Zaloguj się, aby obserwować  
RobeN

Kart Graficznych Kącik (informacje, porównania)

30553 postów w tym temacie

Dnia 15.04.2007 o 18:34, Mikex napisał:

Wiem, że JESZCZE nie ma, ale ma być i chciałbym zobaczyć jej PRZEWIDYWANĄ konfiugrację(tej
karty:P). Wiecie, 1300zł drogą nie chodzi....


O ile wiem , jest spora szansa, że pojedynczy Radeon z serii X2xxx będzie w stanie pokonać wydajnością 8800GTX w trybie SLI. Więc prawdopodobnie średnia półka cenowa zdoła pokonać Geforce''a o jakieś 25%. Ale na razie to tylko teorie, bo w praktyce danych brak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 15.04.2007 o 23:11, ziptofaf napisał:

Czemu akurat Galaxy?

Hmm z tego co wiem to galaxy jest dobrą firmą. Dobre pamięci, chłodzenie... Karty bardzo dobre. I w miarę tanie. Teraz mam kartę galaxy i myślę, że następna też będzie galaxy. Jestem zadowolony z tej firmy ; )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.04.2007 o 23:11, ziptofaf napisał:

> Którą z tych kart opłacałoby się bardziej kupić, tzn. czy jest duża różnica w wydajności?

> Galaxy GF 7600GS 256 Mb GDDR3 128 bit, czy Galaxy GF 7600GT 256Mb GDDR3 128
bit


Czemu akurat Galaxy? Poszukaj jakiegoś MSI, czy Asusa. Najlepiej oczywiście 7600GT - te 10-15%
różnicy w wydajności jest.


Ja bym wybrał GF 7600GT - karta już jest fabrycznie podkręcona(zresztą tak jak 7600GS). Mogę powiedzieć Ci tak - jeśli wybierzesz 7600GS to nie znajdziesz lepszej karty w tej cenie, a jeśli wybierzesz GF7600GT - to nie mam pojęcia ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

a wiadomo coś o nowych sterownikach pod xp od nvidi bo od początku grudnia kiedy wydali ostatnie cisza ? czyżby już tylko dla visty robili ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

OFICJALNE TESTY GF 8500/8600! http://pclab.pl/art25979-18.html

Mój Boże, porażka totalna! Liczyłem, że na 8600GT za te 550zł pogram w 1280x1024 z wszystkimi efektami i maxymalnymi detalami w CoH, Supreme Commander itd, a tu lipa, nie włącze naraz HDR i AA bo się zadusi! Co z tego że wydajność jak 7900GS i jest tańsze, ale w dzisiejszych czasach liczyłem, że gry z DX9 powinny iść już na max detalach do rozdziałki 1280. I taka przepaść między 8800GTS a 8600GTS a różnica w ceny mała - klapa! Premiera Radeon HD już 14 maja, liczę na sukces.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

/../

Hmmm....., gorzej niż źle, szkoda wielka, dlatego nie opłaca się kupować tych kart, tak myslę, lepiej dołożyć trochę i kupic 8800 GTS, ehh....pojechali Panowie z nVIDII :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.04.2007 o 17:29, Kris_bla napisał:

A panowie z ATI nie zrobili nic, a bledow nie popelnia tylko ten co nic nie robi... takze chill
out ;-P


Tak jasne, już widzę jak ich karty są droższe i gorsze. Już widzę że 65nm vs. 80nm będzie słabsze, droższe, mniej wydajne. AMD-ATI teraz dołoży ostro do pieca i NV będzie się musiała pozbierać dopiero z G90, ale to i tak nic im nie da, wsparcie AMD jest dla nich za dużym wyzwaniem. Chyba że połączą się z Intelem, chociaż jak nie zdążą to Intel swoją grafę wypuści i NV na lodzie zostanie. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.04.2007 o 17:10, marian538 napisał:

/../

Hmmm....., gorzej niż źle, szkoda wielka, dlatego nie opłaca się kupować tych kart, tak myslę,
lepiej dołożyć trochę i kupic 8800 GTS, ehh....pojechali Panowie z nVIDII :(


Tak tyle że jeśli ktoś ma LCD a zapewne wiele z nas[w tym ja] to zakup GF8800 to jak wyrzucenie tego tysiaka przez okno ta karta na monitorach LCD traci swą moc!! Zdecydowanie odradzam zakup tej karty jak macie LCD-ki
bo zdziwicie się jak mój kumpel...:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.04.2007 o 18:33, Blackbeard napisał:

> /../


Ja wiem co może 8800GTS z lcd. Wlaśnie tam pokazuje swoje możliwości, te słabsze na pewno bedą mieć gorsze wyniki, ale to w wysokich rozdzielczościach seria 8 pokazuje swoją moc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.04.2007 o 18:39, marian538 napisał:

> > /../

Ja wiem co może 8800GTS z lcd. Wlaśnie tam pokazuje swoje możliwości, te słabsze na pewno bedą
mieć gorsze wyniki, ale to w wysokich rozdzielczościach seria 8 pokazuje swoją moc.

Wiem że wiesz:) Ale najpierw znalazłem to w necie a potem pisali o tym w CD-A, hmm dziwne....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.04.2007 o 18:34, Kris_bla napisał:

Nawet jak beda slabsze, bo musza byc to nie beda robily takich problemow jak wszystkie karty
pozal sie Boze ATI-AMD ;-P


Problemy? Teraz nie będzie problemów. A zresztą nie wiem o problemach Radków. Jeden napisze, że mu wolno chodzi, drugi że coś tam, trzeci że gra nie działa. I tak w sumie to w ogóle te karty są do niczego. Jednak jak już ktoś ma i ma dobrze skonfigurowany komp to takie X1650XT lub X1950 są świetne, biją tego 8600GTS. Zresztą po co się kłócić, po 14 maja zobaczymy kto będzie liderem. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.04.2007 o 16:42, Galadin napisał:

OFICJALNE TESTY GF 8500/8600! http://pclab.pl/art25979-18.html


Pozostaje mi tylko odetchnąć z ulga że kupiłem nie dawno 8800 GTS. Wszyscy mówili: poczekaj bo te nowe karty będą super... A nowe karty jak się okazało to niezłe kastraty i te 128 bit też swoje robi. Zdecydowanie poniżej ocekiwań :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.04.2007 o 18:56, Blackbeard napisał:

Ciekawe jest to połączenie AMD+ATI, bo moze NVIDIA zbankrutuje? Lepiej będzie kupic procek
i kartę w jednym.... no, ciekawie się robi ostatnio:)


Ta, tylko ciekawe ile takie coś będzie kosztować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.04.2007 o 19:07, Ecko09 napisał:

> Ciekawe jest to połączenie AMD+ATI, bo moze NVIDIA zbankrutuje? Lepiej będzie kupic procek

> i kartę w jednym.... no, ciekawie się robi ostatnio:)

Ta, tylko ciekawe ile takie coś będzie kosztować.


Myśle że nikt kto pracuje w takiej firmie jak ATI czy AMD głupi nie jest i cena będzie ileś tam niższa od średniej karta+procesor kupowane osobno. Choc na tę chwilę od AMD lepsze są Intele a od ATI NVIDIA z jej serią 88
ale nie wiadomo co się stanie gdy ATI wypuści swoje karty zgodne z DX10.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować