Zaloguj się, aby obserwować  
Czarek-k

Layout na zamówienie

2930 postów w tym temacie

Dnia 09.05.2008 o 19:18, Tokix napisał:

Ja mam gotowy lay z AC, jeżeli oczywiście chcesz...


Jasne:D Tylko mam prośbę ma być na cały monitor chodzi mi nie tak jak u ciebie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Powiedzmy, że mam zamówienie na lay w klimat Dragon Ball... tylko ze fajnie by było mieć coś "wymyślnego" (wiadomo o co chodzi? full wypas, majstersztyk :P)...

Znalazł by się jakiś dobry człowiek i zrobił dla mnie layka?


Jakoś nic nie moge dać, ale coś zrobić w prezencie za "wymyślny" lay mogę, w nagrode ustawie sobie nick grafika jako range :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Siemacie. Ostatnio wpadłem na "zabójczy" pomysł stworzenia własnego layouta. Na wypadek daję screena, żeby nie było, że licznik na sajcie nabijam. Chodzi mi o waszą ocenę - to pierwsza moja tego typu praca, tak więc czy według Was wszystko dobrze dobrałem, czy macie jakieś zastrzeżenia itp. Z góry dzięki ;)

20080511212538

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nagłówek nie najlepszy i dobrze by było usunąć to coś w lewym dolnym rogu ;) No i oddzielić pionową kreską wpisy blogu od pozostałych rzeczy. Jak zrobisz tak jak mówię to powiem ,że bardzo ładny i orginalny xD

Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.05.2008 o 21:39, albinskia napisał:

Nagłówek nie najlepszy i dobrze by było usunąć to coś w lewym dolnym rogu ;) No i oddzielić
pionową kreską wpisy blogu od pozostałych rzeczy. Jak zrobisz tak jak mówię to powiem
,że bardzo ładny i orginalny xD

Pozdrawiam.


To "coś" tam na górze to tzw. mrówa, czyli motyw przewodni najnowszego albumu Dream Theater, więc raczej nie zmusisz mnie do jej usunięcia - chyba, że znajdę coś lepszego. A z nagłówkiem jeszcze się pobawię - robiłem go na szybko. Dzięki za ocenę :D

A, jeszcze jedno - chyba nie będzie tak źle, jeśli oddzielę części sajta motywem z mrówkami, hę? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja nie mam nic do mrówek. A nagłówek to dobry tylko trzeba go postrzępić na czarno.

Pozdrawiam. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dobra, wszyscy chcą lay''e, ja nie. Ja chcę za to Waszej rady. Z czego zrobić sobie layout? Tak żeby dużo materiałów w sieci (tzn. fansite''sy itd.). chciałem GS''a otworzyć, ale layout się przyda. Proszę także by nie był to kolejny Asassins Creed czy inne GTA IV, okey?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Coś z Dragon Balla powiadasz? A wiesz, że mogę się tym zająć. ;] Fajna nagroda i zamówienie, więc mógłbym się tym zająć. Ale czy Ty chcesz mi to powierzyć? ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.05.2008 o 20:32, Shadowser napisał:

Coś z Dragon Balla powiadasz? A wiesz, że mogę się tym zająć. ;] Fajna nagroda i zamówienie,
więc mógłbym się tym zająć. Ale czy Ty chcesz mi to powierzyć? ;P


Ja chce sie podjac zadania to prosze bardzo :)

Heh, zastrzegam sobie ze nagroda bedzie jak lay bedzie wypaśny :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.05.2008 o 20:36, hunter22 napisał:

Ja chce sie podjac zadania to prosze bardzo :)

Lubię wyzwania, choć te na wielkie nie wygląda. ;P

Dnia 12.05.2008 o 20:36, hunter22 napisał:

Heh, zastrzegam sobie ze nagroda bedzie jak lay bedzie wypaśny :P

Spox, powinien być przystępnie genialny, ale dobra jest troszkę poczekasz. ;] Mam nadzieję, że wytrzymasz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.05.2008 o 20:38, Shadowser napisał:

> Ja chce sie podjac zadania to prosze bardzo :)
Lubię wyzwania, choć te na wielkie nie wygląda. ;P


Hehe, widze że jesteś pewny siebie, i dobrze, bo licze na layowy majstersztyk :D

Dnia 12.05.2008 o 20:38, Shadowser napisał:

> Heh, zastrzegam sobie ze nagroda bedzie jak lay bedzie wypaśny :P
Spox, powinien być przystępnie genialny, ale dobra jest troszkę poczekasz. ;] Mam nadzieję,
że wytrzymasz.


Od polowy stycznia ''07 czekam na fajnego laya to i poczekam jeszcze "chwile" :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.05.2008 o 20:42, hunter22 napisał:

> > Ja chce sie podjac zadania to prosze bardzo :)
> Lubię wyzwania, choć te na wielkie nie wygląda. ;P

Hehe, widze że jesteś pewny siebie, i dobrze, bo licze na layowy majstersztyk :D

Nie no trza być pewnym siebie. ;]

Dnia 12.05.2008 o 20:42, hunter22 napisał:

Od polowy stycznia ''07 czekam na fajnego laya to i poczekam jeszcze "chwile" :P

Lolz, ja najdłużej tydzień będę robił, ale liczę że na wcześniej dam rade. Musze to sobie we łbie poukładać itd. itp. Sam wiesz. ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.05.2008 o 20:44, Shadowser napisał:

Nie no trza być pewnym siebie. ;]


W niektorych sytuacjach za duża pewność moze przszkadac, ale nie bedziemy wnikac w jakich bo to nie temat na takie wywody :P

Dnia 12.05.2008 o 20:44, Shadowser napisał:

Lolz, ja najdłużej tydzień będę robił, ale liczę że na wcześniej dam rade. Musze to sobie
we łbie poukładać itd. itp. Sam wiesz. ;]


Heh, nie wiem, jak bym wiedzial to bym dawno s laya wyskrobal :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.05.2008 o 17:32, albinskia napisał:

Ja nie mam nic do mrówek. A nagłówek to dobry tylko trzeba go postrzępić na czarno.

Pozdrawiam. ;)


No to efekt taki: nagłówek trochę postrzępiłem - od razu lepiej. Za linię pionową wezmę się innym razem, leniwy się robię ;) Efekt mnie bardzo satysfakcjonuje, więc jeszcze raz dzięki serdeczne za pomoc :D A poza tym sam nie darzę mrówek wielką estymą, ale doskonale kojarzą się z tekstem "Systematic Chaos", więc się ostaną.

Trzymaj się ;)

20080512205949

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jest dobrze. Ale mam jeszcze jeden pomysł. Tam gdzie zaznaczyłem można zrobić trochę prześwitujące o ile się da. Ale to najmniej ważne. Albo mam dwa. Jak postrzępiłeś to obok porobiły się czarne ślady(też są w tym czerwonym). Można się ich pozbyć i zostawić. Wtedy wyjdzie taka chmurka xD

Też się trzymaj ;)

20080512211440

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

hej, potrzebuje porządnego layouta z moimi zdjęciami. Wszystko przesle przez gg tylko jezeli ktos sie chcialby tego podjac to prosze o podanie nr gg. potrzebny baner, tło, belki itp wszystko z motymem mojej dziewczyny i mnie. mam zdjecia juz z ktorych chcialbym aby byl wykonany baner i trzeba by pomyslec nad jakims miłym dla oka tłem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować