Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Google Earth symulatorem lotu!

128 postów w tym temacie

Dnia 01.09.2007 o 16:03, deuser napisał:

fajne to ( taki odstresowywacz ) ale tylko na chwile jak dla mnie ..i mogli by to lepiej dopracować,
ale nie ma co narzekać przecież to darmówka. Google 4 z plusem



Pisze ze to chwilowo "easter eggs" nie maja w plachach tego dopracowywac... no chyba ze znajdze wiellleu zwolennikow :) ja to oceniam na dobre 5+ :) (w skali 1-6 ;P)


Diabol111 dziwisz ssie :D jak sie na domu rozbijasz to sie nie dziw ze pozniej uruchomic nie mozesz :hah:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Niezły bajer, pora wykopać GE z czeluści twardziela i zaktualizować program. Brzmi super, chociaż w życiu nie grałem w żaden symulator (a jednak nie, grałem w symulator czołgu, ale to nie ma wiele wspólnego z lataniem ;p ).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Fajna sprawa ;] Ciekawie sie lata, ale niestety przez budynki przenikamy jak duchy przez ściany :/. Do tego czasem przycina na maksymalnych ustawieniach jak coś tam doczytuje z neta ;] Ale ogólnie super :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja tam wolę Microsoft Flight Simulator 2004. Też można latać po całym świecie (nawet nad biegunami!) a grafika jest 10 razy lepsza ;) Lecz niestety... taka przyjemność kosztuje ponad 150zł. Jednak dla fanów lotnictwa świetna rzecz.

Co do newsa, to Google Earth rozrasta się niesamowicie. Za kilka lat będą może mieli nawet własną telewizję :P I pomyśleć, że zaczynali jako amatorzy w garażu... ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Może kiedyś dodadzą opcję działa orbitalnego? Ja bym się w sumie nie obraził ^^

No i drogi SlimPole/u - jeżeli twierdzisz, że symulator czołgu ma niewiele wspólnego z lataniem, to znaczy, że wybrałeś zły symulator, ot co.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Buu... Mamy już coś lepszego od Microsoft Flight Simulation xD
W tym darmowego, zdeka więcej rzeczy do oblatania + ciągłe ulepszenia
Normalnie może być szkoda niektórym , którzy kupili MFS :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Fajne, nie powiem, chociaż gdyby można było jeszcze lecieć z jakąś prędkością, to byłoby super. Widać, że w Google mają fajne życie xD!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować