Zaloguj się, aby obserwować  
RobeN

Kart Graficznych Kącik (informacje, porównania)

30553 postów w tym temacie

Dnia 13.12.2009 o 16:04, Tomek1120 napisał:

Czyli raczej nie ma szans na to, że się w styczniu pojawią?

Fermi jako Tesla, Quadro byc moze. my gracze zaczekamy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.12.2009 o 16:33, Luk4s napisał:

> Czyli raczej nie ma szans na to, że się w styczniu pojawią?
Fermi jako Tesla, Quadro byc moze. my gracze zaczekamy.

Mi chodzi o kartę za góra 800zł. Coś o mocy podobnej lub większej niż GTX 260, najlepiej z DX11.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Od dłuższego czasu noszę sie z zakupem karty graficznej. Początkowo miałem kupić 9600gt ale ostatnio pomyślałem że różnica między cenami 9600 a 9800 jest dosć mała. I tu mam pytanie. W jaką wersję GF 9800 warto zainwertować? Chodzi mi głównie o dobrą wydajność w grach.
Czy ta karta pasowałby do zestawu sprzętu który posiadam?
AMD Athlon 4200+ Dual-Core 2.21Ghz x2
1GB RAM.
Poprosiłbym też o propozycję jakiegoś w miarę dobrego i stosunkowo taniego zasilacza, który udźwignąłby tą kartę.
Będę bardzo wdzięczny za pomoc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zainstalowałem właśnie nowe sterowniki ATI - 9.12.
Zaraz potem zainstalowałem ten hotfix do 9.12 - http://support.amd.com/us/kbarticles/Pages/ATICatalyst912Hotfix.aspx.

Czy to prawidłowa kolejność, czy może ten hotfix w ogóle nie był potrzebny? ;>

I jeszcze co do odinstalowania - kiedy wyjdą sterowniki 9.13 to mam tego hotfixa odinstalować, czy on się sam usunie jakoś, czy jak postąpić? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.12.2009 o 12:51, kaczek93 napisał:

Od dłuższego czasu noszę sie z zakupem karty graficznej. Początkowo miałem kupić 9600gt
ale ostatnio pomyślałem że różnica między cenami 9600 a 9800 jest dosć mała. I tu mam
pytanie. W jaką wersję GF 9800 warto zainwertować? Chodzi mi głównie o dobrą wydajność
w grach.
Czy ta karta pasowałby do zestawu sprzętu który posiadam?
AMD Athlon 4200+ Dual-Core 2.21Ghz x2
1GB RAM.
Poprosiłbym też o propozycję jakiegoś w miarę dobrego i stosunkowo taniego zasilacza,
który udźwignąłby tą kartę.
Będę bardzo wdzięczny za pomoc.

gdybym teraz miał kupić 9800GT to wziąłbym tą od Zotaca, sam mam od Gigabyte''a i spisuje się też dobrze, a co do drugiego pytania, cóż, nie znam się aż tak dobrze ale raczej nie powinno być problemów dużych, jedyne co to trochę ramu mało masz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam. Mam pytanie. Czy zasiłka 350W utrzyma kartę graficzną GeForce Bliss 7600GT? Moim zdaniem tak, ale spieram się z kimś kto ma wątpliwości i chcę się upewnić xd Po prostu suche pytanie - nic więcej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja mam takie pytanko. Mam Gf 9800gt ktory obecnie jest w naprawie. Zastanawiam sie czy warto go wymienic na cos mocniejszego z serii GTX ? Raz ze moja karta z chłodzeniem zalmana chodzi glośno jak ruski czołg o_0 Dwa że ciagle nawala. Trzy nie jest tak super wydajna jak miała być. I teraz moje pytanie czy opłaca sie wymieniać skoro mam monitor 19'' i czy faktycznie bedzie mozna odczuc tą roznice ?

konfig mam wydaje mi sie wystarczający do GTX (chociaz moge sie mylic)
RAM 4Gb
Procek C2D E8500 (bez OC)
zasilacz OCZ MOD-Xtream 600W

A i jeszcze jedno pytanie. Czy GTX pracuja tak glosno jak moj 9800 ? Mam teraz zastepczego palita 9400 i chodzi cichutko.(dobra wiem ze to 9400..)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

9800GT cena koło 350zł, w tej cenie masz szybszego HD4770 i jego bym kupował
Zasilacz Fortron FSP400-60GHN 400W w cenie 159 zł spokojnie da radę z tym zestawem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.12.2009 o 16:23, blacklio2 napisał:

O konfig się nie bój jest OK, monitor 19" tutaj za dużo nie powalczysz, nie bardzo widzę
sens wymiany karty


Hmm. A jakas inna karta, ktora by chodzila nieco ciszej i nie byla tak awaryjna ? moze jakas inna wersja tego GF9800 ? mam teraz 1gb/256bit gddr3

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.12.2009 o 16:20, blacklio2 napisał:

9800GT cena koło 350zł, w tej cenie masz szybszego HD4770 i jego bym kupował
Zasilacz Fortron FSP400-60GHN 400W w cenie 159 zł spokojnie da radę z tym zestawem


Bo mój shitowy zasilacz, który był razem z obudową raczej tego nie uciągnie, mam rację?

20091219162819

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować