Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

eXtra Klasyka gier komputerowych w Gazecie Wyborczej

318 postów w tym temacie

Mogliby częściej takie niespodzianki w takich gazetach robić :) W sklepie mnie była gazeta ale nie było płyt, z koleji w leclercu na odwrót :) No ale w końcu wziąłem to bez gazety (bo i na co komu ona?) ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.09.2007 o 15:14, Wojman napisał:

> Wejdźcie na mego gramsajta. Proszę.

Widze, ze w tym temacie nie masz zupelnie nic do powiedzenia. Ostrzezenie za spam.


Sory. Dzięki za ostrzeżenie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Reflex w podawaniu newsów macie jak miś koala, gdybym nie oglądał telewizji to bym nie kupił tej pozycji i nawet bym nie wiedział. O 13.45 dajecie informacjie, którą powiniście podać wczoraj jak nie dwa dni wcześniej. Podziwiam reflex godny szachisty.
>> dlaczego? Dlaczego? DLACZEGO sprzedaliście sie takiemu szmatławcowi? Nie dało się dogadać z Faktem albo > superexpresem?

Dla kolegi, który zadaje takie pytania to nie wiem co jest większym brukowcem Fakt i Super Express razem wziete ( można je porównać do Skandali, które kiedyś wychodziły) czy Gazeta Wyborcza .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Specjalnie mnie nic z tych gierek nie interesuje ale zawsze jak będzie nudno to moge odpalić Wormsów czy cuś innego więc te kilka złociszy warto było widać a rodzice i tak gazete by kupili więc wielki plus dla cdproject! :D Oby wiecej takich akcji, np jakąś stara przygodówke by można na taką płytke zapodać jak hopkins fbi :)
Pozdrawiam autora pomysłu i dziękuje!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.09.2007 o 19:03, PJ MW napisał:

Kupiłem sobie i polecam, bo się opłacało.

no pewnie kurde 6 gier i to nawet nie zlych, nie dawwno przecież widzialem w empiku worms 3d za 20 zł, a to kosztowalo 6 zl, upsss przepraszam 5.99. no to chyba każde dziecko na gram.pl ma tyle kasy :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.09.2007 o 19:06, dawiddawiddaiwd napisał:

> Kupiłem sobie i polecam, bo się opłacało.
no pewnie kurde 6 gier i to nawet nie zlych, nie dawwno przecież widzialem w empiku worms 3d
za 20 zł, a to kosztowalo 6 zl, upsss przepraszam 5.99. no to chyba każde dziecko na gram.pl
ma tyle kasy :D


Nie 6 tylko 5 :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.09.2007 o 19:12, PJ MW napisał:

> > Kupiłem sobie i polecam, bo się opłacało.
> no pewnie kurde 6 gier i to nawet nie zlych, nie dawwno przecież widzialem w empiku worms
3d
> za 20 zł, a to kosztowalo 6 zl, upsss przepraszam 5.99. no to chyba każde dziecko na gram.pl

> ma tyle kasy :D

Nie 6 tylko 5 :P

nie 5 tylko szesz

1 ale jest szeszc zapomniales o sasiadach!

2 oto gry

worms3d

sasiedzi z piekla rodem slodka zemsta

sasiedzi z piekla rodem na wakacjach

hotel giant

europa universansII

disciplesII mroczne proroctwo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.09.2007 o 19:20, dawiddawiddaiwd napisał:

> > > Kupiłem sobie i polecam, bo się opłacało.
> > no pewnie kurde 6 gier i to nawet nie zlych, nie dawwno przecież widzialem w empiku
worms
> 3d
> > za 20 zł, a to kosztowalo 6 zl, upsss przepraszam 5.99. no to chyba każde dziecko
na gram.pl
>
> > ma tyle kasy :D
>
> Nie 6 tylko 5 :P
nie 5 tylko szesz

1 ale jest szeszc zapomniales o sasiadach!

2 oto gry

worms3d

sasiedzi z piekla rodem slodka zemsta

sasiedzi z piekla rodem na wakacjach

hotel giant

europa universansII

disciplesII mroczne proroctwo



Rzeczywiście pomyliłem się :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.09.2007 o 15:32, Omega210A napisał:

dlaczego? Dlaczego? DLACZEGO sprzedaliście sie takiemu szmatławcowi? Nie dało się dogadać z
Faktem albo superexpresem?


Gdyby te gry byly w Fakcie albo Super Expresie to raczej wogole bym tego nie kupil, bo tabolidy maja to do siebie, ze prawdy w nich wogole nie zamieszczaja. Mieli by zreszta o czym pisac na pierwszej stronie nastepnego dnia. Juz widze ten duzy napis w takim Fakcie: "Do wczorajszego wydania Faktu dolaczono 5 satanistycznych gier! Skandal!! Zdelegalizowac gazete Fakt!!! Nie beda dziennikarzyny robic wody z mozgu naszym dzieciom!!!! Wielki Skandal!!!! Wiecej na stronie 5." :) Sam za Wybiórcza nie przepadam, ale czasem zdarza mi sie ja kupowac. Nie po to, zeby czytac, bo co to totalne bzdury, ale dla dodatkow takich wlasnie jak te 5 gier, albo serial Kryminalni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

6 PLN? Nowych polskich złotych? Gdyby te wormsiaki to te pierwsze (2D) były, a sąsiedzi tylko jedni: tobym się nie zdziwił. No, może nawet wtedy trochę. Podejrzewam, że dzięki temu to gazeta będzie gratis do gier , a nie odwrotnie :P.


PS: Prośba: wiem, że niektórzy są leniwi, ale nie używajcie skrótów (to tylko parę liter!). Dlaczego? Bo GW oczywista może znaczyć Gazeta Wyborcza, ale zarówno Guild Wars, Gears of War i parę innych... tak, tak , zdaję sobie sprawę, że czepiam się pierdół ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

dlaczego disciples i worms nie uruchamia sie na win vista? obie gry wolaja o drugi cd, ktorego, naturalnie, nie ma. Komu mam odeslac plyte i prosic o zwrot pieniedzy?

i nie smiac sie ze to tylko 6 zl, bo albo cos sie robi profesjonalnie (czyt. przynajmniej umieszcza INFORMACJE ze gry nie beda dzialac na viscie), albo nie robi sie tego w ogole. Bedzie na to jakis fix??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.09.2007 o 20:12, Manticore napisał:

i nie smiac sie ze to tylko 6 zl, bo albo cos sie robi profesjonalnie (czyt. przynajmniej umieszcza
INFORMACJE ze gry nie beda dzialac na viscie), albo nie robi sie tego w ogole. Bedzie na to
jakis fix??


Ja na pudelku z tymi grami dotyczatalem cos takiego:

"Minimalne wymagania systemowe: Windows 98, ME, 2000, XP (...)"

Byla wiec informacja na jakich systemach gry beda dzialac. Visty na tej liscie nie ma, ale zamiast sie denerwowac to warto troche poczytac i sie dowiedziec jak te gry na Windows Vista uruchomic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować