Zaloguj się, aby obserwować  
RobeN

Kart Graficznych Kącik (informacje, porównania)

30553 postów w tym temacie

Dnia 07.12.2007 o 08:29, DJ Danielus napisał:

No cóż, za Stanów by i był, ale koledze chodziło o "dozbieranie" 700zł. :)


Wybacz :P 6:55 wszystko wyjaśnia :P Wstałem 6:51 :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.12.2007 o 14:09, kindziukxxx napisał:

dzięki już wszystko ładnie działa,

co sądzicie o tym komputerze, sprawdźcie kartę graficzną (niby 1GB)
http://www.allegro.pl/item276083829_wymiatacz_do_gier_nowe_f_vat_gw_24miesiace.html


SZAJS, a karta to szmelc nad szmelce. Za tą cenę to można złożyć coś no tak żeby nie przesadzić... 100razy lepszego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.12.2007 o 14:09, kindziukxxx napisał:

dzięki już wszystko ładnie działa,


Źle odczytaliście. To jest 8500GT i 1024MB DDR2.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kupiłem kartę graficzną
ati radeon 9550/1050 series
kupiłem ją około 2 lata temu zainstalowałem sterowniki ale co 5 minut pojawiał się niebieski ekran z jakimiś napisami zainstalowałem na innym kompie nadal toi samo zainstalowałem na innym kompie inne sterowniki dopiero zadziałało ok wziełem ją do siebie pobrałem sterownikii sobie wszystko działało przez całe 2 lata
wczoraj pobrałem Direxa 9.0.c i chciał żebym zainstalował sterowniki ok wchodze sobie na stronie ATI znajduje sterowniki pobieram przegotowało program do instalacji ale jak sie program włącza to zamiast paska instalacji wyskakuje coś takiego :okienko nazywa sie
NOFITY a pisze w nim data.size() !=3
klikam ok gaśnie pisze uruchamianie procesu instalacji przez instalatora nie powiodło się

co zrobić żeby sie udało zainstalować ???
z góry dzięki za pomoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 07.12.2007 o 15:01, gaweyn napisał:

SZAJS, a karta to szmelc nad szmelce. Za tą cenę to można złożyć coś no tak żeby nie przesadzić...
100razy lepszego.

no przecież wiem, taki sprzęt to do kwasów wrzucić bo za 1700 zł w drogim komputroniku można mieć lepszy sprzęcik :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam,
czy do mojego sprzętu (patrz podpis) lepsza byłaby GeForce 7300GT 512MB RAM czy GeForce 7600GS 256MB? Obydwa po 128bit. Chciałbym pograć w Wiedźmiaka i Call of Duty 4 - dałoby radę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.12.2007 o 17:58, Woko11 napisał:

Witam,
czy do mojego sprzętu (patrz podpis) lepsza byłaby GeForce 7300GT 512MB RAM czy GeForce 7600GS
256MB? Obydwa po 128bit. Chciałbym pograć w Wiedźmiaka i Call of Duty 4 - dałoby radę?

Najlepiej 7300GT (jest nieco tańsza, a podkręcona np. Palit Sonic, albo Zalman jest szybsza od 7600GS). A co do CoD4 i Wiedźmina - uruchomią się. Może nawet na średnich detalach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.12.2007 o 17:58, Woko11 napisał:

Witam,
czy do mojego sprzętu (patrz podpis) lepsza byłaby GeForce 7300GT 512MB RAM czy GeForce 7600GS
256MB? Obydwa po 128bit. Chciałbym pograć w Wiedźmiaka i Call of Duty 4 - dałoby radę?

COD4 na 7600 ok Wiedźmakiem się zawiedziesz ciężko dla tej karty naszego polskiego wiedźmaka obsłużyc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.12.2007 o 06:55, dawidos170 napisał:

Za 700 zł to możesz sobie waciki kupić a nie 8800GT... 7 stów wystarczy na Radka HD3850.


Nie zrozumieliśmy się.
Jeśli gość planuje zakup 8600GT, to niech lepiej dozbiera te 700 zł i wtedy zakupi 8800GT. :-P
Teraz jasne ? :-)
A co do Radeonów, to ja chyba jednak spasuję. Procesor planuję zakupić od AMD, ale karty graficznej od ATI już nie bardzo. :-) To już wolałbym zakupić 8600GT za 300 zł z groszami i za kilka miechów wymienić na 8800 lub zwyczajnie wstrzymać się jeszcze z zakupem tak z miesiąc lub dwa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.12.2007 o 18:38, MLODY2K6 napisał:

to moze ty dozbieraji wez C2DUO


Mam duży sentyment do procesorów AMD. Ich procesory jak na razie nigdy mnie nie zawiodły, więc dlaczego miałbym to robić. A że obecnie są nieco mniej wydajne, to mi nie przeszkadza. I tak podobno w grach najbardziej liczy się karta graficzna, a poza tym ja na C2D sporo bym stracił, jako że na 100% nic bym nie podkręcał.
Ale mniejsza o to. Tekst o "dozbieraniu" miał być odebrany z lekką nutką żartu. Przecież i tak każdy na tym forum zaraz napisał : nie kupuj 8600GT, tylko X1950 Pro. Ja dla odmiany chciałem doradzić coś odmiennego. :-) I bynajmniej nie miało być to odebrane całkowicie poważnie. Ale widzę, że przez co niektórych jednak zostało.

PS. Ja sam zdecydowałem się właśnie "dozbierać" środki na jakiegoś 8800GT lub GTS. Głównie dlatego, że kart od ATI wybitnie nie preferuję, a (jak często piszecie) 8600 to wywalanie kasy w błoto itp. Osobiście jestem nieco innego zdania, ale nic z 8600 kupować nie chcę, bo nigdzie mi się nie spieszy. A tym bardziej do czegokolwiek od ATI.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wiesz ja sam tez mialem cały czas AMD ale przesiadłem sie na C2DUO i wyszło to na dobre. opisywac ich plusów nie musze. Jesli chodzi natomiast o grafiki to byłem wielkim zwolennikiem ATI az do seri 1x. Seria 2x jest dla mnie okropna porazka i nikomu narazie zadnego ATI nie zaproponuje. Jesli czekasz na 8800GT lub GTS to to jest dobry wybor poniewaz sam zxastanawiam się nad zmiana swojego GTX-a zeby nie długo nie byc za bardzo w plecy na niej...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.12.2007 o 19:00, MLODY2K6 napisał:

Wiesz ja sam tez mialem cały czas AMD ale przesiadłem sie na C2DUO i wyszło to na dobre. opisywac
ich plusów nie musze.


Twój wybór. Ja zostaje jak na razie przy AMD. Reszta j.w.

Dnia 07.12.2007 o 19:00, MLODY2K6 napisał:

Jesli chodzi natomiast o grafiki to byłem wielkim zwolennikiem ATI az
do seri 1x. Seria 2x jest dla mnie okropna porazka i nikomu narazie zadnego ATI nie zaproponuje.


Powiem tyle. Nigdy nie widziałem na oczy żadnej karty od ATI. :-P Więc nie mam nawet podstaw do tego, aby cokolwiek od tej firmy komukolwiek polecać.

Dnia 07.12.2007 o 19:00, MLODY2K6 napisał:

Jesli czekasz na 8800GT lub GTS to to jest dobry wybor poniewaz sam zxastanawiam się nad zmiana
swojego GTX-a zeby nie długo nie byc za bardzo w plecy na niej...


Fajny masz patent : na bieżąco wymieniać sprzęt, coby na nim nie tracić. Tym bardziej, że ja preferuję zupełnie odmienne podejście : eksploatować sprzęt, aż nie padnie albo nie zacznie nadawać się tylko do muzeum. :-)
Pewnie dlatego tak długi czas męczę się z moim starym Duronem 1,2 Ghz itp. Ale od stycznia czas na totalną odmianę... nareszcie.
A co do czekania, to akurat teraz, nawet gdybym spał na pieniądzach, i tak nic bym nie zakupił. Najwcześniej po nowym roku. A ten miesiąc czy dwa nikogo przecież nie zbawi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować