Zaloguj się, aby obserwować  
PsyhoSpider

Kącik zdegradowanych

7890 postów w tym temacie

Nic nie poradzisz, a nazywając innych tak sam możesz do nich dołączyć, ale mam nadzieję, że krytykowanie innych nie sprawia Tobie wyłącznie przyjemności.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ile wam trzeba powtarzać, byście wreszcie zrozumieli, że do tematów/dubli, które zaraz zostaną zamknięte nie należy się dopisywać, bo w większości przypadków wiąże się to z karą (chociaż ostatnio coraz gorzej z tą forumową dyscypliną :/). Podać linka do właściwego wątku - jak najbardziej. Ale skoro widzicie, że ktoś wyprawia takie rzeczy, wysyłacie formularz do modów i voila. Jednego trolla mniej, bez żadnych konsekwencji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Swiete moje slowa przepisane z IRCa oprawione w Lofcza skorke :)

Podpisuje sie pod tym wszystkim co mozliwe. Ale coz. Nie pierwszy i nie ostatni to raz, jak ktos obrywa po 4 literach i ma pretensje do calego swiata, czemu to nie ten X tylko ja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.07.2007 o 21:29, stiffyone napisał:

Nic nie poradzisz, a nazywając innych tak sam możesz do nich dołączyć, ale mam nadzieję, że
krytykowanie innych nie sprawia Tobie wyłącznie przyjemności.


Nie, nie lubię tego.... ale czasami trzeba nazwać chama i prostaka po imieniu:/ Niestety:/ Smutno się robi jak takie fajne forum jest niszczone przez armie trolli:((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 26.07.2007 o 21:33, Luk Zombi napisał:

>
Nie, nie lubię tego.... ale czasami trzeba nazwać chama i prostaka po imieniu:/ Niestety:/
Smutno się robi jak takie fajne forum jest niszczone przez armie trolli:((


Ale to i tak nic nie zmienia nazwij kwiatka kwiatkiem a i tak pozostanie kwiatkiem a zniżasz sie tylko do ich poziomu :P Posłuchaj wujka Ponuraka;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.07.2007 o 21:20, cinus` napisał:

I jeszcze jedna sprawa: IP prawdę powie ;) i jeśli jeszcze raz pewna osoba zrobi taki numer
to niech spodziewa się bana na każdym swoim koncie...


Jest z tym drobny kłopot ponieważ komputer pod Neostradą ma zmienny adres ip, więc niestety pod takim względem fora są bezsilne ://///

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.07.2007 o 21:53, Luk Zombi napisał:

Jest z tym drobny kłopot ponieważ komputer pod Neostradą ma zmienny adres ip, więc niestety
pod takim względem fora są bezsilne ://///


Wiesz, często nawet zmienne IP Neostrady nie pomoże się ukryć takiemu trollowi ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 26.07.2007 o 21:56, cinus` napisał:

Wiesz, często nawet zmienne IP Neostrady nie pomoże się ukryć takiemu trollowi ;)



Pewnie tak ;) Ale pewnie zaraz dorwie inny komputer i znowu zacznie się...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.07.2007 o 21:56, cinus` napisał:

Wiesz, często nawet zmienne IP Neostrady nie pomoże się ukryć takiemu trollowi ;)


Ooo, z czystej ciekawości spytam, co robicie jak ktoś ma zmienny IP ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.07.2007 o 22:09, Luk Zombi napisał:

> Wiesz, często nawet zmienne IP Neostrady nie pomoże się ukryć takiemu trollowi ;)

Ooo, z czystej ciekawości spytam, co robicie jak ktoś ma zmienny IP ??



Banują hosta :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 26.07.2007 o 22:11, CzystyZysk napisał:

Banują hosta :)


Tylko nie rozumiem tego, że taki gość nadal ma szansę pisać po tzw. "poprawnej spowiedzi", a moim zdaniem gdy taki Troll robi nadal to samo trzecia szansa nie powinna się należeć, a maksymalnie dwie chociaż bywały przypadki po 5.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.07.2007 o 22:14, stiffyone napisał:


> Banują hosta :)

Tylko nie rozumiem tego, że taki gość nadal ma szansę pisać po tzw. "poprawnej spowiedzi",
a moim zdaniem gdy taki Troll robi nadal to samo trzecia szansa nie powinna się należeć, a
maksymalnie dwie chociaż bywały przypadki po 5.



Nie rozumiem? Jak Tobie zbanują host, to nigdy już nie napiszesz nic na forum.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 26.07.2007 o 22:16, CzystyZysk napisał:

Nie rozumiem? Jak Tobie zbanują host, to nigdy już nie napiszesz nic na forum.


Ale jeśli ktoś ma szansę korzystania z wielu PCtów to tak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.07.2007 o 22:14, stiffyone napisał:

Tylko nie rozumiem tego, że taki gość nadal ma szansę pisać po tzw. "poprawnej spowiedzi",
a moim zdaniem gdy taki Troll robi nadal to samo trzecia szansa nie powinna się należeć, a
maksymalnie dwie chociaż bywały przypadki po 5.


I kto to mówi ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 26.07.2007 o 22:23, Adamido napisał:

I kto to mówi ;)


Nie zaskoczyłeś mnie tą wypowiedzią, poniewaz jesteś jednym z tych którym jedyną przyjemność sprawia krytykowanie innych i to tyle.
Ty mi niby zarzucasz, że mam jakieś inne konto, albo, że zostałem kiedykolwiek zbanowany?
To zapraszam do statystyk.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach


Nie zaskoczyłeś mnie tą wypowiedzią, poniewaz jesteś jednym z tych którym jedyną przyjemność

Dnia 26.07.2007 o 22:26, stiffyone napisał:

sprawia krytykowanie innych i to tyle.

A skąd wytrzasnął taki boski wniosek? Toż ty lepiej wiesz ode mnie co mi przyjemność sprawia?Byłeś ze mną ..bliżej ? xD

Dnia 26.07.2007 o 22:26, stiffyone napisał:

Ty mi niby zarzucasz, że mam jakieś inne konto, albo, że zostałem kiedykolwiek zbanowany?

Nie,zarzucam Ci że jesteś magicznym dzieckiem szczęścia ,które cudem trafia na dobrego moda w złym czasie i się tym puszy.

Dnia 26.07.2007 o 22:26, stiffyone napisał:

To zapraszam do statystyk.

A zajrzałem i widzę że święty to ty nie jesteś ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.07.2007 o 22:26, stiffyone napisał:

To zapraszam do statystyk.

I co ma tam zobaczyć? najbardziej żałosne statystyki na gramie? (wybacz taka prawda ). Można tam zobaczyć że sam raz pasujesz do tego kącika. Ja może też dostałem degrady ale tylko 2 i to -1 ,nie to co ty...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.07.2007 o 21:29, gothicsheep napisał:

Ale skoro widzicie, że ktoś wyprawia takie rzeczy, wysyłacie formularz do modów i voila.

Jest mnóstwo forumowiczów, którzy zgłaszają nam takie wątki. I co ciekawe nie dopisują się do nich.
Tak więc jest dużo tych, najczęściej pozornie nie wyróżniających się z tłumu, którzy nam realnie pomagają w utrzymywaniu tego forum w dobrym stanie - za co z tego miejsca w imieniu wszystkich użytkowników - dziękujemy im.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować