Zaloguj się, aby obserwować  
Pizduszek

Dead Island - gra komputerowa od firmy Techland

478 postów w tym temacie

Dnia 10.09.2011 o 17:53, bor_belial napisał:

hell oo wszystkim ;)


a można w toto grać w 2 na jednym ekranie ?
chodzi mi o xboxa360...

Niestety ale gra nie ma split-screen co-op. Goście z Techlandu jakoś idiotycznie się tłumaczyli że gra nie wyglądałaby równie dobrze jak przy grze jednego gracza...czy coś podobnego. Moim zdaniem wyjątkowo głupia decyzja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.09.2011 o 18:59, Fatal-X napisał:

> hell oo wszystkim ;)
>
>
> a można w toto grać w 2 na jednym ekranie ?
> chodzi mi o xboxa360...
>
Niestety ale gra nie ma split-screen co-op. Goście z Techlandu jakoś idiotycznie się
tłumaczyli że gra nie wyglądałaby równie dobrze jak przy grze jednego gracza...czy coś
podobnego. Moim zdaniem wyjątkowo głupia decyzja.


dzięki za info!
lubię gry z zombiakami, multi w takich grach jest prześwietny, ale skoro nie ma splitscreena to nie ma co kupować...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.09.2011 o 19:21, Riders997 napisał:

> servery steam sa zajete. nie moge za nic zainstalowac dead islanda, jakies porady?

Jak rozwiazales ten problem?


reinstall :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.09.2011 o 20:33, Lord_Polish napisał:

Tia, zauważyłem dzisiaj. OMFG, nie da się tego wyłączyć, i to jest z do dupy w sumie,
bo my wolimy TSa - lepsza jakość, głośniej słychać i ogólnie wygodnie.

W kolejnym patch muszą to naprawić bo to jest okropnie denerwujące... Jeszcze jak naciskam przycisk odpowiadający u mnie za aktywacje głosu to postacie same zaczynają chodzić i takie tam ... jest to przycisk "/"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.09.2011 o 20:33, Lord_Polish napisał:

Tia, zauważyłem dzisiaj. OMFG, nie da się tego wyłączyć, i to jest z do dupy w sumie,
bo my wolimy TSa - lepsza jakość, głośniej słychać i ogólnie wygodnie.


Mi to w sumie nie przeszkadza gram z kolesiem którego w ogóle w grze poznałem i dobrze się gada lekko sobie muzykę wyciszyłem i efekty. Powiem że zaobserwowałem jeden błąd dosyć dziwny bo jak gram z takim jednym to mnie wywala i innych w ogóle ale jak już jego nie ma to wszystko chodzi elegancko nie wiem dlaczego tak jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak skończyć ten quest główny od Sinamoi''a? Ten w którym musimy mu przywieść 2 x skrzynkę kartonów z sokiem. Byłem na obu stacjach, załadowałem nawet 4 skrzynki na pakę ale gdy jestem już na miejscu to on ze mną nie chce rozmawiać a mini-mapa pokazuje że mam wrócić na stacje chyba tylko nie wiem po co... Mam gdzieś dokładnie zaparkować czy coś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.09.2011 o 21:43, Noma napisał:

Jak skończyć ten quest główny od Sinamoi''a? Ten w którym musimy mu przywieść 2 x skrzynkę
kartonów z sokiem. Byłem na obu stacjach, załadowałem nawet 4 skrzynki na pakę ale gdy
jestem już na miejscu to on ze mną nie chce rozmawiać a mini-mapa pokazuje że mam wrócić
na stacje chyba tylko nie wiem po co... Mam gdzieś dokładnie zaparkować czy coś?


Musisz je położyć tam koło stolika napraw a potem do niego zagadać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Właśnie przed chwilą skończyłem grę xD
Polecam ją wszystkim miłośnikom gier poświęconych zombie.
Osobiście uważam że ten tytuł może równać się ze znanym wszystkim L4D,a treści "powala" nie jednego RPGa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 10.09.2011 o 21:45, Gacol08 napisał:

Musisz je położyć tam koło stolika napraw a potem do niego zagadać.


Dzięki. Jadę teraz po ciężarówkę. Będzie zabawa w tym hotelu. ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.09.2011 o 22:20, Noma napisał:

Dzięki. Jadę teraz po ciężarówkę. Będzie zabawa w tym hotelu. ^^


Hotel mi się bardzo podobał dobrze jest grać z kimś bo sporo tam umarlaków jest :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja tam nie mam problemu z komunikacja glosowa ktora dali w grze i nic nie musialem przyciszac, moze trzeba miec lepszy mikrofon albo ustawic wszystko porzadnie w windowsie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

mam takie pytanie jak mogę aktywować dodatkowe przedmioty (ripper i tą bombę) bo mam na to klucze gdyż zamówiłem pre-ordera ale nie wiem gdzie mam to wpisać aby móc z tego korzystać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

nie zniechęcaj się gra na początku jest strasznie liniowa ale potem się rozkręci uwierz mi przeszedłem już 65 % i jestem zadowolony :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja mam pytanie, czy w wersji PL jest możliwość włączenia angielskich napisów ? czy jesteśmy skazani tylko na polskie ? chodzi mi bardziej o wersję x360. Z tego co słyszałem wersja językowa na PC ustawia się w zależności od ustawień języka w STEAM.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.09.2011 o 18:07, GamBeaT napisał:

Ja mam pytanie, czy w wersji PL jest możliwość włączenia angielskich napisów ? czy jesteśmy
skazani tylko na polskie ? chodzi mi bardziej o wersję x360. Z tego co słyszałem wersja
językowa na PC ustawia się w zależności od ustawień języka w STEAM.

Ja miałem wybór języka przy instalacji ale może ci co ściągają całość przez Steam mają inaczej.

BTW
tosz Kody to zdaje się używa się tak jak rejestruje się gry na Steam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować