Zaloguj się, aby obserwować  
Czarek-k

Layout na zamówienie

2930 postów w tym temacie

Dnia 22.01.2011 o 23:04, AssaxoN napisał:

Proszę bardzo chyba o takie coś ci chodziło ;D

A moglbyś dla mnie zrobić takie same tylko troszkę jaśniejsze i z zaokrąglonymi bokami?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.01.2011 o 23:04, AssaxoN napisał:

Proszę bardzo chyba o takie coś ci chodziło ;D

Słuchaj, jesteś chętny do zrobienia mi layouta? Jak coś to napisz na gg 6829041, wyjaśnię szczegóły.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.01.2011 o 15:08, Prince97 napisał:

> Proszę bardzo chyba o takie coś ci chodziło ;D
>
A moglbyś dla mnie zrobić takie same tylko troszkę jaśniejsze i z zaokrąglonymi bokami?

Powiedz mi czy jaśniejsze to znaczy czarne czy białe ? I czy ma to być przeźroczyste?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.01.2011 o 15:47, Killinginno napisał:

Słuchaj, jesteś chętny do zrobienia mi layouta? Jak coś to napisz na gg 6829041, wyjaśnię
szczegóły.


Chętny tak ;D. Jak będę na komputerze to ci napisze na gg. Powiesz mi tematyk i w ogóle ;D.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.01.2011 o 17:57, AssaxoN napisał:

> > Proszę bardzo chyba o takie coś ci chodziło ;D
> >
> A moglbyś dla mnie zrobić takie same tylko troszkę jaśniejsze i z zaokrąglonymi
bokami?
Powiedz mi czy jaśniejsze to znaczy czarne czy białe ? I czy ma to być przeźroczyste?

Czarne ale nie tak bardzo no i przezroczyste

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.01.2011 o 17:58, AssaxoN napisał:

Chętny tak ;D. Jak będę na komputerze to ci napisze na gg. Powiesz mi tematyk i w ogóle
;D.

Są jeszcze tacy nieleniwi ludzie na gramie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.01.2011 o 19:42, Killinginno napisał:

Są jeszcze tacy nieleniwi ludzie na gramie...


Jak nie jesteś leniwy, to ściągnij darmowego GIMP-a, poczytaj parę tutoriali i zrób sobie własny layout. Kilka prób i będzie OK.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.01.2011 o 20:24, Gumisiek2 napisał:

Jak nie jesteś leniwy, to ściągnij darmowego GIMP-a, poczytaj parę tutoriali i zrób sobie
własny layout. Kilka prób i będzie OK.

Czasu akurat nie mam na takie zabawy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Szukam drobnej pomocy, bardziej teoretycznej niż praktycznej ;)

Chciałem sobie we własnym layoucie zrobić ramkę wokół mojej wizytówki (Dared00, Przewodniczący, avatar, te sprawy), ale za każdym razem wychodziła albo za nisko, albo za wysoko. Czy ktoś, kto ową ramkę ma zrobioną, mógłby powiedzieć, jak ją ułożyć (ile px od góry/od boku/rozmiar)?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Print screen i narysowanie ramki "na" screenie nagłówka, a potem usunięcie warstwy z tym nagłówkiem. Oczywiście najpierw musisz wyciąć sam nagłówek, otworzyć nową kartkę, wkleić ten nagłówek, zrobić nową warstwę, narysować ramkę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.02.2011 o 19:06, Markush napisał:

Ja to zawsze robiłem linijką. :) Otwierasz nowy plik o wymiarach nagłówka i linijka na
ekran. Lub prostszy sposób... print screen i narysowanie ramki "na" screenie nagłówka,
a potem usunięcie warstwy z tym nagłówkiem.

Próbowałem tak robić i zawsze wychodziło krzywo. No trudno, może to ja jestem upośledzony ;) Pożyczę sobie od kogoś może obrazek i odpiszę te wymiary, tak będzie najłatwiej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 08.02.2011 o 19:08, Dared00 napisał:

Próbowałem tak robić i zawsze wychodziło krzywo.

Jak to może wyjść krzywo. Odcina się od tego szarego paska pod "newsy, recenzje..." i 183 piksele w dół.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam mam taką prośbe żeby ktos pomógł mi zrobic layout mojej strony ma to być strona o programowaniu stron:D
Chciałem na niej dzielić się z innymi swoimi spostrzeżeniami i wnioskami oraz doświadczeniem jakie zebrałem ucząc się programować.Nic mi do głowy nie przychodzi i mam kiepskie wyczucie a chciałbym by wyglądało to doś profesjonalnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zrobi mi w końcu ktoś ten layout? nieważne co bedzie tam napisane chodzi osam wygląd strony dodam jeszcze że musi być ona taka mniejsza ja mam w takim mniejszym okienku a nie na całości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Panowie ja naprawde potrzebuje, później nie bede miał na to czasu chciałem teraz sie tym zająć?
chciałem też coś znaleźć w layoutach chaotizz ale już wykasowane są z rapida i speedy share.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.02.2011 o 14:38, benq20 napisał:

Panowie ja naprawde potrzebuje, później nie bede miał na to czasu chciałem teraz sie
tym zająć?
chciałem też coś znaleźć w layoutach chaotizz ale już wykasowane są z rapida i speedy
share.

W tym temacie masz marne szanse na doczekanie się odpowiedzi w sprawie zrobienia layouta...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować