Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Guild Wars: Eye of the North - okiem Fetta

18 postów w tym temacie

Hakken

Guild Wars jest tytułem, który cieszy się niesłabnącą popularnością od paru ładnych lat. Zawdzięcza on ją pięknemu, oryginalnemu światu i wciągającej fabule. Jak do tej pory doczekał się dwóch dodatkowych kampanii, ale ani jednego pełnoprawnego dodatku. Zmieniło to dopiero Eye of the North, będące pierwszym i zarazem ostatnim dodatkiem do tej gry.

Przeczytaj cały tekst "Guild Wars: Eye of the North - okiem Fetta" na gram.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dodatek a rozszerzenie w sumie dośc niewielka jak dla mnie różnica ale jednocześnie dobrze że ostatni bo co za dużo to nie zdrowo i wielkośc gry mogłaby ją pogrzebac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.09.2007 o 16:34, tomas92 napisał:

Moje ulubione MMO - zabieram się do czytania :)

Jestem ciekaw, czy tylko tak piszesz, czy naprawdę zabierasz się do czytania... : P
Nie lubię zbytnio MMO - "pożerają" czas, zwłaszcza, że potrzebujesz go, jeśli chodzisz do szkoły/pracy itp.
Jednak seria Guild wars kusi mnie od samego początku, jednak ta cena... Może Guild Wars w serii TopSeller? Byłoby fajnie. : D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Fett, taki jeden zasadniczy "bug" w tekście...AN to nie jest koreańskie studio :P
Co do ich słuchania...niby tak, zmienili znacząco jeden monument, ale nadal wystawić można tylko broń Niszczycieli, a miniaturki nadal są przypisywane do postaci, chociaż na wielu forach i samym wiki gracze prosili o przypisanie do konta. Za to ANet należy się duży minus. Liczę na to, że z czasem zostanie dodane coś nowego, vide Sorrow''s Furnance, no i pozostaje czekać na HM w Oku Północy, wtedy zrobi się tam naprawdę ciekawie :>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

GW:EN super dodatek, mam nadzieję żę nie ostatni.. na GW2 wcale nie czekam, ale pewnie kupię, jakoś to GW2 za bardzo będzie mi przypominać WoW''a a ja chciałem właśnie zupełnie inną gre :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.09.2007 o 18:37, Lord Asgaroth napisał:

Fett, taki jeden zasadniczy "bug" w tekście...AN to nie jest koreańskie studio :P


Faktycznie nieco nietrafnie sformułowałem to, jednak AN stanowi pododdział NCsoftu, który jest firmą do cna koreańską :) A, że nie jest umiejscowione tam gdzie "mamusia", to już inna sprawa ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak mozna napisac, ze grafika w grze jest bardzo ladna i dac screeny zrobione na niskich detalach?? Szczegolnie ten obrazek z Olafem na ostatniej stronie recenzji az kluje w oczy swa brzydota :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

nie grałem w żadne MMO, nie licząc krótkiego, bardzo krótkiego i rozczarowującego romansu z Silkroad. a o GW czytam z wypiekami na twarzy - ma w tym duży udział niejaki ROTFL który niejednokrotnie poruszał temat o tej grze na różnych forach o WoW i MMO w ogóle, argumentując swoje wnioski w sposób ciekawy i należycie wyczerpujący. tylko że boje sie tego co mnie spotkało w Silkroad - tłok, zapchane serwery i brak że tak powiem fabuły.. jestem raczej zwolennikiem RPGów jednoosobowych gdzie historja w której biore udział popycha mnie dalej i skłania do przejścia gry. nie mam zamiaru wydawać kasy na MMO które może mnie nie przykuć do ekranu.. i wykluczam tutaj całkowicie WoWa - abonament i multum niezbyt dorosłego grającego weń plenum.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dziś stałem się szczęśliwym posiadaczem Eye of the North i powiem tylko tyle, że od momentu instalacji o 12 gram w nią do teraz. Programiści postarali się nie powiem, czekam niecierpliwie na Guild Wars 2!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować