Zaloguj się, aby obserwować  
RobeN

Kart Graficznych Kącik (informacje, porównania)

30553 postów w tym temacie

Dnia 05.08.2008 o 12:13, Crew 900 napisał:

Pewnie tak , ale znów by lepsze wyszły :/


spokojnie narazie bedzie spokoj z kartami. Ja swojej mobo nie wymieniam narazie bo po co. Poczekamy na chipset X58 i zobaczymy co sie bedzie dziac na rynku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dobra , najpierw kupię płytę główną P45 Asus P5Q-Deluxe jak się zdecyduję , a kartę tą co mam teraz kupiłem w Czerwcu , także głupio już wymieniać ... Poza tym już w lipcu wysłałem ją do reklamacji bo miała uszkodzone jedno wejście z tyłu do monitora , fabrycznie uszkodzone :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.08.2008 o 12:26, Crew 900 napisał:

No przecież chyba cienka jest nie ?


Cos ty ta plyta jest spoko. Przeciez moj GIGABYTE tez jest na P965 i nie zamierzam sie go wyzbywac. Chyba bym musial glupi byc zeby sprzedawac plyte i wymieac ja na nowsza dajaca 5% przyrost wydajnosci (ale to w przypadku mojej mobo) na twoim miejscu bym plyty nie zmienial

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam takie pytanie czy w zestawie do karty Power Color Radeon 4850 jest przejścówka umożliwiająca podłączenie monitora ze złączem D-SUB?
I Jaka karta jest lepsza Gigabyte Radeon 4850 czy może Power Color 4850 (dodam że obie w tej samej cenie)?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Widzisz pospiech nie jest dobra sprawa, nie ppotrzebnie sie spieszyles z kupnem kart bo trzeba bylo poczekac kupic np 4870X2 ktora ciagnie o 40W mniej pradu ma poprawione chlodzenie a jak nie to wtedy kuoic pozadne chlodzenie 1 a nie 2 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam taki problem. Odinstalowałem sterowniki tak jak należy, podłączyłem dobrą działającą kartę graficzną, zainstalowałem sterowniki z płyty, wszystko zakończone pomyślnie ale kiedy włączam jakąś grę bądź zmieniam rozdzielczość na większą niż 800x600 to komputer się resetuje. Coś przeoczyłem czy co?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich!
"Jazda jazda Biaa Gwiazda!"
To bylo wspaniale widowisko! Jezeli zagraja tak samo z Barca.... to kto wie?
Ale do rzeczy.... Chce kupic laptopa, a ze kocham Pro Evolution Soccer nie wiem który laptop z jaka karta graficzna wybrac azeby PES na nim smigal.. Obejzalem kilka modeli i posiadaja one takie karty jak:
1) Ati Radeon HD 3650
2) GeForce GO 8600 GT
3) UMA GeForce 7150M
4) GeForce 8400M GS
Prosilbym kogos kto sie na tym zna aby doradzil mi jaka karta graficzna jest najlepsza do PESa 08, a potem PESa 09?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.08.2008 o 01:02, 143872 napisał:

/.../> kiedy włączam jakąś grę bądź zmieniam rozdzielczość na większą niż 800x600 to komputer
się resetuje. Coś przeoczyłem czy co?

Zapomniałeś podać jaka to karta jaki procesor i jaki zasilacz. Może właśnie zasilacz nie wyrabia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam zgromadzenie :-) . Więc, od kilku tygodni byłem skupiony na moich hobby i przestałem obserwować rynek części komputerowych ... Mam takie pytanie jaka aktualnie jest najlepsza karta graficzna w zakresie 400 - 1200 zł ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam pyatnko. Mam kartę graficzną Asus GeForce Evga 9600GT z 512 mb. I jak bym kupił drugą taką samą kartę, to czy jakość w grach wypadałaby o wiele lepiej, przy procesorze z taktowaniem 2,1Ghz ? Z góry dziękuję za odpowiedź.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować