Zaloguj się, aby obserwować  
demrenfaris

Swiat Wedlug Ludwiczka - temat ogolny

20 postów w tym temacie

Jest to temat poswiecony popularnej, przesmiewczej kreskowki Swiat Wg Ludwiczka emitowanej na Fox Kids. Prosze o zamieszczanie swoich opinii ;)

Jak dla mnie ironia, dystans bohatera oraz kapitalny... dubbing wersji polskiej sprawiaja iz jest to jedna z najlepszych kreskowek dostepnych na rynku. 9/10 ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A tak, Ludwiczek jest Świetny:) Tylko szkoda że nie nagrywają już nowych odcinków bo znam wszystkie, słownie wszystkie :/ A co do stacji to popełniłeś mały błąd, teraz to sie nazywa Jetix :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.08.2007 o 22:50, reykan napisał:

Skoro jest temat o Chojraku, Kim Possible to nie :P Po za tym tam jest pytanie - to tak jakby wywalac tematy o grach i wrzucic wszytko do wora:
"Czy ktos z forumowiczow lubi grac w gry?" :P
@Ari Zmc
Naszlo mnie cos dzisiaj. Ale to tylko 3 ;) I sie preznie rozijaja przynajmniej 2 (quiz i o idolu :))

Moze ktos zna firme, ktora to cudo wyprodukowala?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.08.2007 o 23:04, demrenfaris napisał:

> Mi się zawsze najbardziej ojciec podobał xD
Niom, te jego wojenne opowiesci :D

Ja lubie ten odcinek jak ludi ma prace domowom zeby napisac o tym co robili ich rodzice w czasie wojny to bylo siwetne!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.08.2007 o 23:04, demrenfaris napisał:

> Mi się zawsze najbardziej ojciec podobał xD
Niom, te jego wojenne opowiesci :D

o tak i jeszcze rozmowy ludwiczka z ojcem
-tato pewnie nazwiesz mnie idiota...
-co idioto?
to jeden z dialogow ktory mnie powalil na podloge(nie pamietam tego doladnie ale wiem ze idiota tam był:D i pomyslec ze puszczaja to dzieciom)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Fajne było wytłumaczenie Ludwiczka skąd się biorą dzieci hehe :) A mi się podobał odcinek z listami ojca Ludwiczka do matki- ciekawe niektóre były :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hehe, Ludwiczek:) Jak trafię, to chętnie obejrzę:) Najlepszy odcinek to był z "wyrośniętym paznokciem" i baseball''em:) Właśnie teraz trenuje wślizg:) Świetna kreskówka:) Andy, Ludi i Glen-Glen rządzą:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja czasami Ludwiczka odpalę ;) Za wiele odcinków nie pamiętam, jednak wiem jak brzmi głos głównego bohatera. Z pamiętanych przeze mnie odcinków najlepszy to nauka w Baseball(nie wiem jak to się pisze) :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować