Zaloguj się, aby obserwować  
RobeN

Kart Graficznych Kącik (informacje, porównania)

30553 postów w tym temacie

Dnia 10.09.2007 o 19:39, Mr.P napisał:


Jezeli czytam opis i w nim sa bledy typu: karta 8800 gts a ponizej pisze: chipset typu 8600 to znaczy, ze cos jest nie tak.
Przy tak wypasionych kartach roznica w wydajnosci czy jakosci jest delikatnie mowiac znikoma. Kup obojetnie jakiej firmy karte 8800 gts i ewentualnie podkreci sie ja poprzez bios. W taki sposob z gts zrobisz prawie gtx z ta roznica, ze bedzie mniej pamieci i mniej zunifikowanych procesorow co bedzie nadrobione wyzszymi taktowaniami gpu (okolo 620 mb).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Eh, a nie da się tego naprawić bez użycia jakichś dodatkowych programów? Jeden już ściągnięty program doprowadził mnie do reinstalacji karty, a nie chce znów tego powtarzać. :/ Problem nie musi może wymagać tak drastycznych środków.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.09.2007 o 20:18, DJ Danielus napisał:

Płyty może się gdzieś jeszcze tam trafią, ale trudno będzie.
Obecnie Socket A jest raczej wymarły....


Wcale że nie ;) Największe sklepy w Polsce czyli znak i komputronik mają ;) AsRocka właśnie ;p Wiem bo sam takową potrzebowałem kiedyś ;p ale nie kupiłem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.09.2007 o 20:19, Union Pacific napisał:

Eh, a nie da się tego naprawić bez użycia jakichś dodatkowych programów? Jeden już ściągnięty
program doprowadził mnie do reinstalacji karty, a nie chce znów tego powtarzać. :/ Problem
nie musi może wymagać tak drastycznych środków.


To nie jest nic drastycznego....zrob to co jest na fotce ponizej tzn. uzywajac tych dwoch sowakow obniz o powiedzmy 100 mb zegary Twojej karty i przetestuj ja grajac w to co robilo bledy.

20070910203438

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No to w takim razie przyznam Ci rację.
Sam osobiście w dobrych sklepach komputerowych się nie spotkałem (i zapewne stąd ta opinia), ale myślę, że to są części na składzie, bo produkcja byłaby nieopłacalna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.09.2007 o 20:35, Misquamaqus napisał:

> Eh, a nie da się tego naprawić bez użycia jakichś dodatkowych programów? Jeden już ściągnięty

> program doprowadził mnie do reinstalacji karty, a nie chce znów tego powtarzać. :/ Problem

> nie musi może wymagać tak drastycznych środków.

To nie jest nic drastycznego....zrob to co jest na fotce ponizej tzn. uzywajac tych dwoch sowakow
obniz o powiedzmy 100 mb zegary Twojej karty i przetestuj ja grajac w to co robilo bledy.


Z tego co widzę, ten program jest do oveclockingu, nie wiem, czy nie uszkodzi mojej karty. Na pewno zadziała na Radeonie 9550? I skąd go pobrać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.09.2007 o 19:45, dawidos170 napisał:

Nie słuchaj Danielusa jest jeszcze możliwość dostać płytę pod Socket A


Tylko na co mi płyta pod Socket-A ???
Mam swoją i zamierzam ją jakoś w przyszłym roku wymienić, kupując całą nową budę (no może skrzynka Chiefteca zostanie, bo mi się podoba, ale zasilacz 360W może być przymały).
Teraz w ciągu najbliższych dni, tygodni chce kupić grafikę pod AGP, na której mógłbym odpalić Wiedźmina. Ale nie mam zamiaru kupować najdroższej jaka jest na rynku, tylko po to by siedziała sobie wykorzystywana w połowie, bo okaże się, że mój procesor ją blokuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Włączasz, dajesz Main. Przy nazwie karty jest Customize, klikasz - wysuwa się pięć okienek klikasz pierwsze z GPU i masz taktowanie. Reszta to już postępujesz wg. rad Misquamaqus.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.09.2007 o 21:15, Klimos napisał:

> Nie słuchaj Danielusa jest jeszcze możliwość dostać płytę pod Socket A

Tylko na co mi płyta pod Socket-A ???


Mi się nie pytaj ;) Ja tylko weryfikuję opinię Danielusa, który twierdzi,że tych płyt nie idzie dostać w sklepie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy dobrze wchodzę? Jak zmieniam tym suwakiem na dół, i daje Zastosuj, to mi pisze, że najpierw trzeba da Test, no i jak ten Test się skończy, niby wszystko przestawione, daje Zastosuj, i resetuje całe ustawienie suwaczków, do pozycji początkowej. :/

20070910213102

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dobra, nich Ci będzie - znalazłem ostatnią sztukę w dobrym sklepie w Krakowie! morele.net
Do innych nie patrzę (nawet nie wiem jakie są). Szkoda, że tylko AsRocki są...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.09.2007 o 21:31, Union Pacific napisał:

Czy dobrze wchodzę? Jak zmieniam tym suwakiem na dół, i daje Zastosuj, to mi pisze, że najpierw
trzeba da Test, no i jak ten Test się skończy, niby wszystko przestawione, daje Zastosuj, i
resetuje całe ustawienie suwaczków, do pozycji początkowej. :/


No i co ?....jakies pozytywne efekty ?.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.09.2007 o 21:51, FerraEnzo napisał:

Sory za off topa,ale jak zrobiles takie fajne tło na forum??


Jak uruchomisz forum to na dole jest zakladka "ustawienia", w ktorych jest mozliwosc zmiany tla...tak zwany skin....dalem na "carbonize".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.09.2007 o 21:29, dawidos170 napisał:

Mi się nie pytaj ;) Ja tylko weryfikuję opinię Danielusa, który twierdzi,że tych płyt nie idzie dostać w sklepie ;)


Jak się uprzesz to może i dostaniesz, tylko pytam znów "po co ?" ;)
W chwili obecnej za taką samą cenę idzie kupić sprzęt sporo wydajniejszy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować