Zaloguj się, aby obserwować  
Lysy_Bydgoszcz

Darmowe pełne wersje od UBISOFT

212 postów w tym temacie

Dnia 02.09.2007 o 12:49, Blackhand napisał:

Jak wygląda kwestia z tymi reklamami? Z tego, co tu doczytałem, to w FC wcale nie przeszkadzają
(są w menu i na ekranach ładowania), jak jest z pozostałymi tytułami? Czy podczas instalacji
i grania konieczny jest stały dostęp do Internetu (coś jak w przypadku "Pary" ;))? And last
but not least - jak jest z wymaganiami tych gier - czy pójdzie którakolwiek na C900, 512 MB
RAM i GF 2 MX400 (z różnych źródeł dowiaduję się różnych rzeczy - raz, że FC i RRR nie wymagają
shaderów, innym razem, że nie pójdą bez nich :/, chodzi mi o opinie osób, które grały w któryś
z tych tytułów na podobnym sprzęcie a nie jakieś teoretyzowanie)?

Ty się nawet nie pytaj! Włączam RRR i nagle między misjalmi jakieś reklamy z McDonalda bezsensowne, a jak Rayman wchodzi do celi to ściany i szafka obklejone różnymi badziewiami! A ta reclama z Donalda co 5 minut wyskakuje a nie da się jej pzreminąć FUJ!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 02.09.2007 o 16:38, W.S.A.D napisał:

wymagają
> shaderów, innym razem, że nie pójdą bez nich :/, chodzi mi o opinie osób, które grały
w któryś
> z tych tytułów na podobnym sprzęcie a nie jakieś teoretyzowanie)?
Ty się nawet nie pytaj! Włączam RRR i nagle między misjalmi jakieś reklamy z McDonalda bezsensowne,
a jak Rayman wchodzi do celi to ściany i szafka obklejone różnymi badziewiami! A ta reclama
z Donalda co 5 minut wyskakuje a nie da się jej pzreminąć FUJ!

Ooo jak to dobrze, że nie ściągłem. 3mb mi się ściągły i pikazało mi się, że to koniec ściągania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.09.2007 o 12:49, Blackhand napisał:

(...)


Ściągnąłem Prince of Persia i jak na razie reklamy mi nie przeszkadzają - są z reguły po włączeniu gry i przy ładowaniu różnych cut-scenek :) Lepiej mieć grę za darmo z reklamami, niż grę za 25 zł bez reklam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.09.2007 o 16:55, Grzybek90 napisał:

> > Powie mi w końcu ktoś jak sciągnąc Ghost Recon??
>
> Z gamershell - http://www.gamershell.com/download_20866.shtml
Dzięki:D Widze że wszystkie servery są akurat zajęte i będe musiał poćwiczyć moją cierpliwośc:P

Lepiej nie ściągaj W.S.A.D. napisał, że w raymanie lecą 5 min. reklamy nie do ominięcia. Ja taż chciałem sciągnąc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.09.2007 o 17:55, Dominik000 napisał:

Lepiej nie ściągaj W.S.A.D. napisał, że w raymanie lecą 5 min. reklamy nie do ominięcia. Ja
taż chciałem sciągnąc.

Połowa mi się już sciągneła to nie będe przerywać. Jak się okaże że reklamy naprawde bardzo przeszkadzją to najwyżej usune:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Napisze jak to jest z tymi reklamami w Raymanie RR bo niektóre osoby mocno tutaj przesadzają. Reklamy są w menu, ale tylko w postaci banerów, które w niczym nie przeskadzają, ale są także ok 10sekundowe takie mini filmiki gdy wygramy lub przegramy mini gierke i jej niestety nie można pominąc (tej reklamy). I to wszystko!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.09.2007 o 18:32, rob300i napisał:

Napisze jak to jest z tymi reklamami w Raymanie RR bo niektóre osoby mocno tutaj przesadzają.
Reklamy są w menu, ale tylko w postaci banerów, które w niczym nie przeskadzają, ale są także
ok 10sekundowe takie mini filmiki gdy wygramy lub przegramy mini gierke i jej niestety nie
można pominąc (tej reklamy). I to wszystko!


zapomniałeś napisać, że w każdym menu jest reklama.
No nie są one wkurzające ale nie wiem czemu mi nie działa jak powinien...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jees, mam Prince''a po całym dniu ściągania :D Po drodze zaliczyłem 3 disconnecty i gdyby nie kolejki miałbym już dawno :/ Co do reklam, nawet fajnie to wygląda. Zauważyłem banner McDonald''s w menu (hehe, reklama jedzenia w menu, nice joke :]) i krótki filmik wyświetlający się przed filmikami i w czasie zmieniania niektórych opcji. W każdym razie mnie nie przeszkadzają wcale, zwłaszcza kiedy pomyślę, że gra jest za darmo :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.09.2007 o 15:59, Dominik000 napisał:

> Jak ściągnąć te gierki??????
trzeba mieć konto na www.fileplanet.com zalogować się i morzna już ściągnąć pare gier, ale
czeka się na nie w kolejce( teraz ja czekam).

dzięki za pomoc!!:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak ktoś będzie chciał pauzować ściąganie tych gier lub takie tam to polecam używać do tego FilePlanet Download Manager. Naprawdę fajne toto jest ;)
Jeszcze można tak po kolei w nocki spokojnie ściągać :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.09.2007 o 13:27, Bratek196 napisał:

Takie gry za darmo aaaa już ściągam, ale wytłumaczcie mi dlaczego ubisoft tak zrobiło ??

Zapewne przez to, że McDonald musiało to wykupić za niezłą sumkę. Toć przecież tam są raczej tylko reklamy McDonald''a, patrzenie na reklamy jest opłatą za darmową grę ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hej, ci z gramu napisali, że aby móc ściągnąć grę trzeba mieszkać w USA, a z tego co się dowiedziałem to wcale tak nie jest... WTF?!?!?!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować