Zaloguj się, aby obserwować  
PsyhoSpider

Kącik zdegradowanych

7890 postów w tym temacie

...twoje "buahaha" jest nudne ;) Przestań , wszyscy wiem że jesteśmy sobie winni ale po co nas dobijasz? Trochę głupio się czujemy gdy ktoś się z nas naśmierwa. Kiedyś będziesz miał podobna sytuacje ale zamiast się głupio śmiać jak 10 latek bym współczuł ;)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.07.2007 o 12:59, witos92 napisał:

Oooo ! Przez tego liroy v. 2 znowu mam degrada nie wiem czy się śmiać czy płakać :/



hehe witaj w klubie jest nas tu kilku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.07.2007 o 13:00, Farmer Widomo napisał:

...twoje "buahaha" jest nudne ;) Przestań , wszyscy wiem że jesteśmy sobie winni ale po co
nas dobijasz?

Przeczytaj post na który odpowiadałem - najwidoczniej nie wszyscy z was wiedzą, że sami jesteście sobie winni.

Dnia 24.07.2007 o 13:00, Farmer Widomo napisał:

Trochę głupio się czujemy gdy ktoś się z nas naśmierwa. Kiedyś będziesz miał
podobna sytuacje ale zamiast się głupio śmiać jak 10 latek bym współczuł ;)))

Miałem już taką sytuację. Zleciałem z przodownika na robotnika, ale w przeciwieństwie do was nie oczekiwałem na współczucie tylko odrobiłem status. ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No i zobacz stawiam się w twojej teraźniejszej sytuacji.

Luke Shadow - po raz pierwszy dostałem degrada
Farmer Widomo -Buahahaa , no widzisz , przez własną głupote. Nie będe ci współczuł bo się zbłaźniłes

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.07.2007 o 13:05, PRINCE JANEK napisał:

no i degrad na robola. No ja nie moge :( za co to?

Za naśmiewanie się z nijakiego Liroya wydaje mi się że za to co my ;P I za własną głupotę troszeczkę ;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 24.07.2007 o 13:04, Farmer Widomo napisał:

Luke Shadow - po raz pierwszy dostałem degrada

Nawet o tym nie wspominałem na forum, bo wiedziałem, że mi się należy.

Dnia 24.07.2007 o 13:04, Farmer Widomo napisał:

Farmer Widomo -Buahahaa , no widzisz , przez własną głupote. Nie będe ci współczuł bo się zbłaźniłes

Ano, przez własną głupotę, zdarza się. I czemu się zbłaźniłem? "Jestem człowiekiem i nic co ludzkie nie jest mi obce", degrad też. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ludzie zakładający takie tematy doskonale zdają sobie sprawę, że ich zamknięcie i ban to tylko kwestia czasu (z reguły bardzo krótkiego) i zwyczajnie mają to gdzieś...
Dopisywanie się do takich tematów to głupota - wszelkie próby "tłumaczenia" założycielowi mijają się z celem, bo tylko rozochocają delikwenta...
Omijajcie takie tematy i nie dawajcie się prowokować... Lepiej skomentować takiego zbója w "Kwasach..." zamiast niepotrzebnie przysparzać mu dzikiej radochy...
Fumiko określiła to nadzwyczaj obrazowo...:)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.07.2007 o 13:08, Widow4 napisał:

wyśmiewanie idioty: bezcenne


Śmianie się ze zdegradowanego wyśmiewacza : boskie przeżycie :-)

Z takim podejściem to mamy nadzieję, że długo nie posiedzisz ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Podsumowując...degrady nigdy nie są przez kogoś...nie wolno się dać sprowokować i nie wolno dopisywać się do tematów, które są...no comment. Jeśli natomiast dostaliście przez to degrada to wasza wina...nikogo się nie czepiajcie bo jeszcze bardziej pogorszycie sobie sprawę. Agresją nic nie wskuracie tak samo złośliwością i głupotą. Przepraszam szanowny moderatorze...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.07.2007 o 13:11, Mistic napisał:

> wyśmiewanie idioty: bezcenne

Śmianie się ze zdegradowanego wyśmiewacza : boskie przeżycie :-)

Z takim podejściem to mamy nadzieję, że długo nie posiedzisz ;]


długo nie posiedzisz? znaczy co

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.07.2007 o 13:17, hagloyarahG napisał:

a o co chodzi z tymi degradmi za co je dostaliscie i dlaczego ?


Hmm...za spam...hmm...za dopisywanie się do bezsensownych tematów...za pseudomoderatorkę...a zresztą jest regulamin prawda ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 24.07.2007 o 13:19, Cesarro napisał:

Hmm...za spam...hmm...za dopisywanie się do bezsensownych tematów...za pseudomoderatorkę...a
zresztą jest regulamin prawda ?

Jest, tylko pewna cześć userów (w tym ja, żeby nie było xD Ale znam go z opowieści innych ;] ) do niego nie spojrzała. Jednak nie potrafię zrozumięc dlaczego ludzie dopisują się do takiej ''''prowokacji'''' sam kiedyś tak zrobiłem ale mam nauczkę i teraz trzymam się zasady ; ''''Zobacz,ale się nie dopisuj choćby nie wiem co '''' i to działa. I to niektóre osoby miały wyskoką rangę, wiedziały czym to może grozić a mimo to postąpiła inaczej... ;/
Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.07.2007 o 13:17, hagloyarahG napisał:

a o co chodzi z tymi degradmi za co je dostaliscie i dlaczego ?



Zapewne zauważyłeś, że na innych forach za złamanie regulaminu dostaje się ostrzeżenia. Na forum Gram.pl jak ktoś złamie regulamin to dostaje ostrzeżenie, lub w przypadku poważniejszego złamania regulaminu degrad. Zazwyczaj są to degrady -1 lecz zdarzają się też -2 lub -3.
Wraz z czasem pobytu na forum i ilością napisanych postów dostajesz coraz do bardziej zaawansowaną rangę. Każdą rangę jest trudniej zdobyć (trzeba nią nią dłużej czekać). A degrad, to nic innego niż utrata rangi na niższą.
Wszystkie rangi na forum są wypisane w przypiętym poście na górze strony.

Dziękuję za uwagę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować