Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

"Miecz Wiedźmina" - pełna wersja klipu Vadera już w sieci

78 postów w tym temacie

Do muzyki nie mam nic też fajnie grają ale chciałem sprostować ze jestem anty ryczeniu do mikrofonu.. to nie pastwisko :). Co jak co ale takiego grania słucham i lubię czasami.. gorzej ze śpiewaniem. Tego to nie zdzierżę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

bardzo fajny teledysk i piosenka. zastanawiam się nad zobaczeniem czym jest Vader... gdyż nie słuchałem dotychczas.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Xsaw ale tu głównie chodzi o to zeby obie strony na tym zyskały. nieumniejszam sławy jaką posiada Żywiołak, mówie tylko iż Vader to Vader. Jak spytasz kogos za granica o polski zespół pasujacy do witchera to napewno czesciej usłyszysz Vader lub Behemoth niż Żywiołak czy Rubik XF

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Teledysk kapitalny, montaż perfekcyjny, a co do niektórych przedmówców to akurat ta muza IDEALNIE pasuje do takiej gry jak WIEDŹMIN, i promowoanie zespoły bodajże jedynego POLSKIEGo który jest znany na całym świecie a w szczególności w Japonii to strzał w dziesiątkę. nie mogę się doczekać jak zagrają to na koncercie. Dla tych co nie znają niech najpierw poznają muzykę VADERa a potem komentują. Pozdrowienia dla PETERa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pszepraszam jeśli kogoś obraże ale jeśli ktoś uważa że hip-hop albo inna techniawka pasowała by do mrocznego klimatu tej gry to się myli. I nie chce puźniej widzieć komentarzy o mnie "bo się nie zna" "bo innej muzyki nie słuchasz". Słucham i powiem że dodanie do Wiedźmina takiej waleniny bo z dobrej gry zrobi się piaskownica dla dużych dzieci nie podoba Ci się muzyka ok wyłącz ją ale nie pieprz głupot że nie pasuje taka muzyka owszem muzyka z filmu też jak najbardziej ale wtedy w gre wchodzi jeszcze opłata za wykorzystanie utworu bodajże

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A co by nie było kiczem? Według Ciebie oczywiście? Może też jakiś przykładzik?

I to taki, żeby nikt nie napisał, że to kicz, a gusta są przecież różne... Trudna to będzie sztuka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

kawałek pasuje do wiedzmina ? goood joke, zescie mało slyszeli, albo wychowali sie na techno-jazgocie/hip-hopolo... utwor bardzo slaby - ot marketing wzial gore nad wszystkim. Mozna bylo mniejszym nakladem (Vader oczywiscie nizle skasował + reklama) zrobic cos lepszego... jak ktos chce znac moje propozycje, zapraszam do pierwszego tematu z klipem - tam sie wypowiedziałem obszernie co sie nadaje do takiej gry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 13.09.2007 o 18:23, Xsaw napisał:

Hmm to w takim razie posłuchaj Żywiołaka , http://www.myspace.com/zywiolak
Według mnie on bardzo pasuje do Wiedźmina.


Widziałem na mieście (Katowice) reklamy koncertu, gdzie pod nazwa zespołu pisało biometal, ciekaw byłem co to za nowy gatunek. Teraz już wiem, całkiem klimatyczny trzeba przyznać, ciekawe kiedy płyta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować