Zaloguj się, aby obserwować  
morthi

BMW M3 gra czy doskonala reklama?

103 postów w tym temacie

Firma BMW i 10tacle Studiow postanowila udosteppnic (za darmo) gre komputerowa w ktorej gracz moze zasiasc za kierownica samochodu BMW M3. W grze mozemy jezdzic wpsomnianym samochodem w calej gamie dostepnych kolorow (czyli we wszystkich kolorach jakie BMW przeidzialo) jak rowniez obserwowac wspomniany samochod z czterech widokow

do zabawy oddano cztery tryby jazdy - jazda testowa, na czas, wyscig z maksymalnie 15 graczami komputerowymi oraz (ciekawostka) tryb multi w LAN jak i przez internet

czy to gra czy reklama? jedno jest pewne jezdzi sie przyjemnie

http://www.m3-challenge.com/index.php?id=3&L=0 (w linku sa rowniez screeny)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

owszem :) calkowicie za darmo a podobno mozna jakies nagrody wygrac kiedy sie dobrze jezdzi (aczkolwiek nie wiadomo jakie sa te nagrody :) )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.09.2007 o 10:27, plmko napisał:

zapowiada sie ciekawie, tylko coś transfer wolny... ;/ 1,5 h musze czekać

Z tego co widzę masz tam pare mirrorów , może w którymś z nim będzie szybciej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ja za 1,5h bede mial bo mi leci full czyli 64. zobaczymy co to warte ale wiele po tym nie oczekuje. ot taka mala odskocznia od prawdziwych gier :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Cóż, gra będąca doskonałą reklamą. Samochód na pewno skierowany jest do męskiej części społeczeństwa, w dodatku w wieku 25 - 39, a więc takich, którzy potrafią się posługiwać komputerami. Dobry sposób na zainteresowanie klientów produktem.

Grę oczywiście ściągam, w końcu jak dają za darmo to szkoda nie wziąć :-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

a nie dla nagrod ktore potencjalnie mozesz wygrac? ;)

ciekawe jak to rozwiaza... moze bedzie warto sie pobawic i wykrecic jakis dobry czas

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gram juz w to od paru ladnych dni. Bardzo przyjemnie sie gra. Ale bez kierownicy nie ma co marzyc o pozadnych wynikach. Jak narazie jest to jeden z dwoch realistycznych symulatorow w jakie dane bylo mi grac. Pierwszy to RBR.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

na klawiaturze zazwyczaj nie ma co marzyc o dobrej grze (choc dawno dawno temu jak sie pocinalo w lotusa 3 to o kierownicy nawet sie nie marzylo ;) )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.09.2007 o 11:38, morthi napisał:

na klawiaturze zazwyczaj nie ma co marzyc o dobrej grze (choc dawno dawno temu jak sie pocinalo
w lotusa 3 to o kierownicy nawet sie nie marzylo ;) )


W Colinie nie potrzebujesz kierownicy aby dobrze grac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.09.2007 o 11:43, morthi napisał:

nie ? powaznie mowisz ze w najnowszym colinie bez kierownicy na klawiszach da sie bawic? zaskoczyles
mnie


Akurat co do Dirta to sie nie wypowiadam bo mam za slaby sprzet na niego. Ale we wszystkie poprzednie czesci lepiej sie jezdzi na klawie niz kierownicy wiec dlaczego w Dircie mialoby byc inaczej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.09.2007 o 11:46, morthi napisał:

ja swoja zabawe skoncyzlem z colinem na czesci 2... myslalem ze pozniejsze wymagaja kierownicy
tak jak gierki z serii nfs :)


w żadnego nfs''a nie gralem na kierownicy... a gralem we wszystkie od 2 w górę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Granie w NFS (a tym bardziej kupowanie dla niego) na kierownicy, jest nie potrzebne. Do tej pory tylko w paru grach miałem wrażenie że naprawdę mi się przyda kierownica...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Oj, reklama to jest napewno. Jak nie wprost to krypto. Wazne jest to, ze jest to bardzo pozadna reklama. Zreszta marketing BMW w swoich dziejach mial juz inny bardzo fajny pomysl. Rownie swietnie wykonany. Byla nim seria filmikow krotkometrazowych z udzialem znanych aktorow, rezyserow i oczywiscie... samochodow BMW. Same filmiki byly naprawde wysokiej jakosci zarowno pod wzgledem technicznym jak i merytorycznym. Do tej pory pamietam pare z nich.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Chwilę pojeździłem i z całą pewnością mogę powiedzieć, że nie wygram wiele ;D
Gra fajna, ale oddzielne sterowanie w menu a samochodem to lekkie przegięcie. Grafika ładna, ale czy tak to BMW jeździ - nie wiem, nie jeździłem nim.

BMW miało jednak dobry pomysł, z braku laku można pojeździć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować