Zaloguj się, aby obserwować  
RobeN

Kart Graficznych Kącik (informacje, porównania)

30553 postów w tym temacie

Dnia 07.12.2007 o 19:50, Adam k. napisał:

> No jasne, to dwa razy mocniejszy sprzęt:)
No tak, ale tez ma 256 mb.

Wiesz, MB to nie wszystko w karcie:) A właściwie mniej istotna rzecz. Oczywiście baaardzo mała ilość mocno wpłynie na wydajność, ale 256MB na szynie 256 bit to wystarczająca ilość, chyba że zamierzasz grać w baardzo wysokich rozdzielczościach. Zresztą x800GTO też ma 256 bit. Tyle że architektura już nie ta. Jak już też jesteś przy x1950 GT, to zastanów się nad Pro:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.12.2007 o 19:55, Adam k. napisał:

> Na wydajność ma wpływ wiele czynników.
> http://ja.gram.pl/blog_wpis.asp?id=276628&n=2
> (to nie jest reklama!)
A nie oplaca sie kupic jakiegos innego radka (agp) za okolo 400zl?

Nie bardzo. I naprawdę dołóż parę groszy i kup x1950Pro. Święta idą to może coś Ci wpadnie;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.12.2007 o 19:58, destro177 napisał:

Nie bardzo. I naprawdę dołóż parę groszy i kup x1950Pro. Święta idą to może coś Ci wpadnie;)

A ta karta nie jest czasem na pci?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.12.2007 o 19:40, Adam k. napisał:

Oplaca sie wymieniac radeona x800 gto na radeona x1950 gt?


Na gt, a może da radę ma Pro???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.12.2007 o 23:30, uchal napisał:

Kiedy będą GF''y 9xxx ?


W przyszłym roku... Skończ z takimi pytaniami, bo skąd niby mamy to wiedzieć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.12.2007 o 23:35, MLODY2K6 napisał:

> Kiedy będą GF''y 9xxx ?
plotki glosza ze w lutym ale wtedy pojawia sie najmocniejsze modele

no wlasnie, czytalem ze w lutym wydadza mocny model najprawdopodobniej 9800 a nastepne 9xxx pojawia sie dopiero w czerwcu. Oznacza to dla mnie mniej wiecej tyle ze obecne topowe grafy potanieja ale te srednie i tanie to raczej niepredko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam
Mam geforce 6600 podkreclem ja z 400/450 na 525/575 w stresie grzeje sie do gora 90C teraz pytanie czy moge ja bardziej podkrecic i jakie sa obiawy spalenia kiedy bede wiedzial ze karta sie pali jaka temperatura jaki dzwiek zebym moghl wiedziec kiedy juz za duzo podkrecilem i powinienem za stopowac z dalszym podkrecaniem bede bardzo wdzieczny za odpowiedz
pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Artefakty, restartowanie Windowsa, a jak totalnie przedobrzysz to poczujesz dym :) Zamontuj sobie jakieś porządne wiatraki bo 90C to duża temp. jak na kartę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.12.2007 o 21:52, Mr.P napisał:

Witam
Mam geforce 6600 podkreclem ja z 400/450 na 525/575 w stresie grzeje sie do gora 90C teraz
pytanie czy moge ja bardziej podkrecic i jakie sa obiawy spalenia kiedy bede wiedzial ze karta
sie pali jaka temperatura jaki dzwiek zebym moghl wiedziec kiedy juz za duzo podkrecilem i
powinienem za stopowac z dalszym podkrecaniem bede bardzo wdzieczny za odpowiedz
pozdrawiam



karta piszczec nie bedzie. jak sie dopiero spali to przy wlaczeniu kompa uslyszysz pisk lub nie. (0 stopni na 6600 to bardzo duzo wiec wydaje mi sie ze w zuperlnosci ci to wystarczy. Wazne jest takze aby nie pojawily ci sie zadne artefakty typu smieci na ekranie przeklamania kolorow ITP

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować