Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

LOTRO trial już w Europie!

37 postów w tym temacie

Dnia 03.09.2007 o 19:53, Łysy Bydgoszcz napisał:

Hehehhehe i wyobrascie sobie że są jeszcze te ograniczenia TPsy na sciaganie ... hehehhehe
na szczęście już nie ma i ja nie miałem nigdy tego problemy... Mam Net24 na lini Netii :-)

Ograniczenia TPsy na ściąganie? Masz trochę przestarzałe informacje. Od dłuższego już czasu neostrada nie ma limitów odnośnie ilości pobranych danych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.09.2007 o 19:56, Marrbacca napisał:

> Hehehhehe i wyobrascie sobie że są jeszcze te ograniczenia TPsy na sciaganie ... hehehhehe

> na szczęście już nie ma i ja nie miałem nigdy tego problemy... Mam Net24 na lini Netii
:-)
Ograniczenia TPsy na ściąganie? Masz trochę przestarzałe informacje. Od dłuższego już czasu
neostrada nie ma limitów odnośnie ilości pobranych danych

Czytja dokladnie kolego... "na szczęście już nie ma"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No chyba ich pogrzało. Niecałe 8 giga! Rozumiem działanie tego triala - ułatwili sobie zadanie dając możliwość pobrania całej gry, aby potem zafascynowany gracz wykupił tylko abonament. Jakby nie można było tego ograniczyć, skompresować - to miał być trial, próbka! Liczyłem na max 2 giga...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ściągnąłem dziś i pograłem chwilkę przed sekundą, gra fajna. niestety będę mógł się nią cieszyć tylko do końca tygodnia :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ojapierdziu. 8GB. I w tym momencie zaczynam doceniać standardowe Guild Wars, którego trail to kilka sekund zasysania - a potem ewentualne dociągania plików terenu gry. A zdanie ad. gry mam takie jak Seph. Nie lubię WoW, średnio lubię Władcę Pierścienic, a MMO... No, MMO akurat lubię. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

sciagnijcie sobie tego 4 gb - dziala bez problemu (dzialal juz w weekend ;) )
nie wiedzialem e w mmo moze byc tyle gadania co w lotrze... chyba jednak Eve ejst tym co mi najbardziej odpowiada

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam prożbę.HELP!!:)
Trial zainstalowany, postać stworzona, loguje się do gry i nic trwa to kilka minut i nic na logowaniu się kończy:(
Dlaczego przecież wszystko niby jest ok????? HELP:)!!!???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie. Czy jeśli mam już ściągniętego lotro i grałem na koncie trial to wystarczy już tylko dokupić abonament i czy gra będzie kontynuowana czy trzeba będzie zacząć do początku?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować