetów, co mamy niby pisać, jakie chcemy: to gdzie mamy to pisać? Zaśmiecaś forum czy spamować BOK-owi? Ja na ten przykład chciałbym ładną, dużą mapę Faerunu.
I nie mogę się doczekać filmiku

PS. Kim jest Solleli?


Tylko bez spamu na moją skrzynkę! :)

Proponuję jakiś osobny topic..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

I ja się składałem na Gramisia, i jetem dumny:P! Cieszę się, że wypaliło w 100% (vide Opis GG Keroth''a)!
Szkoda, że Olsztyn tak daleko-a z chęcią bym się dołączył!

PS Te fotki rzeczywiście zaostrzają apetyt, z niecierpliwością wyczekuję filmiku:)!

Pozdrawiam EwryBody, CDP, Ekipę Forum, Użytkowników, (...), Gramisia itd.!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować