Zaloguj się, aby obserwować  
PsyhoSpider

Kącik zdegradowanych

7890 postów w tym temacie

Dnia 27.07.2007 o 14:52, Sarturias napisał:

Widocznie Liroy tu ostro namieszał skoro teraz za niepotrzebny post od razu degrad a nie warn
:]



"Jak chcecie pomóc to dajcie linka do szukajki, albo odpowiedniego wątku, za zwykłe nabijanie postów będa degrady."

Trzeba dawać linki a nie niepotrzebnie spamować ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam kolejne pytanie:
Gdzie wysyłane, dawane są przez moderatorów ostrzerzenia (warny). Jeśli oczywiście można dowiedzie się o tym, że się dostało ostrzeżenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ta a wiecie za co ja zostałem zdegradowany???? Za nic (przynajmniej tak mi się zdaje). Miałem Przodownika a teraz mam Robotnika i żaden moderator mi o tym nie powiedział że mnie degraduje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.07.2007 o 20:10, Quardo444 napisał:

Ta a wiecie za co ja zostałem zdegradowany???? Za nic (przynajmniej tak mi się zdaje). Miałem
Przodownika a teraz mam Robotnika i żaden moderator mi o tym nie powiedział że mnie degraduje.


Polecałbym na sam początek sprawdzić w jakim temacie stawiałeś ostatniego posta przed degradem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.07.2007 o 20:04, evilADM napisał:

Mam kolejne pytanie:
Gdzie wysyłane, dawane są przez moderatorów ostrzerzenia (warny). Jeśli oczywiście można dowiedzie
się o tym, że się dostało ostrzeżenie.


Ostrzeżenia, podobnie jak degrady nie są wysyłane nigdzie. Po prostu sprawdzaj tematy w których się wypowiaqdałeś. Ewentualnie poproś jakiegoś modka w tym temacie to da Ci link do interesującego Cię tematu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.07.2007 o 20:04, evilADM napisał:

). Jeśli oczywiście można dowiedzie
się o tym, że się dostało ostrzeżenie.


Informujemy o tym czy uzytkownik dostal ostrzezenie albo degrada. Robimy to w watku, w ktorym wykroczenie mialo miejsce. Czasem piszemy, ze z roznych przyczyn "nagrody" przyznamy pozniej, dlatego warto czasem wracac do tematow, ktore juz sa zamkniete.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.07.2007 o 12:53, Luke Shadow napisał:

Od takich spraw jest formularz, nie wiem po co piszesz w tym temacie.
Ps. Szkoda, że Sol zamknęła ten temat, już myślałem, że kilka degradów się trafi...


A... Przepraszam...Nie mogłem znaleść tego formularza, już go mam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.07.2007 o 12:53, Luke Shadow napisał:

> Mamy nowego trola, proszę o interwencję.
>
> http://forum.gram.pl/forum_post.asp?tid=26094&u=3
Od takich spraw jest formularz, nie wiem po co piszesz w tym temacie.
Ps. Szkoda, że Sol zamknęła ten temat, już myślałem, że kilka degradów się trafi...

Ale mieli farta, gdyby trafili na moderatora (niektórych z mod.) to degrad mieliby gwarantowany.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.07.2007 o 13:05, bezimienny15 napisał:

A propos degradów, niedawno dowiedziałem sie za co dostałem 1 degrada. Dalej uważam że niezasłużyłem.
:]

Oj, czy słusznie czy nie to już decyzja moderatorów, mimo wszystko po co było się dopisywać do takiego wątku? Czy nie lepiej go ominąć? Bo z tym totkiem na serio było nie potrzebne i degrad pewnie dlatego, iż miałeś na koncie ostrzeżenia.
Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Teraz już wiem, ale poprzedni post był świerzy, więc nie wiedziałem że to taki stary temat.
Ale przyznajcie że gdybym trafił na innego moderatora lub Sol to może by sie nawet bez ostrzeżenia obeszło.
A degrad to powinien dostać Gorn7 - to on zaczął na nowo ten temat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.07.2007 o 12:51, Luk Zombi napisał:

Mamy nowego trola, proszę o interwencję.


Naprawde takie sprawy prosze zglaszac przez formularz. A interwencja moderatorow nie byla tam konieczna, wystarczyla interwencja pracownikow CDP. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.07.2007 o 13:20, bezimienny15 napisał:

Ale przyznajcie że gdybym trafił na innego moderatora


Gdybys trafil na innego moderatora prawdopodobnie konsekwencje bylyby takie same. Nie ma co gdybac. Trafiles na wtedy na mnie - trudno.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować