Zaloguj się, aby obserwować  
PsyhoSpider

Kącik zdegradowanych

7890 postów w tym temacie

Dnia 29.11.2006 o 19:11, Bartek Dudek napisał:

Witam.
Ja złapałem degrada za nic (tak myśle)
Zapytałem się tylko skąd mam wziąć serial number do Lineage II ,bo wyskoczyło mi takie okno.
I tu pach degrad -2


Wiesz nie chce Cię martwić, ale z tego co widze nie przeczytałeś regulaminu..... dlatego taka decyzja. Moderatorzy nigdy się nie mylą..... Ale nie martw się do przodownika jest dojść łatwo :) Zyczę Ci powodzenia no i wszystkim zdegradowanym :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.11.2006 o 19:16, deih napisał:

A spytałeś się gdzieś na forum czy wysłałeś e-maila do CDP???

Nie rozumiem twojego pytania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.11.2006 o 19:11, Bartek Dudek napisał:

Witam.
Ja złapałem degrada za nic (tak myśle)
Zapytałem się tylko skąd mam wziąć serial number do Lineage II ,bo wyskoczyło mi takie okno.
I tu pach degrad -2


Cóż... Przeczytaj sobie regulamin ^_^ Zwłaszcza fragmęcik związany z piractwem;-)
Coś takiego i to na forum wydawcy gier! ;-P I jeszcze się dziwisz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 29.11.2006 o 19:17, Bartek Dudek napisał:

Nie rozumiem twojego pytania.

No dobra nie ważne nie będe cię męczyć jak i tak widzę , że cierpisz. No ale jednak prawda taka iż dostałeś degrada słusznie ;).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No dobrze.
Ale kilka osób zadaje pytania skąd ściągnołeś Lineage 2 ,podaj mi link. Albo : Dajcie mi linki do programów ,żeby Lineage 2 szybciej mi się ściągnoł. A koleś zadał pytanie Skąd wziąć Serial Number i podali mu link ,a mi nie tylko od razu degrad.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Klient gry jest darmowy, co nie oznacza że granie na serwerach jest równie darmowe. Radziłbym zapoznać się z EULA gry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.11.2006 o 19:22, PolishWerewolf napisał:

Klient gry jest darmowy, co nie oznacza że granie na serwerach jest równie darmowe. Radziłbym
zapoznać się z EULA gry.

Tak wiem. Wiem ,że serwy są płatne ,a klient nie. Żeby grać na serwach trzeba płacić. Ostatnia FBi zamknęło jakiś serwer na L2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Więc aby grać na oryginalnych serwerach potrzebujesz oryginalnego klucza, który musisz sobie kupić. Nie możesz go ściągnąć.

Także zapytanie o seriala na Forum to prośba o niego, czyli próba wyłudzenia za darmo rzeczy odpłatnej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.11.2006 o 19:20, Bartek Dudek napisał:

No dobrze.
Ale kilka osób zadaje pytania skąd ściągnołeś Lineage 2 ,podaj mi link. Albo : Dajcie mi linki
do programów ,żeby Lineage 2 szybciej mi się ściągnoł. A koleś zadał pytanie Skąd wziąć Serial
Number
i podali mu link ,a mi nie tylko od razu degrad.


Bo ściągać sobie możesz za darmo. Za grę natomiast trzeba już płacić. Już Ci to wyjaśniałem w wątku, który założyłeś o Lineage. Nie wiem po co ciągniesz tą sprawę dalej. Niczego takim postępowaniem nie osiągniesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.11.2006 o 19:24, Bartek Dudek napisał:

Tak wiem. Wiem ,że serwy są płatne ,a klient nie. Żeby grać na serwach trzeba płacić. Ostatnia
FBi zamknęło jakiś serwer na L2


Miło, że zapamiętałeś http://www.gram.pl/forum_post.asp?tid=14892&pid=43
Dlatego, skoro już do Ciebie dotarło, proponuję pogodzić się z karą i zakupić prawa do gry- jeśli wciąż masz ochotę pograć :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.11.2006 o 19:30, I Borys I napisał:

> Tak wiem. Wiem ,że serwy są płatne ,a klient nie. Żeby grać na serwach trzeba płacić.
Ostatnia
> FBi zamknęło jakiś serwer na L2

Miło, że zapamiętałeś http://www.gram.pl/forum_post.asp?tid=14892&pid=43
Dlatego, skoro już do Ciebie dotarło, proponuję pogodzić się z karą i zakupić prawa do gry-
jeśli wciąż masz ochotę pograć :]

Chodziło mi oto ,że gdzie mogę KUPIĆ prawa do gry. Link do kupna. Rozumiecie. Link ,kupić chciałem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 29.11.2006 o 19:24, Bartek Dudek napisał:

Tak wiem. Wiem ,że serwy są płatne ,a klient nie. Żeby grać na serwach trzeba płacić. Ostatnia
FBi zamknęło jakiś serwer na L2

OT
Przepraszam ze sie zapytam ale co ma Federalne Biuro śłedzcze mające strzec Bezpieczenstwa Ameryki, Prowadzić śledztwa i rozbiajc mafie szajki kartele oraz chronić świadków. Do gry KomputeroweJ???
EOT


Nawet jesli nie lepiej kupic pudełko wyjdzie taniej a łądnie wygląda i instrukcja jest:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Off Topic

Dnia 29.11.2006 o 22:12, Ponury Żniwiarz napisał:

Przepraszam ze sie zapytam ale co ma Federalne Biuro śłedzcze mające strzec Bezpieczenstwa
Ameryki, Prowadzić śledztwa i rozbiajc mafie szajki kartele oraz chronić świadków. Do gry
KomputeroweJ???

A jednak coś ma: http://www.gry-online.pl/S013.asp?ID=29828
Teraz EOT

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.11.2006 o 22:12, Ponury Żniwiarz napisał:

Przepraszam ze sie zapytam ale co ma Federalne Biuro śłedzcze mające strzec Bezpieczenstwa
Ameryki, Prowadzić śledztwa i rozbiajc mafie szajki kartele oraz chronić świadków. Do gry
KomputeroweJ???


Przestępstwo na taką skalę (o tak, bo to przestępstwo) to poprosili o pomoc FBI ... tam przynajmniej coś robią...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam moje drogie dzieci :) Otóż podzielę się z wami moją jakże odkrywczą informacją ;)

Doszedłem do jakże arcyzniewieściałego wniosku iżesz o wiele łatwiej jest osiągnąć zamierzony cel pnąć się niczym krnąbrny alpinista w dół, aniżeli w górę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.11.2006 o 21:44, Widek napisał:

Doszedłem do jakże arcyzniewieściałego wniosku iżesz o wiele łatwiej jest osiągnąć zamierzony
cel pnąć się niczym krnąbrny alpinista w dół, aniżeli w górę.

He he no tak ale powiem szczerze że Ameryki nie odkryłeś ;D
Niestety tak jest skonstruowany ten wesoły świat że niestety w dół łatwiej i prędzej niż w górę ;))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.11.2006 o 21:52, spider88 napisał:

Niestety tak jest skonstruowany ten wesoły świat że niestety w dół łatwiej i prędzej niż w
górę ;))


Hmm... Popatrzmy na to z nieco innej strony ;) Skoro łatwiej i przyjemniej w dół to czemu wszyscy idą w górę :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.11.2006 o 21:53, Widek napisał:

Hmm... Popatrzmy na to z nieco innej strony ;) Skoro łatwiej i przyjemniej w dół to czemu wszyscy
idą w górę :D


Idąc w górę mają większą satysfakcję. Wszyscy idą w górę, to dlaczego on ma schodzić? Chcesz pierwszy dojść do szczytu. Te trzy argumenty powinny Ci wystarczyć ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować