Zaloguj się, aby obserwować  
morthi

BMW M3 gra czy doskonala reklama?

103 postów w tym temacie

Mam problem...
Otóż jak włączam grę i chcę wybrać dowolną grę np. Time Trials to od razu gra mi się zawiesza :| Zrobiłem reinstalkę, odpalałem na różnych rozdziałkach i ustawieniach grafiki i niestety nadal to samo :(
Może ktoś mi pomóc?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zainstalowałem parę dni temu. Fajna gra. :) Mam słabego kompa, więc czasem trochę tnie, ale na początku tylko jakoś bardziej, później już da się normalnie grać. Na razie jestem amator, w kwalifikacjach mi jakoś nie idzie, lecz wyścigi są bardzo łatwe. Za pierwszym razem wygrałem. :)
Kurde, muszę sobie hud włączyć, bo nawet nie wiem ile jadę. No i kierownicę muszę wyciągnąć... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

zazwyczaj pomaga zainstalowanie najnowszych sterownikow do karty graficznej i directxa (aktualny jest z sierpnia 2007)

zawiesza CI sie sama gra czy caly system? masz mzoe jakis komunikat o bledzie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.10.2007 o 18:21, morthi napisał:

zazwyczaj pomaga zainstalowanie najnowszych sterownikow do karty graficznej i directxa (aktualny
jest z sierpnia 2007)

zawiesza CI sie sama gra czy caly system? masz mzoe jakis komunikat o bledzie?


Gra + system. Ale odnośnie driverów może i masz racje, bo mam nieoryginalne Omegi zainstalowane.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

z omegami bywa roznie ;) aczkolwiek ostatnie omegi ktore uzywalem to byla wersja 4 a pozniej to juz mialem tylgo gf - sprobuj zainstalowac sobie nowe catalisty 7.10 - moze pomoze ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Moj najlepszy zarejestrowany czas ;) 2:16:401

* Na nastepnym krazeniu mialem czas lepszy o prawie sekunde ale ktos rabnal mi w tyl samochodu na ostatnim zakrecie ;)

20071013152811

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No właśnie gierkę ściągam. Popatrzyłem sobie na screeny i mnie zachęciło. Transfer wolny muszę czekać 2h. A wiecie jakie to ma wymagania??? Bo może nie opłaca mi się ściągać...

Pozdro...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.10.2007 o 17:58, marek081995 napisał:

Gra jest fajna, ale gdybym jeszcze wiedział z jaką prędkością się poruszam...

W trakcie jazdy trzeba nacisnąć "2" aby pojawił się HUD oraz "3" aby wskaźniki ruszały się w samochodzie. Nie chodzi mi o klawiaturę numeryczną.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować