Zaloguj się, aby obserwować  
PsyhoSpider

Kącik zdegradowanych

7890 postów w tym temacie

Dnia 04.09.2006 o 10:29, Filip92 napisał:

Dzięki za pocieszeie. Też tak myśle ze ludzie z forum będą zemną rozmawiać. A pozatym nie ma
żadnego dobrego tematu żeby dyskutować.

Ja dyskutuje w polityce i jakoś nie dostłem za to degrada. http://www.gram.pl/forum_post.asp?tid=11114&pid=183 . Zachowałeś się wysoce nieetycznie tak obrażająć homoseksualistów. skąd wiesz, że to oni roznoszą wirusa HIV i kiłę? Nie wiem czemu ich oskarżasz, większość z nich to pożądni ludzie jak np: Sir Elton John. Degrad jak najbardziej zasłużony i kroił się od dłuższego czasu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.09.2006 o 10:57, rolek85 napisał:

To podrobiony podpis TYHE, ale nikomu nie mówy niech czują respekt :P jak zechcesz pożyczę
ci ;]

Uff, brrr.
Pełne zaskoczenie , ale niech się Tyhe dowie że podrabiasz jej podpisy no,no !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.09.2006 o 10:58, Budyn napisał:

> /.../ skąd wiesz, że to oni roznoszą
wirusa HIV i kiłę? /.../

Z ostatnich publikacji prasowych na ten temat. Zapomniał tylko dodać, że drugim głównym żródłem zarażeń są prostytutki. W sierpniu było sporo artykułów w tygodnikach i codziennej prasie na ten temat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.09.2006 o 11:30, KrzysztofMarek napisał:

Z ostatnich publikacji prasowych na ten temat. Zapomniał tylko dodać, że drugim głównym żródłem
zarażeń są prostytutki. W sierpniu było sporo artykułów w tygodnikach i codziennej prasie na
ten temat.

He he musiało się dzienikarzom bardzo nudzić i musieli sobie "podrasować" reportarze ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.09.2006 o 11:27, spider88 napisał:

Uff, brrr.
Pełne zaskoczenie , ale niech się Tyhe dowie że podrabiasz jej podpisy no,no !!!

Lepiej żeby się nie dowiedziała bo mi zabierze i porwie tą licencję :)

Budyn Każdy ma prawo do własnego zdania... oczywiście powiedzenie go w towarzystwie nie zawsze wychodzi nam na dobre. Czasami trzeba się ugryść w język i przemilczeć sprawę, albo zrobić to tak delikatnie żeby nikogo nie uraźić... ;] Ale jak to mawiała moja babcia "nauka w las nie idzie..." :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja dlatego npaisałem w TH tak bo ostatni czy tam czytalem gazete czy telewizje. To pisało ze glownym źródłem tych chorób to są Homoseksualisci. Nic na to nie poradze. Dali takie informacje i tyle.
mam nadziej ze za tego posta nie dostane degrada..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.09.2006 o 11:33, spider88 napisał:

> /.../ > He he musiało się dzienikarzom bardzo nudzić i musieli sobie "podrasować" reportarze ;D

Wiesz, nie sądzę. Za dużo było danych, żeby to sobie wyssać z palca. Kiła przeżywa renesans, jeszcze za moich czasów to przynajmniej na Studium Wojskowym uczyli o chorobach wenerycznych a teraz powiedz komuś o odczynie Wassermana, to mu się najwyżej z wanną kojarzy. Co prawda są nowocześniejsze odczynniki, ale nazwa, odczyn Wassermana nadal jest w obiegu...
Ale tu już wypadamy poza temat, więc, jeśli chcesz kontynuować, to w innym wątku, na tym, koniec;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.09.2006 o 11:35, Filip92 napisał:

Ja dlatego npaisałem w TH tak bo ostatni czy tam czytalem gazete czy telewizje. To pisało ze
glownym źródłem tych chorób to są Homoseksualisci. Nic na to nie poradze. Dali takie informacje
i tyle.
mam nadziej ze za tego posta nie dostane degrada..

Filip92 - ja też czytałem te informacje i oglądam telewizję. Podane były dwa główne źródła rozprzestrzeniania się zarażeń - jedno to homoseksualiści a drugie to prostytutki (nazwij to jeszcze inaczej, burdele, agencje towarzyskie). Zwróciłeś uwagę na jedno źródło a zapomniałeś o drugim, przez co Twoja informacja stała się połową prawdy. Była jednostronną, wybiórczą, a przez to mogącą wprowadzić w błąd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.09.2006 o 11:48, KrzysztofMarek napisał:

Wiesz, nie sądzę. Za dużo było danych, żeby to sobie wyssać z palca.

Ale mnie chodziło właśnie o zbieranie danych i to miało być tak z przymróżeniem oka ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.09.2006 o 12:46, spider88 napisał:

> /.../> Ale mnie chodziło właśnie o zbieranie danych i to miało być tak z przymróżeniem oka ;D

Wiesz, mimo wszystko to jest kącik zdegradowanych i nie chciłbym w nim figurować realnie, chociaż potencjalnie, to jestem, jak każdy zreszta...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zostałem zdegradowany bleeee!!!!!!! Przecież napisałem tą cholerną odpowiedź TYHemu!!!!! To on nie umie czytać, albo pisać tak żeby wiadomo było czego chce. Czegoś takiego się nie spodziewałem. Po prostu skandal.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.09.2006 o 18:47, hans olo napisał:

Zostałem zdegradowany bleeee!!!!!!! Przecież napisałem tą cholerną odpowiedź TYHemu!!!!! To
on nie umie czytać, albo pisać tak żeby wiadomo było czego chce. Czegoś takiego się nie spodziewałem.
Po prostu skandal.

Daj linka, a po drugie TYHE jest kobietą :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.09.2006 o 18:48, fanfilmu.pl napisał:

> Zostałem zdegradowany bleeee!!!!!!! Przecież napisałem tą cholerną odpowiedź TYHemu!!!!!
To
> on nie umie czytać, albo pisać tak żeby wiadomo było czego chce. Czegoś takiego się nie
spodziewałem.
> Po prostu skandal.
Daj linka, a po drugie TYHE jest kobietą :)

http://www.gram.pl/forum_post.asp?tid=3080&u=563

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przeciez jestes ciagle Brygadzista, degrad polega na obnizeniu stopnia co w Twoim przypadku nie nastapilo. Nie rob afery z niczego ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mi to nawet wisi, nawet nie wiem jaki stopień jest jaki, ale nie dzierżę tak obraźliwych, bezpodstawnie wytoczonych zarzutów. Napisałem, żę tylko wersja angielska? Napisałem! Tych kilka dodatkowych słów tak bardzo przeszkadza? Ja nie rozumiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dobra. Ja już jestem spokojny. Raz dwa trzy. Ale qrde czy naprawdę nie mozna napisać kto tego degrada dostaje? Czy na prawdę nie można ruszyć palców kilka razy więcej i napisać o kogo chodzi, tylko denerwować? Jestem płci męskiej, więc post typu "panowie macie degrada" napisany bezpośrednio pod moim odbieram tak jakby był także do mnie - to chyba naturalne?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować