Zaloguj się, aby obserwować  
RobeN

Kart Graficznych Kącik (informacje, porównania)

30553 postów w tym temacie

Dnia 08.05.2009 o 16:21, marcinsud napisał:

http://osnews.pl/straty-nvidii/ powiem wam, że nieciekawa sytuacja wśród zielonych,
ale trochę sobie na to zasłużyli tymi odgrzewanymi kotletami. Bardzo zależałoby mi jednak,
na tym by się trochę polepszyło, bo robią lepsze stery (co prawda zamknięte binarki,
ale przynajmniej działają) na niewindowsy od ATI


Jak nvidia splajtuje i zakonczy dzialalnosc, to ja przenosze sie na inna planete :).
Crapowatych ati nie mam zamiaru kupowac....jedna porazka az nadto mnie zniechecila.

Zieloni !!....Zieloni !!....Zieloni !!!. :)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja używam kart ATI / obecnie AMD/ATI / już szósty rok i jestem zadowolony,nie rozumiem tych wojen tzw.fanbojów poszczególnych firm,oraz polityki producentów grafiki i gier: większość gier robiona jest pod Invidię,mimo że ATI ma wydajniejsze karty - jeśli chce się grać w standardowej rozdzielczości / 1280x1024 / i mieć pewność że każdy tytuł pójdzie,to Invidia,a jeśli chce się grać na większym monitorze,w wyższych rozdzielczościach,ale bez zapewnienia że każda gra pójdzie,to AMD/ATI - tak mówi większość.
Ja tam jestem z Radeonów zadowolony.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jakie crapy, chyba nie ma lepszych kart w stosunku cena/jakość. Pzrykładem 4850/70 rok temu, przykładem teraz 4770 a wcześniej 3870 czy 2600XT. Ja się po 8 latach z NV (TNT, TNT 2 M64, 6800GT, 7800GTX) przesiadłem na ATI i nie narzekam :-).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.05.2009 o 16:44, lis_23 napisał:

Ja używam kart ATI / obecnie AMD/ATI / już szósty rok i jestem zadowolony,nie rozumiem
tych wojen tzw.fanbojów poszczególnych firm,oraz polityki producentów grafiki i gier:
większość gier robiona jest pod Invidię,mimo że ATI ma wydajniejsze karty - jeśli chce
się grać w standardowej rozdzielczości / 1280x1024 / i mieć pewność że każdy tytuł pójdzie,to
Invidia,a jeśli chce się grać na większym monitorze,w wyższych rozdzielczościach,ale
bez zapewnienia że każda gra pójdzie,to AMD/ATI - tak mówi większość.
Ja tam jestem z Radeonów zadowolony.


No i bardzo dobrze, ze jestes zadowolony :).
O to wlasnie chodzi, zeby byly dwa obozy. To normalna zecz na swiecie. Biale-czarne, dobre-zle itp.
Gorzej by bylo, gdyby wszyscy wychwalali jednego.
Nic w tym chorego czy zlego, ze ktos mowi, ze "ten jest do bani a ten jest swietny"...to jest prywatne zdanie i trzeba je szanowac.
Czasami tylko trzeba uwazac na dobor slow, bo mozna kogos obrazic a tu na forum jest wielu zadziornych userow :))).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.05.2009 o 16:51, Misquamaqus napisał:

a tu na forum jest wielu zadziornych userow :))).


:D - to chyba o mnie mowa xD

(nie mogłem się powstrzymać)

BTW, dobrze tak skurczybykom (mowa o nvidi oczywiście)


@igor8472


ATI chyba jednak pozostanie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.05.2009 o 17:10, GANGSTERR napisał:

:D - to chyba o mnie mowa xD



:)))...wiedzialem, ze nie wytrzymsz....LOL.

Szkoda by bylo, gdyby zieloni odpadli. Ceny radkow poszlyby w gore i tak na dobra sprawe spadla by sprzedaz.
Wszystko by sie pokielbasilo.

Zdrowko Gangster :))...wlasnie sobie drinkujemy z kumplem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 08.05.2009 o 17:19, Misquamaqus napisał:

Szkoda by bylo, gdyby zieloni odpadli. Ceny radkow poszlyby w gore i tak na dobra sprawe
spadla by sprzedaz.
Wszystko by sie pokielbasilo.


racja, choć nie zapominajmy, że słabo przędące firmy najczęściej są wykupywane, a jako, że Intel jest największym producentem układów graficznych to wydaje mi się, że właśnie Intel wykupiłby NVidie, przynajmniej zaczęliby robić wydajne układy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.05.2009 o 18:20, marcinsud napisał:

racja, choć nie zapominajmy, że słabo przędące firmy najczęściej są wykupywane, a jako,
że Intel jest największym producentem układów graficznych to wydaje mi się, że właśnie
Intel wykupiłby NVidie, przynajmniej zaczęliby robić wydajne układy.


To bardzo mozliwe z tym intelem....
Czyzby tak slabo staly firmy kart graficznych, zeby zostawaly wykupywane przez kolosow od cpu ?.
Ati polaczone z amd, a teraz zanosi sie na fuzje intel- nvidia. Ale bedzie jazda :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 08.05.2009 o 17:19, Misquamaqus napisał:


:)))...wiedzialem, ze nie wytrzymsz....LOL.

;) - bo piłem ;p

Dnia 08.05.2009 o 17:19, Misquamaqus napisał:

Szkoda by bylo, gdyby zieloni odpadli. Ceny radkow poszlyby w gore i tak na dobra sprawe
spadla by sprzedaz.
Wszystko by sie pokielbasilo.

nie mówie, że mają zbankrutować, ale żeby ich tak solidnie przycisneło ;) bo czują się zbyt pewnie i zbytnio sobie pogrywają z potencjalnym klientem

Dnia 08.05.2009 o 17:19, Misquamaqus napisał:

Zdrowko Gangster :))...wlasnie sobie drinkujemy z kumplem.

j/w, zdrówko ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Z tego co czytalem, to nvidia ma problemy finansowe i to coraz bardziej sie poglebiajace.
Zeby taki kolos wpadal w agonie....jestem zalamany :(((.
Co ja teraz zrobie ?, przecierz do konca zycia nie zostane na gtx 285 :((.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 08.05.2009 o 19:11, Misquamaqus napisał:

Co ja teraz zrobie ?, przecierz do konca zycia nie zostane na gtx 285 :((.

no cóż, kupisz ATI :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 08.05.2009 o 18:55, Misquamaqus napisał:

To bardzo mozliwe z tym intelem....
Czyzby tak slabo staly firmy kart graficznych, zeby zostawaly wykupywane przez kolosow
od cpu ?.
Ati polaczone z amd, a teraz zanosi sie na fuzje intel- nvidia. Ale bedzie jazda :).


Przecież Intel już teraz ma większość rynku gpu. Co prawda o kant du.. z tymi układami, ale nie każdy graczem jest ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zakupiłem radzia 4770 i jak zwykle koopa, nie ma sterowników do tej karty OMG Jak ktoś takowe zna proszę o info ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.05.2009 o 23:53, gaweyn napisał:

Zakupiłem radzia 4770 i jak zwykle koopa, nie ma sterowników do tej karty OMG Jak ktoś
takowe zna proszę o info ^^


jaki system?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.05.2009 o 23:53, gaweyn napisał:

Zakupiłem radzia 4770 i jak zwykle koopa, nie ma sterowników do tej karty OMG Jak ktoś
takowe zna proszę o info ^^


eeee? najnowsze catalysty (wersje 9.4)? sterowniki zamieszczone na płycie CD która jest w opakowaniu z grafą?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.05.2009 o 23:58, GANGSTERR napisał:

> Zakupiłem radzia 4770 i jak zwykle koopa, nie ma sterowników do tej karty OMG Jak
ktoś
> takowe zna proszę o info ^^

eeee? najnowsze catalysty (wersje 9.4)? sterowniki zamieszczone na płycie CD która jest
w opakowaniu z grafą?


no płytę mogę sobie wsadzić sterowniki 9.4 nie współpracują z tą kartą... Catalyst nie potrafi jej poprawnie wykryć i tyle..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pytanie co kryje się pod "nie potrafi jej poprawnie wykryć"... Sterownik się nie instaluje czy jak?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.05.2009 o 10:14, Luk4s napisał:

Pytanie co kryje się pod "nie potrafi jej poprawnie wykryć"... Sterownik się nie instaluje
czy jak?


Już sobie poradziłem. Poprostu sterowniki nie są kompatybilne z tą kartą. Trzeba sobie samemu zedytować plik tekstowy sterownika i dodać linijkę kompatybilności.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować