Zaloguj się, aby obserwować  
RobeN

Kart Graficznych Kącik (informacje, porównania)

30553 postów w tym temacie

Dnia 07.02.2007 o 16:39, mazi606 napisał:

tylko karta musi być pod agp bo za 350zł nie widziałem 7600GS a za 550zł 7900GS????????????

Tu masz 7600GS Palita na AGP za około 400zł i w tej cenie podejrzewam, że nic lepszego nie kupisz, jeśli go troszke podkręcisz.
http://www.morele.net/?pg=product_info&PRD_id=65309&o=BRD_name&dspl=p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.02.2007 o 11:32, Cheed napisał:

> tylko karta musi być pod agp bo za 350zł nie widziałem 7600GS a za 550zł 7900GS????????????

Jeszcze jedno, postaraj się kupić Palita 7600GS wersję Sonic z dużo szybszymi pamięciami(DDR3), masz wiele takich aukcji na allegro, cena wyższa o ~10-20zł od tej w linku który Ci podałem a wydajność jednak znacznie większa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tak na serio, to i tak wszystkiego dowiemy się dopiero po pierwszych testach nowych kart, więc nie co się denerwować.:D Luuuuuuz ziooooomale:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.02.2007 o 23:56, ziomek11 napisał:

Mam pytanie bo taki jeden koles ma problem z gothickiem 3 ma 2 gb ram 2,5 gb mhz i karte
GFORCE 7600 i mu sie gothick 3 tnie to jest chyba wina karty nie bo reszta dobrze
2 gb ram itd ale chba karta za słaba ??

to o mnie chodzi? oj chyba tak. mówiłem ci ze nic tu nie jest zxa słąbe wiec skoncz swoje głupoty pisac. medium detale to powinno smigac az miło(a smiga i na max prawie z płynnoscia co najmniej 25 fps-granica dolna). i to nie chodzi o to ze tnie bo mam slaby sprzet. tłumaczyłem ci juz nie? gothic ma zrypany silnik gry! kup kompa za 50 tysiecy i bedzie ciął.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.02.2007 o 14:12, danzelmario napisał:

> 2 gb ram itd ale chba karta za słaba ??
to o mnie chodzi? oj chyba tak. mówiłem ci ze nic tu nie jest zxa słąbe wiec skoncz swoje głupoty
pisac. medium detale to powinno smigac az miło(a smiga i na max prawie z płynnoscia co najmniej
25 fps-granica dolna). i to nie chodzi o to ze tnie bo mam slaby sprzet. tłumaczyłem ci juz
nie? gothic ma zrypany silnik gry! kup kompa za 50 tysiecy i bedzie ciął.



Przestań sobie języ sprzępić, to nic nie pomoże. 7600Gs to może nie jest szczyt możliwości ale gothic powinien śmigać jak ta lala. Ale patrz dowiadujemy się coraz więcej. Wcześniej ktoś ci objawił że masz za słaby procek, teraz dowiedzieliśmy się że masz za słabą karte. A my głupcy wszystko zwalalismy na gothica!!! Ide się zbiczować w ramach pokuty!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 08.02.2007 o 14:48, TigerXP napisał:

Przestań sobie języ sprzępić, to nic nie pomoże. 7600Gs to może nie jest szczyt możliwości
ale gothic powinien śmigać jak ta lala.

fakt 7600 gs( chodzi jak GT a nawet lepiej) to nei szczyt wydajnosci racja, ale wszystkie gry chodza na med-high bez przyciec!
>Ale patrz dowiadujemy się coraz więcej. Wcześniej ktoś ci objawił że masz za słaby procek, teraz dowiedzieliśmy się że masz za słabą karte.
niedługo sie dowiemy ze mam za wolny DVD i naped dyskietek i dlatego gothic tnie! czego to ludzie nei wymysla..strzel im w łeb a beda dalej głupoty opowiadac ze masz za złąbe to a tamto.. rece odpadaja .

Dnia 08.02.2007 o 14:48, TigerXP napisał:

A my głupcy wszystko zwalalismy na gothica!!! Ide się zbiczować w ramach pokuty!

i ja jutro swojej dziewczynie powiem zeby mnie pobiła bo jestem głupi jak but! zwalam na kod gry a mam po prostu za słąby sprzęt zeby mi gra chodziłą płynnie na jakichlokwiek detalach..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Już to mówiłem, ale się powtorzę...Gothic 3 to wyjątkowo [m] gra!U mojego kolegi chodzi na FULL płynnie, a jego komp, to:

-AMD Athlon 64 3000+,
-GeForce 7600GT,
-1GB RAM(!!!).

Nie wiem czemu ta gra jest takaz [m]...:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

daruj sobie takie wypowiedzi i nie rpzeklinaj bo lamiesz regulamin tego forum

karta karta ale 1 gb ramu duzo daje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.02.2007 o 17:17, Mikex napisał:

Już to mówiłem, ale się powtorzę...Gothic 3 to wyjątkowo [m] gra!U mojego kolegi chodzi
na FULL płynnie, a jego komp, to:

-AMD Athlon 64 3000+,
-GeForce 7600GT,
-1GB RAM(!!!).


aha i co jeszcze. na 1 Gb ramu? na full gra zzera 1.5 GB! fizycznie full płynnosc jest niemozliwa!ze o optymalizacji silnika nie wspomne. a i w miastach slideshow ma napewno. wiec nie koloryzuj. na 2 razy lepszych kompach gra tnie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

mam pytanie kupilem wlasnie radeona x1300 256mg
jak sprawdzic temperature??
GeCube bo takiej firmy mam tego radeona to dobra firma chcialem hisa ale nie bylo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.02.2007 o 18:07, przemo0304 napisał:

mam pytanie kupilem wlasnie radeona x1300 256mg
jak sprawdzic temperature??
GeCube bo takiej firmy mam tego radeona to dobra firma chcialem hisa ale nie bylo

polecam everest . to dobra firma wiec sie nie przejmuj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.02.2007 o 18:30, przemo0304 napisał:

to dobrze kamien z serca:)
nie znam sie na tym za bardzo i niewiedzialem czy dobrze zrobilem
nie wiesz jak sprawdzic temperature?

podobno everestem wiec sprawdz. u mnie jest w sterownikach poakzane np. nie mam everesta(nie chce mi sie szukac i scaigac:P) wiec sprubuj-powinny byc opcje. to sie czujnik nazywa ta opcja czy jakos tak(o ile masz na karcie czukniki jakies)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

juz mam everesta i jest tam czujnik ale nie ma temp karty graficznej
pewnie na karcie nie ma czujnika a takto temp
plyty glownej mam 28
procesor 45
dysk19
mam athlona 2600 xp dobra mam temp??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.02.2007 o 18:52, przemo0304 napisał:

juz mam everesta i jest tam czujnik ale nie ma temp karty graficznej
pewnie na karcie nie ma czujnika a takto temp
plyty glownej mam 28
procesor 45
dysk19
mam athlona 2600 xp dobra mam temp??

jasne. jak najbardziej ok. nie martw sie. skoro masz w kompie tak chłodno to i graficzka jest chłodna-przeciez ci sie nei spali :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.02.2007 o 17:17, Mikex napisał:

Już to mówiłem, ale się powtorzę...Gothic 3 to wyjątkowo [m] gra!U mojego kolegi chodzi
na FULL płynnie, a jego komp, to:

>

Dnia 08.02.2007 o 17:17, Mikex napisał:

Nie wiem czemu ta gra jest takaz [m]...:/


Używanie przekleństw, nie jest mile widziane i nie ma znaczenia czy je ocenzurujesz czy nie. Gdyby chociaż ich użycie było w jakikolwiek sposób uzasadnione...

Ostrzeżenie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

mam jeszcze małe pytanko czy ta karta jest dobra:SAPPHIRE RADEON X1550 512MB DDR2 Premiera w Polsce
Możliwość jednoczesnego włączenia HDR i Antyaliasingu w grach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.02.2007 o 09:31, mazi606 napisał:

mam jeszcze małe pytanko czy ta karta jest dobra:SAPPHIRE RADEON X1550 512MB DDR2 Premiera
w Polsce
Możliwość jednoczesnego włączenia HDR i Antyaliasingu w grach.

Jeśli chodzi o wydajność, jest o wiele gorsza, choćby porównując liczbę potoków/PS/VS 4/4/2 vs 8/12/5 w 7600GS. Nie kupuj też karty z 512MB, bo przez szynę 128bitową i prawdopodobnie wysoki czas dostępu do pamięci(2ns) nie da Ci żadnego przyrostu wydajności, a zapłacisz dużo więcej. Pamiętaj, że najwydajniejsze karty mają pamięci DDR3.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować