Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

"Miecz Wiedźmina" - pełna wersja klipu Vadera już w sieci

78 postów w tym temacie

Dnia 13.09.2007 o 16:34, knopfler napisał:

Jak dla mnie to był to bardzo zły dobór kapeli - moje zdanie. Takie łupanie to dla mnie nic
nie warte.


Sorry zią.

Britney Spears była wtedy niedysponowana ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja też jakoś raz obejrzałem i przez muzykę drugi raz tego nie zrobię. Można było zrobić coś jak teledysk do utworu Duel of the Fate z SW Epizode I:) bo ścieżka dźwiękowa w wieśminie zapowiada się wyśmienicie (może wyląduje przed OST z Gothica 3:) i jest warta stworzenia teledysku. Tu ta muza ni huhu do wiedzmina :) tym bardziej do jego promocji :) ALE są pozytywne strony tego teledysku.. są ludzie którzy mają problemy z wymową i lubią takich samych ludzi słuchać :) oczywiście mają prawo :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.09.2007 o 16:35, Mistic napisał:

Sorry zią.

Britney Spears była wtedy niedysponowana ;/

Sorry ale akurat się pomyliłeś. Jakbys chociaż trochę znał klasykę rocka to wywnioskowałbys coś z mojego nicku. Słucham akurat rocka klasycznego i te britneyki i techniawy mnie bynajmniej nie interesują. Po prostu nie lubię tak ostrego metalu (z metalu to wolę coś w klimatach Metallici, Iron Maiden, AC/DC) i dla mnie to jest łupanie, ale jest to moje subiektywne zdanie. Każdy może uważać inaczej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.09.2007 o 16:31, Rafiki1995 napisał:

no nawet fajna muzyczka


A prześłuchałeś jej chociaż?
Powiedz, jakim cudem w trzy minuty po opublikowaniu artykułu jesteś już po przesłuchaniu utworu oraz po skomentowaniu wpisu?

Powiedzcie, jaki jest sens SPAMU, tylko żeby być pierwszym? DLA MNIE to jest chore?

Co do utworu - za bardzo łupany.
Zgadzam się z Kafarem ;]
Jednak wiecie, żeby zrobić taką muzykę trzeba Williamsa - a CDP go nie posiada ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nawet nieźle zrobione ;)
Ale i tak czy siak, heavy(mi to jakoś ciężkawo brzmiało...) metal nie pasuje zbytnio do The Witcher :/

I tak czy siak, dałoby się zrobić lepszy tekst, bo coś nawet podobnego wymyśliłem pod prysznicem xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.09.2007 o 16:45, Oskar24 napisał:

A prześłuchałeś jej chociaż?
Powiedz, jakim cudem w trzy minuty po opublikowaniu artykułu jesteś już po przesłuchaniu utworu
oraz po skomentowaniu wpisu?


Pełen klip jest już od dłuższego czasu na sieci, nie pojawił się wraz z newsem :P
Koniec.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

LMAO Nie, do wiedźmina to raczej housik i takie densowe klimaty...
A problemy to masz raczej TY ze słuchem skoro twierdzisz, że jest to niewyraźna wymowa.... ayt?
____

Dla mnie muzyczka zajebioza, płytkę kupię napewno, bo Witcher już zamówiony.


Dodam tylko, żę do promocji POLSKIEJ gry nadaje się najlepiej POLSLKI zespół, a bardziej znanego niż Vader chyba nie ma. (bynajmniej na świecie jest bardziej znany niż w Polsce)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Fajne choć metalu raczej nie słucham to ta muzyka do wiedźmina imo powinna być w scenach walki a w mieście jakieś lżejsze kawałki niemniej muza przednia teledysk też.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.09.2007 o 16:45, Oskar24 napisał:

> no nawet fajna muzyczka

A prześłuchałeś jej chociaż?
Powiedz, jakim cudem w trzy minuty po opublikowaniu artykułu jesteś już po przesłuchaniu utworu
oraz po skomentowaniu wpisu?


Może dlatego, że od przynajmniej tygodnia cały klip jest dostępny na stronie wp bodajże.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 13.09.2007 o 16:45, Oskar24 napisał:

Zgadzam się z Kafarem ;]
Jednak wiecie, żeby zrobić taką muzykę trzeba Williamsa - a CDP go nie posiada ;D


Nom niestety ale też muzyczka z utworów udostępnionych w wiedzminie prezentuje się co najmniej pysznie :). Osobiście wolę specjalnie pisane utwory niż branie jakiś obdartusów którzy krzyczą coś tam nie po polsku i robienie teledysku z gry.. mi to przypomina jeden z niewypałów jakie zrobiła firma EIDOS i teledysk do Tomb Raider Angel of Darkness. No ale co do muzy to już kwestia gustu mam nadzieje że aż tak kobiecą dumę nikomu nie zdeptałem:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować