• 0
Zaloguj się, aby obserwować  
RadeXMaster

Patch-problem

Pytanie

ściągnąłem patcha do wow''a "World of WarCraft, Patch 1.7.0 - 1.7.1" po otworzeniu spakowanego pliku nie mam tam żadnego exe tylko jeden plik mpq.....jak to zainstalować??? (a może ktoś zna strone z patchem do wow''a ver. 1.8.0" prosze o pomoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

23 odpowiedzi na to pytanie

  • 0

http://www.gram.pl/pliki_lista.asp?pt=p&g=153. Tu masz patche. Zainstaluj 1.7.0 , pozniej wlacz wowa, powienien sie zakutalizowac do ersji 1.7.1 i tedy instalujesz patcha 1.7.1=>1.8.0, pozniej znowu czekasz az sie zaktualizuje a pozniej inmstalujesz patcha 1.8.4. Ja tak zrobilem i dziala. A na przyszlosc to jest temat o WoWie, radze uzyc wyszukiwarki oraz nazwac temat tak zeby bylo mozna go zrozumiec nie czytajac zawartosci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 23.12.2005 o 11:02, RadeXMaster napisał:

niestety jak zainstaluje patcha do ver 1.7.0 to jak włącze to mi instaluje odrazu ajnowszą
versje a ja nie chce koniecznie potrzebuje ver 1.8.0........


Oh... oj oj... nieładnie... czyżby potrzebujesz koniecznie tą wersję, aby Ci gra działała na prywatnym (czyt. pirackim) serwerze? Czy mi się tylko wydaje? W innym wypadku nie widzę powodu, abyś potrzebował koniecznie tą wersję... :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

dokładnie :D nie bede tego ukrywał...ale to nie po to żeby grac na stałe bo mam konto na oryginalu i opłacony abonament tylko koniecznie chce to zobaczyć...nie moge sobie tego wyobrazić i odkąd (bo to z teg forum sie dowiedziałem sie o pirackich servach) dowiedziałem żę takie ustrojstwo jest to chciałbym zobaczyć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 23.12.2005 o 11:19, RadeXMaster napisał:

dokładnie :D nie bede tego ukrywał...ale to nie po to żeby grac na stałe bo mam konto na oryginalu
i opłacony abonament tylko koniecznie chce to zobaczyć...nie moge sobie tego wyobrazić i odkąd
(bo to z teg forum sie dowiedziałem sie o pirackich servach) dowiedziałem żę takie ustrojstwo
jest to chciałbym zobaczyć


A co tam jest do ogladania? to ze nikogo nie ma? Czy to ze nie ma wszystkich questow? A moze lagow nie widziales ktore napewno sa bo nie wyobrazam sobie zeby jacys piraci dysponowali takimi serwerami jak blizzard.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 23.12.2005 o 11:22, RadeXMaster napisał:

no właśnie tego wszystkiego i jakie obyczaje tam panują etc.


Obyczaje, a jaki moze panoweac obyczaj jak jestes sam? Juz daj spokoj bo sie osmieszasz troszeczke.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 23.12.2005 o 11:24, kowalov napisał:

Obyczaje, a jaki moze panoweac obyczaj jak jestes sam? Juz daj spokoj bo sie osmieszasz troszeczke.


dokładnie... w pełni się z tym zgadzam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

czemu ośmieszam?? nie jesteś tam zupełnie sam....a w ogóle te servy zmieniają troche rozgrywke od tradycyjnej...np możesz komunikować się z hordą etc....nie mówcie że one was nie interesują

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 23.12.2005 o 11:29, RadeXMaster napisał:

czemu ośmieszam?? nie jesteś tam zupełnie sam....a w ogóle te servy zmieniają troche rozgrywke
od tradycyjnej...np możesz komunikować się z hordą etc....nie mówcie że one was nie interesują


Mnie nie interesuja rzeczy ktore nie sa kompletne, sa irytujace i jeszce lamia prawo. A rzeczywiscie rozgrywke zmieniaja bo w sumie duzego celu w bieganiu samemu nie widze. I daj juz sobie z tym spkoj bo popierasz w ten sposob piractwo a takich jak ty na forum nie lubia (i dobrze zreszta).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 23.12.2005 o 11:29, RadeXMaster napisał:

czemu ośmieszam?? nie jesteś tam zupełnie sam....a w ogóle te servy zmieniają troche rozgrywke
od tradycyjnej...np możesz komunikować się z hordą etc....nie mówcie że one was nie interesują

Taaa zauważ to że zaniedługo możesz mieć wywrotowca lub bana za to co mówisz. Pirackie nie prywatne(co za idiota to tak nazwał?) serwery są nielegalne. Popieranie/Popagowanie piractwa jest karalne. na forum degradem/banem lub powiadomieniem odpowiednich służb...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 23.12.2005 o 11:33, RadeXMaster napisał:

ej to nie jest piractwo jak kupiłem wow''a na oryginalnym servie mam opłacony abonament a gram
na pirackim.....to jest ktoś kto mi pomoże czy nie??

Chyba sobie z Nas żartujesz...skoro masz wykupiony abonament to dlaczego grasz na piratach? Łamiesz licencje i koniec ZABRONIONE jest granie na pirackich serwerach i kropka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 23.12.2005 o 11:33, RadeXMaster napisał:

ej to nie jest piractwo jak kupiłem wow''a na oryginalnym servie mam opłacony abonament a gram
na pirackim.....to jest ktoś kto mi pomoże czy nie??


To jak ktos ma oplacony abonament i chce grac na pirackim to znaczy ze potrzebny mu oklad z zimnej wody. To chyba jest najbardziej irracjonalne zachowanie na tym forum. Dzieki poprawiles mi humor, a uwiez ze mnie nie jest latwo poprawic naastroju. w kazdym razie nikt ci juz nie pomoze (taka mam nadzieje), bo nikt nie chce zarobic po glowie od moderatorow.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

ojś dobra to nie było pytania :/ weź tu człowieku chciej coś zobaczyć....tak mam opłacony abonament żeby nie było że pirat jestem....kurcze ale no chciałem zobaczyć nie to nie :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 23.12.2005 o 11:39, RadeXMaster napisał:

ojś dobra to nie było pytania :/ weź tu człowieku chciej coś zobaczyć....tak mam opłacony abonament
żeby nie było że pirat jestem....kurcze ale no chciałem zobaczyć nie to nie :/


Po raz kolejny ci powtrzam ze to jest propoagowanie piractwa (a to ze masz oplacony abonament niczego niezmienia) . Zreszta spojrz tu http://www.gram.pl/forum_post.asp?tid=2581&tpage=1 tez miales podobne ''zainteresowania'' i dotales degrada a ktos kto ci udostepnil intrukcje dostal bana. Az tak sie prosisz? Chcesz wyleciec?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Mam wersje enEU... Błagam podajcie skąd mogę ściągnąć patch 1.8.x do tej wersji... Z tego co wiem, to jest bardzo rzadka wersja, i nie wiem skąd patche do niej wziąść...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować