Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Ukryty przekaz w Metroid Prime 3

38 postów w tym temacie

Dnia 02.09.2007 o 15:11, deuser napisał:

fantastyczny żart rzeczywiście :/ kto zna japoński?? ( nieliczni - garstka )


około 127 mln Japończyków...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.09.2007 o 15:36, nievil napisał:

> fantastyczny żart rzeczywiście :/ kto zna japoński?? ( nieliczni - garstka )

około 127 mln Japończyków...


masz racje, ale przy ponad 6iu miliardach ludzi na świecie to za dużo ich nie ma ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja za palisadę dostałem się przypadkiem poprzez niedociągnięcie, a nie dzięki kodom, ten krasnolud to oszust i jeszcze śmie twierdzić że gram na kodach :D Tak na marginesie, grałem w polską wersję gry i żadnego tekstu nie słyszałem/widziałem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tam ukryty przekaz... Easter Egg:) Tak to się nazywa.
Pamiętam numer z GTA 3, kiedy udało mi się wskoczyć na jakieś podwórko, trzeba było się namęczyć... a tu napis na ścianie: "Wiesz, zakładaliśmy że się tutaj nie dostaniesz" :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Albo,gdy w Vice City skończyłeś grę na 100%,miałeś koszulkę"Ukończyłem całe GTA Vice City i dostałem tylko tą koszulkę"(Motyw z filmu "Gra" z Douglasem w roli głównej)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> > fantastyczny żart rzeczywiście :/ kto zna japoński?? ( nieliczni - garstka )
>
> około 127 mln Japończyków...


masz racje, ale przy ponad 6iu miliardach ludzi na świecie to za dużo ich nie ma ;)

To samo tyczy j.Angielskiego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.09.2007 o 19:42, Tom_pl napisał:

> > fantastyczny żart rzeczywiście :/ kto zna japoński?? ( nieliczni - garstka )
>
> około 127 mln Japończyków...


masz racje, ale przy ponad 6iu miliardach ludzi na świecie to za dużo ich nie ma ;)

To samo tyczy j.Angielskiego.


oj brachu przesadziłeś, hehe
z tego co wiem to języka angielskiego używa sie w wielu krajach na świecie bo po pierwsze jest tam językiem urzędowym i dlatego ludzie w tych państwach używają go również potocznie, po drugie jest on wszechobecny w grach i internecie, po trzecie muzyka której sluchamy a właściwie teksty utworów w większości są po angielsku. jest on tak rozpowszechniony na całym świecie że sposób komunikacji międzyludzkiej odbywa sie poprzez ten że właśnie język. a japoński służy prawie wyłącznie japończykom ( jest zbyt trudny do opanowania, zbyt egzotyczny ) i nigdy nie zdobędzie takiej popularności jak j.angielski.
z j.angielskim ( strzelam ) ma kontakt jakieś 70-80% ludzkości, a zna go ok.połowa z nich. więc stwierdzenie że to samo tyczy sie j.angielskiego jest błędne ..wręcz śmieszne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

mi się podobał easter egg z Duke Nukem 3D, jak się wleciało jetpackiem w ostatniej misji pierwszego epizodu do małej wnęki skąd strzelał pomniejszacz to był tam tekst - "you shouldn''t be here!"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować