Zaloguj się, aby obserwować  
PsyhoSpider

Kącik zdegradowanych

7890 postów w tym temacie

Dnia 09.07.2008 o 16:45, loytartoreto napisał:

Do odwoływania jest bezpośredni kontakt i w pierwszej kolejności należy z takiego wyjścia korzystać !!!
kontakt z moderatorem- www.gram.pl/moderator


Nom. I regulamin dobrze jest przeczytać nim się kliknie "akceptuję". Bo potem się obrywa degradem za jego złamanie i nawet nie wie się gdzie można się odwołać.
Jeśli chodzi o moje decyzje to odwoływanie się od nich w tym wątku ma równą szansę powodzenia jak po wyskrobaniu tego na kawałku kory i zjedzeniu swojego dzieła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.07.2008 o 16:41, Pawlo09 napisał:

Moim zdaniem nie zasłużenie dostałem degrada i odwołuję się od niego i proszę o zmianę
stopnia na przodownika.


A daj może linka do swojego degrada, z milą chęcia zaznajomię się czemu go dostałeś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wiesz, patrząc na twoje posty nie dziwie się. Piszesz często nie na temat, w dodatku bez żadnego sensu. Ale podaj link (znajdź posta, a potem jak masz button Odpowiedz, Edytuj, kliknij na URL).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To dziecko wszędzie szaleje -_-
Na moim sajcie teraz oskraża mnie o to że pirace, bo za dużo gier ostatnio sobie kupiłem O.o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.07.2008 o 16:41, Pawlo09 napisał:

Moim zdaniem nie zasłużenie dostałem degrada i odwołuję się od niego i proszę o zmianę
stopnia na przodownika.

Niezasłużenie? oO Taaa...
Zauważ, że lwia część Twych postów nie wnosi NIC do tematu w którym owe posty się pojawiają. Są to zazwyczaj zupełnie zbędne i byle jak naskrobane pościki bez których dyskusja tak czy siak dobrze się kręci. Ty to nazywasz niesłusznym degradem? Regulamin czytałeś? Po co pisałeś tamtego posta? Pewnie dla statystyk, co?
Wiesz co Ci powiem? Od paru dni obserwuję Twoje "postępy" (powinnam raczej napisać "cofanie się") na forum i napiszę tyle - spodziewałam się tego, że w końcu tego degrada dostaniesz, jednak nie sądzę, by cokolwiek mógł Cię on nauczyć. Spamuj dalej i powodzenia. Ale nie pisz potem, że niezasłużenie dostałeś degrada. Wątpię, by ktokolwiek miał takie zdanie jak Ty w tej kwestii...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Co do sprawy degrada Pawlo09
Ja nie dostaje degradów i nie muszę się kłócić... ja tylko raz zaszalałem (zapomniałem się) jak dostałem awans na delegata :)... Ci co widzieli wtedy mój post pewnie potwierdziliby że mi się zapomniało, chociaż to takie poważne wykroczenie chyba nie było..., ale i tak lepiej zawsze się pilnować i nie spamować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.07.2008 o 19:32, Pawlo09 napisał:

Chyba czytać nie umiesz napisałem tylko że dużo gier kupujesz a nie coś innego.

A uwypuklenie ORYGINALNYCH to dlatego, że Ci się Caps Lock włączył? Dwa razy? Taaak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.07.2008 o 16:41, Pawlo09 napisał:

Moim zdaniem nie zasłużenie dostałem degrada

Prawda, podpisuje się obiema rękami

Dnia 09.07.2008 o 16:41, Pawlo09 napisał:

i odwołuję się od niego

A jak!

Dnia 09.07.2008 o 16:41, Pawlo09 napisał:

i proszę o zmianę

Na wroga ludu tak? Bana chcesz?
Ja na twoim miejscu siedziałbym cicho, przeczytałbym dwa razy regulamin i kilka książek.
Ehh patrzyłeś kiedyś na swoje statystyki? 58.03 znaków na post! co można przekazać w 58 znakach, w które wliczają się na dodatek spacje, kropki, przecinki, wykrzykniki itp?
Oprócz twojego degrada, który jest i tak zbyt łaskawą karą powinien go w końcu dostać mogilno i eco - dokładnie za taki sam styl "bycia".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.07.2008 o 19:55, Forgotten napisał:

Ehh patrzyłeś kiedyś na swoje statystyki? 58.03 znaków na post! co można przekazać w
58 znakach, w które wliczają się na dodatek spacje, kropki, przecinki, wykrzykniki itp?


A tak BTW: Gdzieś kiedyś czytałem że do ilości znaków na post nie wliczają się cytaty, spacje i znaki specjalne, typu kropki i przecinki. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.07.2008 o 19:55, Forgotten napisał:

Na wroga ludu tak? Bana chcesz?

Z tego co wiem kolega Pawlo09 dostał już banana ale ktoś go tam przywrócił, wcześniej był większym trollem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>/pączuś/
Drogą dedukcji można stwierdzić, że jakby dostał jeszcze jednego to za jakiś czas, po następnym przywróceniu (jeśli miało by takie być) już by nie trollował.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.07.2008 o 14:20, Pawlo09 napisał:

No ale chyba szybciej jakiś modek tu zaglądnie niż przeczyta pocztę.

Wojman ja chciałem tylko pomóc.


Mylisz się od podstaw, raz nie bardzo widzę za miałaby być ta kara, a po drugie modzi szybciej zerkną na pocztę niż tu. Znam z autopsji ;>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.07.2008 o 14:20, Pawlo09 napisał:

Wojman ja chciałem tylko pomóc.


Słuchaj, ty jesteś użytkownik, Wojman (i inni) jest moderatorem. To tak jakbyś chciał komuś pomóc przy tworzeniu bomby jądrowej, chodź się na tym w ogóle nie znasz. Oni wiedzą za co mogą dać degrada, i rzadko, ale to bardzo rzadko zdarza się, że ktoś degrada otrzymuje niesłusznie. Kiedyś byłem na takim poziomie jak ty, sam teraz ze wstydem oglądam niektóre moje posty, ale to karcenie moderatorów i ich dyscyplina jest na prawdę niektórym potrzebna, dzięki niej wyrósł ze mnie normalny user... raczej ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 10.07.2008 o 14:20, Pawlo09 napisał:


Wojman ja chciałem tylko pomóc.



Jak chcesz pomóc moderatorom ,to nie spamuj i pisz na temat , albo w ogóle nic nie pisz to będzie najlepiej..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować