Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Google Earth symulatorem lotu!

128 postów w tym temacie

Dnia 01.09.2007 o 14:25, Szperacz Robson napisał:

> fajne to :P polatałem sobie trochę awionetką w wielkim kanionie :P nie trzeba mieć joya
myszka
> wystarczy
Możesz mnie oświecić jak to uruchomić?


Wszystko jest opisane w newsie.. najpierw ściągasz ten 12MB pliczek potem wchodzisz w GE i wciskasz CTRL+ALT+A i lecisz ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.09.2007 o 13:45, WorldWar3PL napisał:

Nie mogę się doczekać, jak rozbiję samolot na sejmie ;>

nie lepiej spuscic bombe niz niszczyc biedny samolt...albo jedno i drugie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

O ja z joystkiiem moze byc :PPP trzeba klawisze poznac :D:D ale super zabawa :D zmiencie jezyk na polski tools-->> setting bodajze i ostatnia zakladta i polski :P pozniej w narzedzia otworz symulator loty jakby wam skrot klawiszony nie wchodzil :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ekhem, mam takie pytanie. Czy jest możłiwość zmienienia samolotu?? Bo jak wychodzę z tego symulatora i ponownie wcisnę Ctrl+A, mam ten sam samolot.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.09.2007 o 14:42, cichy10 napisał:

Ekhem, mam takie pytanie. Czy jest możłiwość zmienienia samolotu?? Bo jak wychodzę z tego symulatora
i ponownie wcisnę Ctrl+A, mam ten sam samolot.



Jest wejdz w Narzedzia otworz symulator lotu i tam masz 2 typy do wybroru :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.09.2007 o 14:41, skrzacik0 napisał:

O ja z joystkiiem moze byc :PPP trzeba klawisze poznac :D:D ale super zabawa :D zmiencie jezyk
na polski tools-->> setting bodajze i ostatnia zakladta i polski :P pozniej w narzedzia
otworz symulator loty jakby wam skrot klawiszony nie wchodzil :)


Symulator lotu? Skąd ściągnąłeś Google Earth? Z tej strony podanej w newsie? Ja tak i nic takiego nie ma.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.09.2007 o 14:46, master matrox napisał:

Symulator lotu? Skąd ściągnąłeś Google Earth? Z tej strony podanej w newsie? Ja tak i nic takiego
nie ma.


Jest dopiero gdy pierwszy raz uruchomisz, a żeby to zrobić, wystarczy wcisnąć CTRL + Windows + A (a nie Ctrl + alt+ a).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.09.2007 o 14:49, master matrox napisał:

Działa!
CTRL + ALT + A - ta kombinacja jest błędna. Musiałem wcisnąć: CTRL + WINDOWS + A i dopiero
wtedy zadziałało :D



A no wlasnie ja raz otowrzylem i pozneij mi sie nie chcialo :PP Wchodze recznie przez narzedzia otworz symulator lotu :D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.09.2007 o 14:46, master matrox napisał:

> O ja z joystkiiem moze byc :PPP trzeba klawisze poznac :D:D ale super zabawa :D zmiencie
jezyk
> na polski tools-->> setting bodajze i ostatnia zakladta i polski :P pozniej w narzedzia

> otworz symulator loty jakby wam skrot klawiszony nie wchodzil :)

Symulator lotu? Skąd ściągnąłeś Google Earth? Z tej strony podanej w newsie? Ja tak i nic takiego
nie ma.



Jest musisz kliknac na najnowszej wersji GE dokladny odnosnik ( http://earth.google.com/download-earth.html)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ściągnąłem GE ze strony google, wciskam CTRL + WINDOWS + A i teraz jest. :) Teraz tylko jak tym sie lata?...;) Dobrze że wszystko jest tam opisane. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja też miałem problemy ale sie udało! Pokombinujcie z CTRL, WINDOWS, ALT, A ale po prawej stronie klawiatury! Mnie weszło! A żeby mieć polską klawiszologie w adresie u góry zmieńcie z "en" na "pl" i macie po Polsku!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować