Zaloguj się, aby obserwować  
RobeN

Kart Graficznych Kącik (informacje, porównania)

30553 postów w tym temacie

Mógłbym zapodać, ale gazetę... Akurat nie ma tego na stronie, ale jeżeli mieszkasz w Małopolsce lub na Śląsku (tak są rozprowadzane to kup) jedyne 1,50zł.


A ile wyciąga Ci FPS? Jaka mapa jest w demku?

20070917150038

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.09.2007 o 14:39, DJ Danielus napisał:

Radeon HD 2900 XT zmiażdżył GF''y 8800 GTS
W 1600 x 1200 oferuje wyższą płynność niż GF''y w 1280 x 1024 - to się nazywa zwycięstwo!

Moim zdaniem po prostu Bioshock lubi jednostki cieniujące ATI oparte na wektorach.


A może tak dla porównania zajrzyj tu:
http://www.firingsquad.com/hardware/bioshock_directx10_performance/page5.asp
I kto tu kogo miażdży? :D

Dziwne, dwa różne testy i tak odmienne wyniki? A może sterowników albo ustawień różnych użyli? Mógłbyś to sprawdzić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.09.2007 o 15:09, Zebius napisał:

Dziwne, dwa różne testy i tak odmienne wyniki? A może sterowników albo ustawień różnych użyli?
Mógłbyś to sprawdzić?


Ja od dawna uważam, że większość zagranicznych testów to oszustwo. Trzeba czytać te z polskich serwisów - są dużo pewniejsze. Powinny się pojawić niedługo po premierze gry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.09.2007 o 15:11, DJ Danielus napisał:

Sorka - tamte testy były na DX9, przepraszam, że nie umieściłem info o wersji bibliotek.
Stery w najnowszej wersji.


Danielus a podaj test 2900XT vs 8800GTX :>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.09.2007 o 15:01, DJ Danielus napisał:

Mógłbym zapodać, ale gazetę... Akurat nie ma tego na stronie, ale jeżeli mieszkasz w Małopolsce
lub na Śląsku (tak są rozprowadzane to kup) jedyne 1,50zł.


A ile wyciąga Ci FPS? Jaka mapa jest w demku?



Podobnie jak w linku od Zebiusa a co do planszy to jest poczatek gry....najpierw jest dlugi filmik a potem wychodze z takiego "baniaka" i dopiero zbieram bron ( w tym przypadku to jest jakis klucz ), potem ide do gory i wszczykuje sobie jakies swinstwo i moge razic pradem.
Gdybym mial lepszy procek...hmm....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W testach poziomy:
Arcadia - Korytarz
Arcadia - Wodospad
Arcadia - Las
Neptunes
Neptunes - Tunel

Takie coś... W każdym z testów wygrywa Radeon, jak pojawi się na stronce to zaraz wam dam do przeczytania.
Za tydzień testy w DX10.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.09.2007 o 18:42, DJ Danielus napisał:

Sie robi:
http://www.egielda.com.pl/?str=art&id=2859

Ale tak jak mówię - w Bioshocku ATI dostało cudowną moc! DX9, żeby nie było.



W Far Cry też w pewnym momencie super moc - ta karta jest normalnie spieprzona. Bo jak wytłumaczysz lanie na poziomie 15 klatek momentem do 35 a nagle wygrywa o prawie 10?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.09.2007 o 14:35, morthi napisał:

> To na ten czas mogę polecić X1950PRO lub trochę poczekasz na 8700.
tyle ze X1950 ma problemy ze stalkerem :/ i to na tyle powazne sze na wielu kompach nie da
sie grac... czy podobne problemy pojawiaja sie w innych grach tego nie wiem ale jak dla mnie
jest to wystarczajacy powod by tego radeona nie polecac

Nieprawda. Na zestawie, który testowałem X1950PRO radzi sobie świetnie - prawie max. detale i ok. 50-60 FPS. czyli bardzo dobre wyniki moim zdaniem. Nie wiem, kto ci takie kity wciskał, ale Radeon X1950PRO jest udaną kartą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

kilku uzytkownikow tego forum (w tym RobeN) jak rowniez inni gracze opisywali problemy z ta karta...

jesli teraz jest inaczej to bardzo mnie to cieszy :) i natychmiast zmienie swoje zdanie o tej kacie (sam zatanawialem sie nad jej zakupem lecz wlasnie problemy u wielu osob ze stalkerem zniechecily mnie do jej zakupu)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

herosi dzialaja wysmienicie jednakze...

przy polozeniu karemy przycinaja :( (takich problemow praktycznie nie mam przy 1024x768 ) jak wygladaja? zobacz tutaj ;) http://forum.gram.pl/forum_post.asp?tid=2431&pid=32433

stalker wyglada bardzo ladnie lecz przy 1280x1024 grac sie nie da :D (oczywiscie wszystko na full) 1024x768 to max dla mojego komputerka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.09.2007 o 19:12, morthi napisał:

kilku uzytkownikow tego forum (w tym RobeN) jak rowniez inni gracze opisywali problemy z ta
karta...

jesli teraz jest inaczej to bardzo mnie to cieszy :) i natychmiast zmienie swoje zdanie o tej
kacie (sam zatanawialem sie nad jej zakupem lecz wlasnie problemy u wielu osob ze stalkerem
zniechecily mnie do jej zakupu)

Grałem na niej w Stalkera na nast. konfiguracji: X2 3800+, 2 GB RAM, Asus X1950. Grało mi się dobrze i płynnie. Zero ścięć. Oczywiście przy niezbyt wysokiej rozdzielczości - 1024*768, ale i tak jest nieźle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować