Zaloguj się, aby obserwować  
Pizduszek

Dead Island - gra komputerowa od firmy Techland

478 postów w tym temacie

Jak narazie to porazka totalna. Przez 30 minut gry z kumplem 4 razy disceonektowalo jego albo mnie i niestety w naszym przypadku nie da sie ponownie polaczyc bo pisze ze gra juz nie istnieje. Trzeba wylaczyc gre, wylaczyc steama, zalaczyc wszystko od nowa, znowu czekac kolo minuty az sie wgra wszystko, (loading jest masakrycznie dlugi gorzej jak w deus ex), tylko po to zeby sie polaczyc. Bez tego zabiegu mimo ze sama gra mi czasami proponuje zebym podlaczyl sie do gry swojego kumpla to po dolaczeniu wyskakuje komunikat ze ta gra juz nie istnieje, mimo ze kumpel gra i czeka na mnie. Mam nadzieje ze to naprawia bo kupilem ta gre glownie dla trypu Co-Op.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gorąco polecam Dead Island. Jak zasiadłem przy niej dzisiaj poraz pierwszy to nie mogłem się oderwać. Gra sprawia mi mnóstwo radochy, mimo gry na singlu (bo co-op ze znajomymi na pewno jest jeszcze lepszy). Grafika jest na wysokim poziomie, aż przyjemnie patrzeć na złote plaże i błękitną wodę. W sumie, aktualnie z jakiś błędów które mnie wkurzają przychodzi mi tylko jeden do głowy - czasami zbierając np broń (lub alkohol, w tym wypadku jest najgorzej) automatycznie zastępuje ona aktualnie trzymaną. Fizyka bywa śmieszna (chociaż właściwie jedynie w przypadku kontaktu samochód-samochód, ten uderzony zachowuje się jakby ważył kilka kilo). Klimat jest naprawdę fajny i wciąga.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No właśnie co-op jest zajefajny ale cholernie często się sypie. Ciągle jakieś rozłączanie steama albo gra przestaje działać lub dzisiaj to już w ogóle nie idzie się połączyć. Na singlu wszystko dobrze śmiga.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja tam dopiero dzisiaj zacznę z coopem, bo nie chciałem jakiegoś random wbijania do kogoś nieznajomego. A tak, dzisiaj kolega będzie miał grę, to wchodzimy na TSa i gramy ;) Ja tam się ogólnie zraziłem do random-ludzi, bo na ogół trafiają się typy które nie potrafią powiedzieć słowa po angielsku (APB:R i rosjanie, OMFG!!), nie słyszeli o współpracy, lub jedyne co potrafią to "RUUUUUUUUUUSHH!!!"... Kompletnie psuje to wrażenia z gry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.09.2011 o 11:41, Lord_Polish napisał:

Ja tam dopiero dzisiaj zacznę z coopem, bo nie chciałem jakiegoś random wbijania do kogoś
nieznajomego. A tak, dzisiaj kolega będzie miał grę, to wchodzimy na TSa i gramy ;) Ja
tam się ogólnie zraziłem do random-ludzi, bo na ogół trafiają się typy które nie potrafią
powiedzieć słowa po angielsku (APB:R i rosjanie, OMFG!!), nie słyszeli o współpracy,
lub jedyne co potrafią to "RUUUUUUUUUUSHH!!!"... Kompletnie psuje to wrażenia z gry.


Nie trzeba tsa wystarczy podłączasz mikrofon i rozmawiasz a gra sama wyłapuje głos nic nie musisz wciskać ani ustawiać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To jest niestety częsty błąd steama tuż po premierze gier. Raczej nic z tym nie zrobisz, a możesz tylko próbować zainstalować, może w końcu się uda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.09.2011 o 12:57, Kraju napisał:

To jest niestety częsty błąd steama tuż po premierze gier. Raczej nic z tym nie zrobisz,
a możesz tylko próbować zainstalować, może w końcu się uda.


z tego co pamiętam mój kolega mial to samo wczoraj, cos zrobil i zadzialalo, jak wbije to musze sie dowiedziec :3

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kupiłem i jak na razie żałuję. Gra chodzi słabo, bo obniżeniu jakości cieni, trochę gorzej, dołączyć się właściwie nie mogę, nie mogę również wysłać nikomu zaproszenia. Do tego denna komunikacja głosowa.
Czekam na patcha, może dostanę grę którą można określić jako ukończoną.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

spróbuj w zakładce (lewy górny róg) steam> ustawienia> pobieranie + cloud > tam zmień region pobierania. Ja przykładowo mam UK London i nie uświadczyłem jeszcze jakiś "zapchań serwerów"
Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gdzie w tej grze mogę znaleźć karabin/pistolet? Zauważyłem że nie warto inwestować w upgrade broni bo co chwila się jakąś nową znajduje. Poza tym bardzo szybko się psują. Muszę znaleźć jakąś postać: Maggie ale na mapie mi jej nie wyświetla. Wiecie gdzie ona jest?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.09.2011 o 13:53, Endriu napisał:

Gdzie w tej grze mogę znaleźć karabin/pistolet. Zauważyłem że nie warto inwestować w
upgrade broni bo co chwila się jakąś nową znajduje. Poza tym bardzo szybko się psują.
Muszę znaleźć jakąś postać: Maggie ale na mapie mi jej nie wyświetla. Wiecie gdzie ona
jest?


Maggie jest

Spoiler

w latarni niedaleko stacji benzynowej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tego quest mozna dopiero wykonac jak popchnie sie do przodu glowny watek i oczyscisz ta stacje ratownicza. Wczesniej po prostu do latarni do srodka nie bedziesz mogl wejsc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja wlasnie jestem po kilku godzin Co-Op z kumplem, w koncu rozwiazalismy problem z DC, wystarczylo zainstalowac stare dobre Hamachi i stworzyc sobie gre po lanie, zero rozlaczen przez kilka godzin grania, a laczy sie doslownie w sekunde. W opcjach gry oczywiscie trzeba sobie przestawic na tryb Co-Op, Lan.

Zabawa jest przednia w trybie wspolpracy, fajnie ze mozna rozmawiac w grze przez mikrofon bez ingenerncji steama i dziala to bardzo dobrze. Szlachotwanie zombi razem z kims jest o wiele fajniejsze, nie nudzi tak szybko jak w singlu.

To co mi sie nie podoba to ekwipunek ktory jest malo czytelny i poreczny. Drzewko umiejetnosci ktory opisami skili przyslania polowe tabeli jest tez denerwujace. Tak poza tym to mam pewne zastrzezenia do klimatu, gra kompletnie nie jest straszna, nie wiem czy jest to spowodowane klimatem wyspy czy gra z kumplem i ciaglymi smiechami z coraz to wymyslniejszych sposobow znecania sie nad umarlakami ;)

Od strony technicznej pomijajac pierwszy bardzo dlugi loading jest dobrze, gra dziala mi na maksymalnych detalach i rozdzielczosci bez przycinki, ale wyglada gry jakos nie powala, jak dla mnie grafika jest przyzwoita i tyle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Spoiler

Jestem w drugim akcie i nadal nie mam pistoletów/karabinów, oczywiście grę zacząłem taką kobietką co się specjalizuje w broni palnej. Bezsensu. Pod koniec pierwszego aktu jak idę do rozbitego helikoptera na plaże załącza się film i potem jakiś koleś ewoluuje w jakieś dziwne zombi )tak jakby druga twarz chciała mu wyrosnąć) próbuje je zabić i widzę pasek jakiś czerwony jak się kończy to nagle umieram. Ponownie go spotykam teleportując się kanałem w bunkrze i znowu to samo, w ten sam sposób mnie zabija. Idę tam znowu i go już nie ma dziwne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

jak w tej grze wyciszyć głos w grze? bo ta opcja nic nie daje, wciaz kolega mnie slyszy i na odwrot, a czat glosowy jest tam naprawde lipny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować