Zaloguj się, aby obserwować  
PsyhoSpider

Kącik zdegradowanych

7890 postów w tym temacie

Ale te dziwne dzieci znowu weszły w durny temat i oczywiście oberwały po ostrzeżeniu. Chyba się nigdy forumowicze nie nauczą :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja pierniczę, ciekawe ile tych "liroyów" jeszcze będzie... Swoją drogą tutaj dostali ostrzeżenia, a w poprzednim degrady... :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja bym do regulaminu (albo do "różowego" wątku) dopisał paragraf:
"Wypowiadanie się w tematach autorstwa Liroya i jego kolejnych wcieleń grozi ostrzeżeniem/degradem" (i piszę zupełnie poważnie!).

Dnia 25.07.2007 o 13:08, Luk Zombi napisał:

Ej, pamiętacie Liroya, to dziecko neo przez które wczoraj posypało się tyle głów??

Nic nie stało się przez niego, przecież kto się kazał im tam dopisywać??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.07.2007 o 13:15, Damian14BO napisał:

Ja bym do regulaminu (albo do "różowego" wątku) dopisał paragraf:
"Wypowiadanie się w tematach autorstwa Liroya i jego kolejnych wcieleń grozi ostrzeżeniem/degradem"
(i piszę zupełnie poważnie!).


Nikt nikogo nie zmusza do wpisywania się w danych wątkach , zresztą jest wielu userów którzy chyba żyją z zakładania tematów .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.07.2007 o 13:14, Woko11 napisał:

Ja pierniczę, ciekawe ile tych "liroyów" jeszcze będzie... Swoją drogą tutaj dostali ostrzeżenia,
a w poprzednim degrady... :/

Powiem Ci, że dzisiaj gram.pl przeżyje oblężenie tych ''''liroyów'''' ;/ Zresztą, powinny być jakieś ''''mocniejsze'''' sposóby na takich ludzi...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.07.2007 o 13:15, Damian14BO napisał:

"Wypowiadanie się w tematach autorstwa Liroya i jego kolejnych wcieleń grozi ostrzeżeniem/degradem" (i piszę zupełnie poważnie!).


Przecież to tylko żałosny troll, który pragnie się dowartościować. Zwracając uwagę na takich osobników sprawiacie im przyjemność. Współczuję człowiekowi, którego sensem istnienia jest napisanie głupiego posta.
Obojętność i tyle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ale przyznaj, że takie trolle są pożyteczne - wiemy przynajmniej, że są ludzie o wiele głupsi od nas :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.07.2007 o 13:31, Woko11 napisał:

Biedni moderatorzy z takim upierdliwcem chyba jeszcze nie mieli do czynienia...

Ale łaskawie nie rób tego co on, bo potem będzie znowu płacz i lament czemu to ja dostałem degrada ;) Faktycznie, koleś napisał ,że mam ''''rasistowskiego avatara'''' pewnie nie wie nawet co oznacza ten wyraz... ;/ Ach, są ludzie i parapety...
Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.07.2007 o 13:38, boduczek napisał:

> Biedni moderatorzy z takim upierdliwcem chyba jeszcze nie mieli do czynienia...
Ale łaskawie nie rób tego co on, bo potem będzie znowu płacz i lament czemu to ja dostałem
degrada ;)

Teraz to on mnie chrzani :)
>Faktycznie, koleś napisał ,że mam ''''rasistowskiego avatara'''' pewnie nie wie

Dnia 25.07.2007 o 13:38, boduczek napisał:

nawet co oznacza ten wyraz... ;/

Tak napisał?! Jak on nawet avatara chyba nie miał...
>Ach, są ludzie i parapety...
Ale on widać jest klamką od sufitu...

Dnia 25.07.2007 o 13:38, boduczek napisał:

Pozdrawiam

Ja też.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.07.2007 o 13:38, Woko11 napisał:

Ale przyznaj, że takie trolle są pożyteczne - wiemy przynajmniej, że są ludzie o wiele głupsi od nas :)


Tylko żałośni są, nic więcej :)
Wiesz mam świadomość, ze jestem inteligentniejszy od ameby na ten przykład. Ale ta świadomość nie jest mi do niczego potrzebna. I skończmy już ten temat, bo po co zawracać sobie głowę jakimś namolnym dzieciakiem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 25.07.2007 o 13:41, Woko11 napisał:

Teraz to on mnie chrzani :)

Dobra, kończmy już tą rozmowę, nie ma sensu wspominać takich ludzi...

Dnia 25.07.2007 o 13:41, Woko11 napisał:

Tak napisał?! Jak on nawet avatara chyba nie miał...

Zobacz w kwasach... Ach, serio w takich momentach nie chciałbym być w skórze modków.

Dnia 25.07.2007 o 13:41, Woko11 napisał:

Ale on widać jest klamką od sufitu...

Nie ma sensu ciągnąć tej rozmowy ;) Nie jest godzien by o nim wspominać. Pewnie zaraz się mu to znudzi.

Dnia 25.07.2007 o 13:41, Woko11 napisał:

Ja też.

Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.07.2007 o 13:27, spider88 napisał:

Nikt nikogo nie zmusza do wpisywania się w danych wątkach , zresztą jest wielu userów którzy chyba żyją z zakładania tematów .

Ja wiem, że nikt nie zmusza, ale... Gdyby ktoś im to złotymi fontami w widocznym miejscu napisał to może by się w końcu nauczyli... Ja tam ostatnio nawet linków w dublach nie podaję jeśli nie mam konkretnej porady dla założyciela tematu...

@boduczek:

Dnia 25.07.2007 o 13:27, spider88 napisał:

Zresztą, powinny być jakieś ''''mocniejsze'''' sposóby na takich ludzi...

Jednym ze skuteczniejszych "sposobów" byłby IMHO ban na IP... Taki Liroy chyba do kawiarenki sobie nie pójdzie żeby założyć durny temat na forum xD

Dnia 25.07.2007 o 13:27, spider88 napisał:

Nie jest godzien by o nim wspominać. Pewnie zaraz się mu to znudzi.

Według mnie trochę zaprzeczyłeś sam sobie :P Gdyby jakiś jego temat został zamknięty nawet bez komentarza ze strony moderatora to może by mu się znudziło, ale gdy w każdym jego temacie ktoś się wypowiedział (raz więcej userów, raz mniej, ale jednak) to tylko chłopak się "podniecił" i dalej zakładał wątki.

@walgierz:

Dnia 25.07.2007 o 13:27, spider88 napisał:

Obojętność i tyle.

Dokładnie. W sumie wszystkie zdania mojej odpowiedzi na post boduczka (może oprócz pierwszego) mogłyby być skierowane także do Ciebie, potomku Gloina i sprzedawczyka Gimlego (Twoje słowa!) ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 25.07.2007 o 13:53, Damian14BO napisał:

Jednym ze skuteczniejszych "sposobów" byłby IMHO ban na IP... Taki Liroy chyba do kawiarenki
sobie nie pójdzie żeby założyć durny temat na forum xD

Ale są sposoby na zlekceważenie i tego... Oczywiście kajman bejbe (swoją drogą zabawny ten nick ;P ) może, nie wie o takich programach itd i narazie będzemy a raczej Modkowie mieli z nim spokój ;) Zaprawdę powiadam Ci, że może nie jedną kawiarenkę odwiedzić, to zależy w jakim stopniu jest ''''strolowany'''' xD

Dnia 25.07.2007 o 13:53, Damian14BO napisał:

Według mnie trochę zaprzeczyłeś sam sobie :P Gdyby jakiś jego temat został zamknięty nawet
bez komentarza ze strony moderatora to może by mu się znudziło, ale gdy w każdym jego temacie
ktoś się wypowiedział (raz więcej userów, raz mniej, ale jednak) to tylko chłopak się "podniecił"
i dalej zakładał wątki.

Według mnie to się mylisz ;) O dziwo miałem rację, po tym jak to napisałem już niczego nie założył ;P No tak moze masz rację, bo jak w jednym wątku modek tylko zamknął temat to dał spobie spokój,albo...
Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Patrze sobie na to forum i widzę iluż to troli mieliśmy ostatnio. Mam 2 pytania do moderatorów. 1. To normalne, czy tylko ostatnio sezon na trola mamy? 2. Co robicie jak spotykacie takiego typa jak np Liroy i jego wcielenia?? Ban na ip, czy coś innego (bo jak tak to chyba miał neo, ze zmiennym ip) ?? (Swoją drogą L. zrobił kolejny temat w którym napisał że się żegna i nie jest przez nikogo rozumiany (ciekawe czemu ??))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.07.2007 o 16:37, moonman napisał:

przeglądałem właśnie swoje statsy i trafiłem na starą sprawę ale dosyć zabawną (szczególnie
długość pytania i długość odpowiedzi :D )

http://forum.gram.pl/forum_post.asp?tid=7998&pid=6851


Faktycznie zabawna, Brygadzista korzystający z forum od półtora roku, a nie potrafi czytać przyklejonego posta i korzystać z wyszukiwarki :> A do tego, jakbyś przeglądnął dokładnie opcje gramsajtu i pomyślał chwilkę, to skumałbyś, że nie trzeba go zaraz usuwać, bo wystarczy go zwyczajnie ze wszytkiego opróżnić...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.07.2007 o 22:15, Sth`Devilish napisał:

> przeglądałem właśnie swoje statsy i trafiłem na starą sprawę ale dosyć zabawną (szczególnie

> długość pytania i długość odpowiedzi :D )
>
> http://forum.gram.pl/forum_post.asp?tid=7998&pid=6851

Faktycznie zabawna, Brygadzista korzystający z forum od półtora roku, a nie potrafi czytać
przyklejonego posta i korzystać z wyszukiwarki :> A do tego, jakbyś przeglądnął dokładnie
opcje gramsajtu i pomyślał chwilkę, to skumałbyś, że nie trzeba go zaraz usuwać, bo wystarczy
go zwyczajnie ze wszytkiego opróżnić...


masz rację

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować