Zaloguj się, aby obserwować  
RobeN

Kart Graficznych Kącik (informacje, porównania)

30553 postów w tym temacie

Wszystko możliwe, przy słabym zasilaczu po prostu będziesz miał problemy z samym kompem, resety, niestabilne działanie, wywalanie gier na pulpit, w najgorszym przypadku pójdzie z dymem i z reguły pociąga za sobą inne komponenty komputera

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie ma takiego w tym budżecie, Modecom MC- 350W/ChieftecGPS 350W/400W, ewentualnie Delta/Fortron z allegro ale to do starszych komputerów się kupuje,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.07.2009 o 17:15, sepokiu napisał:

aAe X1650 działał?? A co przy nowej karcie pojdzie z dymem?:)



Mi przy nowej karcie 9600 GT i przy starym sasilaczu IBOX 400 W poszła płyta główna. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie czysto teoretyczne:) z suchych liczb wynika ze taka 8800Gt bije na głowe radka3650 i ja to wiem, ale na ile więcej fpsów moge liczyć w grze typu cod4? przykładowo na radku 3650 mam 70 to na 8800 gt ile bede mógl wyciagnąc? oczywiscie w tych samych ustawieniach graficznych:):) pozdr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Cod 4 to akurat kiepskie porównanie bo tag ra jest dobrze zoptymalizowana, patrz raczej na te bardziej wymagające. Z prkatyki jak gra ma ponad 50 fps to czy to będzie 52 czy 90 róznicy oko nie zobaczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

POdałem za przyklad cod4 bo chce zmienic karte graficzna z mysla o nadchodzącym cod6 :0 a nie jestes mi w stanie powiedziec na jaki przyrost moge liczyć:)? bo bencharmki pokazuja że powinna byc ok 3 razy szybsza:) ale to tylko teoria:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.07.2009 o 17:02, FerraEnzo napisał:

POdałem za przyklad cod4 bo chce zmienic karte graficzna z mysla o nadchodzącym cod6
:0 a nie jestes mi w stanie powiedziec na jaki przyrost moge liczyć:)? bo bencharmki
pokazuja że powinna byc ok 3 razy szybsza:) ale to tylko teoria:)


A to już zależy od procesora - zbyt wolny "przyblokuje" kartę graficzną i wzrost fps-ów będzie niewielki, tym niemniej, jeśli proc jest wystarczająco dobry, to można liczyć na mniej więcej 2x wyższą ilość fps-ów. Notabene, w podobnej cenie chyba da radę upolować Radeona HD4850, kartę o jeszcze wyższej wydajności.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Az wstyd sie przyznać ale mój proc jest dosyć wolny to Intel Pentium D 2,6 Ghz. Niestety nie będę mógł sobie pozwolić teraz na wymianę proca i dlatego chciałem wymienić kartę. Ten procek raczej będzie "dusił" 8800 Gt?? w takim wypadku jakiej karty by on nie dusił? ale szybszej od radka 3650 :)??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.07.2009 o 10:59, FerraEnzo napisał:

Az wstyd sie przyznać ale mój proc jest dosyć wolny to Intel Pentium D 2,6 Ghz. Niestety
nie będę mógł sobie pozwolić teraz na wymianę proca i dlatego chciałem wymienić kartę.
Ten procek raczej będzie "dusił" 8800 Gt?? w takim wypadku jakiej karty by on nie dusił?
ale szybszej od radka 3650 :)??


Hmmm....chyba takiej nie ma - Pentium D to właśnie poziom w sam raz dla tego Radeona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam. Wymieniałem sobie wczoraj kartę graficzną z GeForce GTX 260 na GTX 275. Wybrałem firmę Gigabyte. I teraz pytanie czy dobrze wybrałem? Bo mogę ją jeszcze wymienić na kartę firmy Asus i EVGA.

Proszę o odp. :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Według mnie bardzo dobrze wybrałeś. Karta sporo ponizej 1000zł a parametry znakomite. Już na standardowych ustawieniach walczy z GF 285. Najlepszy wybór jakosć/cena.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.07.2009 o 18:10, HumanGhost napisał:

Według mnie bardzo dobrze wybrałeś. Karta sporo ponizej 1000zł a parametry znakomite.
Już na standardowych ustawieniach walczy z GF 285. Najlepszy wybór jakosć/cena.


No wielkie dzięki. Bałem się że źle wybrałem. A tu proszę nieźle śmiga w moim kompie. No i daje większego kopa niż GF GTX 260.

Dzięki za odp. :]
Pozdro. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ale ty tą kartę wymieniłeś z dopłatą czy kupiłeś nową a tego Geforce GTX 260 dałeś do szafy i tam leży?

Czarek188 na razie różnicy między GTX 260 a GTX 275 nie ma bo na GTX 260 każda gra pójdzie na Max detalach tak samo jak na GTX 275.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam.
Chcę kupić GF9600GT Gigabyte 512mb Silent Cell.
I mam pytanie czy jeśli ustawie np wentylator 100mm z boku karty to czy da to jakiś dobry efekt? Zależy mi na ciszy wiec tylko dlatego chce pasywne chłodzenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.07.2009 o 10:31, Pawlo09 napisał:

Ale ty tą kartę wymieniłeś z dopłatą czy kupiłeś nową a tego Geforce GTX 260 dałeś do
szafy i tam leży?

Czarek188 na razie różnicy między GTX 260 a GTX 275 nie ma bo na GTX 260 każda gra pójdzie
na Max detalach tak samo jak na GTX 275.


Wymieniałem tą kartę za dopłatą 200 zł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować