Zaloguj się, aby obserwować  
RobeN

Kart Graficznych Kącik (informacje, porównania)

30553 postów w tym temacie

Którą kartę bardziej się opłaca kupić:
GeForce 8800GTX MSI 768MB, DDR3, HDTV, 2xDVI, PCI-E 610/2000
czy
EVGA GEFORCE 8800GTX 768MB (PCI-E) (384-BIT) ????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.09.2007 o 23:31, DJ Danielus napisał:

MSI jest podkręcona.
Więc będzie ona wydajniejsza.
EVGA - zwykły model? Nie podkręcona?



Evga jest pewniejsza. Dobrze wiesz Danielus, że się specjalizuje w 8800GTX i nie mów, że MSI będzie wydajniejsze bo i tak tego nie wykorzysta. A mimo wszystko EVGA jest marką pewniejszą jeżeli chodzi o 8800

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Swoją odpowiedzią zasugerowałem, że MSI będzie wydajniejsze - jest przecież podkręcone. Niestety info o EVGA nie dostałem i nie wiem, czy jest podkręcona, czy nie, moim zdaniem to zwykły model.

Sam też bym brał EVGA (dłuższa gwarancja), ale zależy co 4YoU powie, ale MSI wcale złe nie jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.09.2007 o 10:35, Union Pacific napisał:

Hmm... ten komunikat jest zapewne związany z kartą graficzną, wie ktoś co zrobic, by się go
pozbyc?


Co masz an myśli mówiąc, że chcesz się go pozbyć, jest to program pozwalający na skonfigurowanie sterowników karty graficznej. Jeżeli natomiast wyskakuje ci "sam z siebie" to zapewne masz problem z literką "ć" której to nie możesz wpisać, gdyż domyślnie po zainstalowaniu skrót alt+c jest przechwytywany przez ten program jako jego wywołanie (dlatego on się pojawia). Aby to rozwiązać wybierz Hotkeys i w ustawieniach zmień skrót oraz wyłącz hotkeye.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za pomoc. Zauważyłem też, że Gothic, jedynka i dwójka mają okropne problemy z grafiką, opisałem to w temacie "Gothic II: Noc Kruka". Za cholere nie mam pojęcia, jak optymalnie to dobrać, aby wyeliminować ten błąd, sam z siebie tak się zrobił ://

20070909112516

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam,
Szukam karty graficznej tak do ok 900 zł. Jaką katrę w takiej cenie byście polecali.
Wiem, że za ok 200 zł drozej można kupić GeForca 8800, ale nie zależy mi obecnie na karcie zgodnej z DX 10. Ważne, aby była wydajna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.09.2007 o 13:30, Aragoth napisał:

Witam,
Szukam karty graficznej tak do ok 900 zł. Jaką katrę w takiej cenie byście polecali.
Wiem, że za ok 200 zł drozej można kupić GeForca 8800, ale nie zależy mi obecnie na karcie
zgodnej z DX 10. Ważne, aby była wydajna.


ja polecam ATI X1950XT ewentualnie X1900XTX 512mb cena gdzies po 600zl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.09.2007 o 13:31, MLODY2K6 napisał:

> Witam,
> Szukam karty graficznej tak do ok 900 zł. Jaką katrę w takiej cenie byście polecali.
> Wiem, że za ok 200 zł drozej można kupić GeForca 8800, ale nie zależy mi obecnie na karcie

> zgodnej z DX 10. Ważne, aby była wydajna.

ja polecam ATI X1950XT ewentualnie X1900XTX 512mb cena gdzies po 600zl


A jakieś karty Ge Force??
Które byście ewentualnie polecali??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Karta firmy XFX jest podkręcona i to ona będzie posiadała w takim razie najlepszą wydajność.
Jeżeli masz wystarczające fundusze to polecam GPU od EVGA (zmienione chłodzenie i też jest podkręcona).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 09.09.2007 o 13:37, Aragoth napisał:

A jakieś karty Ge Force??
Które byście ewentualnie polecali??


ja GF z seri 7 wogole nie polecam. Nie podobaja mi sie, a wydajnoscia sa troche slabsze od ATI.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wiedźmin zbliża się wielkimi krokami i postanowiłem zacząć rozglądać się za kartą graficzną pod niego. Mój obecny sprzęt to zupełnie niemodernizowany (z wyjątkiem wymiany monitora) od ponad czterech lat AthlonXP 2200+, 1GB RAM DDR i GeForceTi4800SE. Szukam czegoś co pozwoli odpalić Witchera. Nie zależy mi w chwili obecnej na fajerwerkach graficznych, i super płynności w rozdzielczościach 1600x1200. Cena prawdę mówiąc nie ma większego znaczenia, ale bez przesady - nie oferujcie mi wymiany całego kompa, bo tą mam zaplanowaną za jakiś rok czy półtora. Chciałbym uniknąć także najprostszego rozwiązania, czyli kupna najdroższej karty pod AGP, bo wiem, że i tak nie wykorzystam pełni jej możliwości gdyż będzie blokowana przez kiepską wydajność innych podzespołów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować