Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Tydzień z grą Loki - pieśń pierwsza

59 postów w tym temacie

Konkurs rozwiązałem - wystarczyło trochę poszperać w google (z 20 min). Rezerwuję nagrodę główną - reszta wasza ;)
Gra z tego co przeczytałem w 3 recenzjach cienka niestety ale EK za 89 zł kusi. Pytanie - czy w zamówieniach na gram.pl dodawana będzie smycz oraz koszulka LOKI ? Jak nie to zamawiam w Mistrerstwie Spraw Wewnętrznych ;) tj. -> msw.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Edycja Kolekcjonerska zawiera:

- Polska wersja gry Loki DVD (lokalizacja kinowa)
- Płyta ze ścieżką dźwiękową CD AUDIO/MP3
- Instrukcja do gry
- Bestiariusz, w którym opisane będą mitologiczne bestie – ponad 90 rodzajów
- Poradnik do gry (opis umiejętności, taktyki i strategie walki poszczególnymi postaciami)
- Karty rozwoju wszystkich postaci w formie dużych plakatów
- Dedykowane opowiadanie Jakuba Ćwieka „Troll i cmentarzysko niedźwiedzi”
- Książka Jakuba Ćwieka „Kłamca” Tom I
- FanKit (tapety, arty, concept arty itp.)

Zamówienia min.:
http://www.gram.pl/sk5_8QTfHu8_Loki_Edycja_Kolekcjonerska.html
Techald mógł dać Bestiariusz i inne dodatki za 99 zł ,CDP z Wiedźminem nie mógł... ech. No ale rozumiem. W. musi się zwrócić - a o to może być ciężko.

20070904085342

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Evil Khan nie zapominaj, że Wiedźmin jest grą RPG a nie H''n''S a co za tym idzie jej koszt jest o wiele większy. Ja mam tylko nadzieje, że za kase jaka wybulę na moje EK Wiedźmina dostane produkt fenomenalnej jakości ( czyt. pozbawiony bugów ), w końcu gry na konsole nie mają z tym problemów a cena w sumie taka sama.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Już jakiś czas pilnuje tego tytułu.
Oceny poszczególnych portali i gazet:
CD-Action 8+, Click 4/6, WP - 8/10, Miasto Gier 8,4/10, RPGWars -9/10, Gametrance 8/10 (ze strony www.loki-game.pl)
Poza tym LOKI jest polecany przez Polskie Diablo Community - przynajmniej tak na reklamie było napisane -ale chyba nie kłamali ;-)
Dwie recenzje nie są dobre:
Onet 5,5/10 - tutaj autor popisał się swoją niewiedzą (w ogóle zjechali go za to na forum). W pierwszym akapicie pyta gdzie jest tytułowy Loki? Jak już gdzieś było powiedziane (chyba nawet na GRAMie) Loki w grze występuje jako najważniejsza postać w grze... tylko nie pojawia się od razu. Efekt - recenzent w ogóle chyba nie grał w grę - no może jak sam przyznaje 25 minut :/
GOL 62% - początek recenzji mówi sam za siebie. Recenzent w ogóle zakwestionował idee H''n''S !!! ("tylko się klika i klika" - a co ma się robić, latać samolotem na WSADzie ???). Też go zjechali na forum XD.

Poza tym śmieszą mnie opinie "grałem i jest beee" - a przepraszam skąd waćpan grał, gdzie kupił? Trąbili wszem i wobec, że Loki torrentowski jest maxymalnie zabugowany, ale oczywiście Polacy nie gęsi - swój torrentowski rozumek mają :)
Gra według mnie zasługuje na duży plus choćby za jej mitologiczny klimat - mam już dosyć orków i elfów :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.09.2007 o 09:37, Kramer111 napisał:

Poza tym śmieszą mnie opinie "grałem i jest beee" - a przepraszam skąd waćpan grał, gdzie kupił?


Mnie to akurat już tak nie dziwi, bo jest wiele osób, które grały w wersję zakupiona za granicą. Nie ma już żelaznej kurtyny, można kupować nawet na Sri Lance. ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.09.2007 o 09:37, Kramer111 napisał:

Poza tym śmieszą mnie opinie "grałem i jest beee" - a przepraszam skąd waćpan grał, gdzie kupił?
Trąbili wszem i wobec, że Loki torrentowski jest maxymalnie zabugowany, ale oczywiście Polacy
nie gęsi - swój torrentowski rozumek mają :)

A może ktoś sobie kupił za 44,99 € ??
http://www.loki-game.com/en/news/index.php?id=25

Jak gra działa i wygląda najelpiej przekonać się ściągając demo:
http://www.loki-game.com/en/news/index.php?id=26

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.09.2007 o 09:42, HumanGhost napisał:

> Poza tym śmieszą mnie opinie "grałem i jest beee" - a przepraszam skąd waćpan grał, gdzie
kupił?

Mnie to akurat już tak nie dziwi, bo jest wiele osób, które grały w wersję zakupiona za granicą.
Nie ma już żelaznej kurtyny, można kupować nawet na Sri Lance. ;D

Dokładnie. A biorąc pod uwagę że prawie każdy ma kogoś z kumpli/rodziny w UK , nie jest problemem przesłać grę tam już wydaną a u nas za 3 m-ce (vide Civ4: BtS)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak dla mnie Loki jest następcą Diablo 2. Nie tyle aby nazwać tą grę Diablo 3, raczej Diablo 2 w odświerzonej wersji z nowymi efektami i możliwościami dzisiejszych komputerów. Grywalność bardzo duża, mitologie kultur (nie w pełni) bardzo ładnie zachowane, np. nordyckie elfy to małe wredne paskudztwa i gnomy.
Kamera ma dużo więcej mozliwości od Diablo, tutaj oprócz zbliżania/oddalania można ją obracać dookoła postaci (środkowy klawisz myszy jak ktoś nie wie i narzeka). Polecam. A jeśli ktoś narzeka, że Loki nie dorównuje Diablo, niech włączy obie gry, pogra i porówna, efekty, możliwości, grywalność, Społeczność Diablo uznała Lokiego jako godnego Diablo, ja też.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Rzecz w tym, że możliwość kupienia LOKI za granicą to jedno. Niestety większość ludzi ściąga LOKI z torrentów ia potem narzekają na bugi. Ale to już szerszy temat z piractwem w tle itp.

Problem również w tym, że wersje DE i FR były zabugowane (info z review Niemieckich)

Dla osób które nie mają super szybkiego łącza z netem - w najnowszym CDA jest demo LOKI

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

@Kramer111

tak mialem gre z Angli i co, az tak egzotyczny kraj ze to nierealne ??? A i widac o torrencie mało wiesz... zbyt mało aby sie wypowiadac.

Zeby nie bylo nie promuje tutaj piractwa, ale Pan Kramer111 opowiada głupoty.

torrent z gra to jest to samo (identyczne w 99,9 dane) co na płycie, wiec jak gra ma w sklepie bugi, to torrentowa versja tez je ma... jedyna roznica sa zabezpieczenia ktore chronia wydawce przed odpalaniem pirackiej versji.

Zeby nie bylo: piractwo jest złe! zabija rynek gier, ktory i tak sam crap ostatnio wydaje :/ nie dobijamy wydawcow...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować